Jump to content

koki automobili(-us) vairuojate?


tomsiussss

Recommended Posts

prieš valandą, Mode pranešimas:

Dėl Lietuvoje pirktų naujų teko su keliais žmogeliais pabendrauti, kurie eksplotuoja naujus, firmos užpirkę valdiškas, tai nelabai patarė imt!

Gal nepatare kazkokios markes imti,?o pvz Skodom tai patenkinti . Cia nieko nepadarysi dabar prikista Pdf visokiu filtru matomai jie klaidas meta,kemsasi ir t,t. Pvz Toyota avensis varo,o mersai dzipai sake is elektriku neislenda,masina masinai nelygu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau ar nors viena, naujesnių automobilių markė važiuoja be šviesos muzikos prietaisų skydelyje. Čia automobiliai iš patirties, kurie be checkų nevażiuoja:

Audi Q7, Škoda Fabia, Toyota Avensis, Volvo xc 70, MB E270.

Be lempučių važiuoja Toyota Hiace, Toyota Land Cruiser. 

P.s. Avensių dvi brangios problemos: variklio tarpinė apie 1600-2000€ ir kietųjų dalelių filtras. Škoda labai taupi, silpna pakaba, Volvo netaupi, dėžės ir haldexo nesklandumai. Audi ir MB sekantį kartą apeisiu labai dideliu ratu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , manttys pranešimas:

manau nereikia atmesti ir benzinų, jeigu ne žalia pili. Su benzais problemų tikrai mažiau

Būtent kolega, nuvertinome mes benzininius. Brangios variklio eksploatacijos mażiau, sąnaudos šiandien suvienodėjo su dyzeliu. O jei dar hibridas..... . Neveltui technologiškai patikimiausias automobilis yra Prius'as. Tik jo didžiausias minusas, bent jau man, salono medžiagų kokybė. Palyginus su Opel Ampera arba Chevy Voltu ( čia tas pats automobilis ) tai Priuse kaip antrame golfe. Bet yra alternatyva Priusui - Lexus ch. Viduriai Priuso o salonas Lexuso.

O " tarchūną" pilti į naują variklį, man niekaip nekyla ranka. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , Biesas pranešimas:

Būtent kolega, nuvertinome mes benzininius. Brangios variklio eksploatacijos mażiau, sąnaudos šiandien suvienodėjo su dyzeliu. O jei dar hibridas..... . Neveltui technologiškai patikimiausias automobilis yra Prius'as. Tik jo didžiausias minusas, bent jau man, salono medžiagų kokybė. Palyginus su Opel Ampera arba Chevy Voltu ( čia tas pats automobilis ) tai Priuse kaip antrame golfe. Bet yra alternatyva Priusui - Lexus ch. Viduriai Priuso o salonas Lexuso.

O " tarchūną" pilti į naują variklį, man niekaip nekyla ranka. 

o i naujo traktoriaus ar kombaino varykli kuris kainuoja 4 kartus daugiau nei automobilis kyla ranka pilti? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad auto turi tarnaut zmogui , o ne atvirksciai. Seniau laikydavau savo parke sau 2 automobilius ir zmonai 2 automobilius, nes buvo nenauji ir karts nuo karto pavesdavo tada, kai turi tvarkyti svarbesnius reikalus nei remontuoti sugedusi auto. Perejau prie nauju tai kiekvienam po auto ir vietos kieme padaugejo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , deivas pranešimas:

Manau kad auto turi tarnaut zmogui , o ne atvirksciai. Seniau laikydavau savo parke sau 2 automobilius ir zmonai 2 automobilius, nes buvo nenauji ir karts nuo karto pavesdavo tada, kai turi tvarkyti svarbesnius reikalus nei remontuoti sugedusi auto. Perejau prie nauju tai kiekvienam po auto ir vietos kieme padaugejo :)

Tai jei griudavo, tai abieju kartu? :D paskaicius tai susidaro ispudis, kad ne nauja masina vaziuot tai ant parako statines sedet kada cia tave isnesios ir eilini karta nesutvarkysi super svarbiu reikalu :)

Idomu, valstieciai nesiims priemoniu zalia uzrist nuo automobiliu, nes sitoj vietoj Lietuvos mastu ispudingai akcizas nubega ir i miestieciu auto :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , caper pranešimas:

Nelyjginau, bet jus lyginot dazyta dyzeli su nedazytu? Ar dar kasnors skiriasi apart dazu? 

Taip, aš lyginau degalus. Kodėl važiuojant su dažytu, kietųjų dalelių filtro regeneracija vyksta apytiksliai 200km cikle? O su Neste 300-500 km?

Kodėl su dažytu sąnaudos didesnės iki 1l/100km?

Kodėl su dažytu automobilis važiuoja lyg su priekaba?

Tai ar tikrai kokybė kuro ta pati tik dažais padažyta? Aš atsakymų nežinau, bet darau prielaidas. Ir jei mano lengvosiose stovėtų tokio pačio jautrumo kuro sistema kaip vilkikuose ar žū mašinose, galvos nesukčiau. 

Ir aplamai apie degalus Lietuvoje ir pabaltijy. Švedijoje su švedišku DK automobilis naudoja gerą litrą degalų mažiau, nei tą patį atstumą nuvažiuoti iš Vilniaus į Rygą. Pas mus beveik 200 km dviejų juostų autostrada. Švedijoje autostrados kas keliasdešimt kilometrų turi vienos juostos susiaurėjimus su greičio ribojimais. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek dyzelio, tiek benzino kokybė skiriasi palyginus atskiras degalines, o dar labiau palyginus atskiras šalis. Daug kam su žaliu dyzeliu traukia prasčiau, nuvažiuoja mažiau, bet tik dėl to, kad ten prastesnės kokybės dyzelis, o ne dėl to, kad jis žalios spalvos. Pilant iš tos pačios degalinės ir baltą ir žalią dyzeli, abiejais važiuos vienodai, nes ten kuras bus vienodas, tik spalvotam į kubą dyzelio bus dapilta 50-100 g dažų. O jei baltą pilam Nestėj, o žalias baltarusiškas iš Jozitos, tai kokybė akivaizdu, kad turi skirtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Biesas pranešimas:

Taip, aš lyginau degalus. Kodėl važiuojant su dažytu, kietųjų dalelių filtro regeneracija vyksta apytiksliai 200km cikle? O su Neste 300-500 km?

Kodėl su dažytu sąnaudos didesnės iki 1l/100km?

Kodėl su dažytu automobilis važiuoja lyg su priekaba?

Tai ar tikrai kokybė kuro ta pati tik dažais padažyta? Aš atsakymų nežinau, bet darau prielaidas. Ir jei mano lengvosiose stovėtų tokio pačio jautrumo kuro sistema kaip vilkikuose ar žū mašinose, galvos nesukčiau. 

Ir aplamai apie degalus Lietuvoje ir pabaltijy. Švedijoje su švedišku DK automobilis naudoja gerą litrą degalų mažiau, nei tą patį atstumą nuvažiuoti iš Vilniaus į Rygą. Pas mus beveik 200 km dviejų juostų autostrada. Švedijoje autostrados kas keliasdešimt kilometrų turi vienos juostos susiaurėjimus su greičio ribojimais. 

Volvo d5 120kw euro3, 129kw euro 4, toyota d4d 85kw ir d-cat 130kw. Visos išvardintos nesibaido žalio, traukia kaip priklauso, kuro sanaudos pakankamai mazos. Visų apie 6.5 grubiai, d-cat gal kiek didesnės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Volvo d5 120kw euro3, 129kw euro 4, toyota d4d 85kw ir d-cat 130kw. Visos išvardintos nesibaido žalio, traukia kaip priklauso, kuro sanaudos pakankamai mazos. Visų apie 6.5 grubiai, d-cat gal kiek didesnės.

Kokios toyotų ridos su žaliu? Kaip variklio tarpinės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , Biesas pranešimas:

Kokios toyotų ridos su žaliu? Kaip variklio tarpinės?

160000 ir 240000. Su volvo euro 3 zinau kas tikrai daug įsuka km (pastovios kelionės į europą su traliuku iš paskos) ir pila kas papuola (ir rusišką). Tarpinės savo vietoj. 85kw buvo purkštuko tarpinė  buvo pradegus. Nagaras į tepalą. Užkišo karteryje paėmimo sietelį. Turbina negavo tepimo ir reikėjo parestauruot kol neužlinko. Na bet su kuru tai nesusiję.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, arciu555 pranešimas:

Visiskai nauja masina yra prabangos preke ir labiausiai  per kisene kerta nuvertejimas. Jei turi kazkas nauja masina (is salono) tai nereiketu skustis gyvenimu,apyvartiniu lesu trukumu ir t,t.

Prie to pačio, pastebėjau kas važiuoja su golf  ir panašaus tipo automobiliais labai rūpinasi kuro sanaudom ir nuvertėjimu o tie kas važinėja naujais tai mažiausiai dėmesio kreipia i kuro sanaudas ar nuvertėjima, taip, kad kiekvienam savo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...