Jump to content

Ūkininkų protesto akcijos


dumoju

Recommended Posts

Kai kuris nors pajudinsit bent viena kiausa organizuodami toki rengini - tada nustosit kalbet - nezinau, skaiciuoja, registruoja, neleidzia ir pan. penki -desimt ir toliau rajonuose keliasdesimt zmogenu savo noru ir resursais sita virala suka - ir suka ne del garbes ne del babkiu, o is idejos, o jus cia sededami siltai namie prie kompo 'verkiat".

"Vaziavo su pusantriniu" mano tevas ant keliu senais laikais - man garbe uz save ir mane suprantancius kolegas vaziuot si karta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, manttys pranešimas:

Tame ir blogumas, kad neina zinot lengvai. Ir cia ne tik man.  As varysiu palaikyt be traktoriaus

Stebuklai neina žinot, pilnas internetas, kas nori ir domis visi žino, reikia dometis.

Gal geriau tu nevažiuok, nuvažiaves viska sugadinsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Mode2 pranešimas:

Stebuklai neina žinot, pilnas internetas, kas nori ir domis visi žino, reikia dometis.

Gal geriau tu nevažiuok, nuvažiaves viska sugadinsi.

Tau kaip is Vilniaus nereisk niekur vaziuot - peskom ateisi, o va kolega kad ir be traktoriaus atvaziuos - turi mano nr. pasiskambins prisijungs prie "traktoristu" - paplepesim :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , dzipas pranešimas:

Tau kaip is Vilniaus nereisk niekur vaziuot - peskom ateisi, o va kolega kad ir be traktoriaus atvaziuos - turi mano nr. pasiskambins prisijungs prie "traktoristu" - paplepesim :)

Galvojom atvezt rugio pries nakti paragaut, bet paskui dar susems kas nors :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, PArty pranešimas:

Galvoju varyti su mašina o traktorių  modeliuka paimti.. 

Ai, dar maišą šieno paimčiau dovanų...

Su keliais kabėjom kad lepioškų iš po kertukojų reiktų  atsivežti ir flagmaninį laužą iš jų sukurti ..tik ar nesusems už žolės skleidimą visuomenei visapusiškai apimančiu būdu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2024-01-19 at 20:08, PArty pranešimas:

Problema  dar vieni reketinkai ant kelio ... Sugaištas laikas, sugadinti nervai  paploninta piniginė ir ilgas įrodinėjimas kad tu nekupranugaris...

P.S. pačiam teko patirti kai  pirmąkart pramete tech nes dumingumas 3x viršijo, antrą kartą viskas ok ...

 

 

 

 

 

 

 

Praeitos kadensijos seimas prieš nueidamas išplėtė karo policijos įgaliojimus, kiek pamenu čia buvom apie tai diskutave. Kas pasikeitė? Lyg ir nieko nebeteko girdėti, kad kažkakas  butų blogai… 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai aišku kas čia yra jusu, protestas ar mitingas, kad reikia registruotis, važiuot automagistrale negalima, visokiu leidimu reikia, ar Vokietijoj mešlo išvertmui ir leidimo reikejo. Po triju dienu jau viskas aišku bus, jau ateita iki galo kaip supratom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Mode2 pranešimas:

Nelabai aišku kas čia yra jusu, protestas ar mitingas, kad reikia registruotis, važiuot automagistrale negalima, visokiu leidimu reikia, ar Vokietijoj mešlo išvertmui ir leidimo reikejo. Po triju dienu jau viskas aišku bus, jau ateita iki galo kaip supratom.

Ne tuo adresu klausi, geriau paklausk valdžiukės kodėl tokius absurdiškus reikalavimus susikuria, kad vargšiukams mėšlo niekas negalėtų atvežti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim biurokratijos diktatūra... Iš žmonių atimta teisė ir realūs svertai kontroliuoti valdžia....

Normaliai žiūrint jei būtų bent truputis demokratijos  tai tie 75 m aplink  valdžias turėtų būti  bet kam bet kada  ateiti ir protestuoti be jokių ten leidimų, derinimu ...

Bet jie bijo prarasti lovį.... Tad ir turim tokia  Orvelo Kiaulių  demokratiją...

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Burdaka galima greitai padaryti 😁 priimta kruva istatymu tramdymui. Pavyzdziui kaip sita verslininka paspaude per VMI https://ve.lt/verslas/jozitos-direktorius-apie-vmi-pastabas-del-uzrasu-ant-cekiu-as-ne-merga-niekur-pasiduot-man

As ne merga ->niekur pasiduot man nereikia 😂    jis vienas, juos visus pasiunte  ....  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , PArty pranešimas:

Turim biurokratijos diktatūra... Iš žmonių atimta teisė ir realūs svertai kontroliuoti valdžia....

Normaliai žiūrint jei būtų bent truputis demokratijos  tai tie 75 m aplink  valdžias turėtų būti  bet kam bet kada  ateiti ir protestuoti be jokių ten leidimų, derinimu ...

Bet jie bijo prarasti lovį.... Tad ir turim tokia  Orvelo Kiaulių  demokratiją...

 

 

Jiem (valdzia) turetu sunerimti ,toki permainu laika,nes liaudis uzbombinta gali nesvartyt :nase ili nenase 😁 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Ne tuo adresu klausi, geriau paklausk valdžiukės kodėl tokius absurdiškus reikalavimus susikuria, kad vargšiukams mėšlo niekas negalėtų atvežti. 

Aš netikėčiau, kad ir Vokietijoje tie protestai pasidare tokie, nes pas juos leidimai buvo tam duoti. Aš mačiau vaizdu kaip Policija protestuotojus ir ten tramdo…O, kad yra pavyzdžiu kaip protestas tampa nevaldomu, net ir Lietuvoje yra. Tai aš pilnai suprantu kodėl yra imamasi griežtų taisyklių…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , kestoxs pranešimas:

Aš netikėčiau, kad ir Vokietijoje tie protestai pasidare tokie, nes pas juos leidimai buvo tam duoti. Aš mačiau vaizdu kaip Policija protestuotojus ir ten tramdo…O, kad yra pavyzdžiu kaip protestas tampa nevaldomu, net ir Lietuvoje yra. Tai aš pilnai suprantu kodėl yra imamasi griežtų taisyklių…

Vergai neteisina savo vergvaldžių  tamsta bandai pateisinti savo engėjus

Jei valdžia elgtusi  teisingai su savo tauta  tai ir nebūtu protestu  ir nereiktu tų  griežtų taisykliu. Nemanyk ,kad į Vilniu  ūkininkai važiuoja neturėdami  ką veikti, ar pasipuikuoti savo technika 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , virgis807 pranešimas:

 

 

Nieko aš  negazdinu, tik sakau sprendimą, o jūs ten Šilutėje truputį lopai, nesuderine protesto viešai fb grasinimais laidotes, reikėjo tyliai per asmeniškai susiskambineti ir važiuoti su traktoriais o ne cirką daryti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, virgis807 pranešimas:

Vergai neteisina savo vergvaldžių  tamsta bandai pateisinti savo engėjus

Jei valdžia elgtusi  teisingai su savo tauta  tai ir nebūtu protestu  ir nereiktu tų  griežtų taisykliu. Nemanyk ,kad į Vilniu  ūkininkai važiuoja neturėdami  ką veikti, ar pasipuikuoti savo technika 

Man tai toks jausmas, kad tie patys žmonės dažnai reikalauja tvarkos, kaip pas Lukašenka😁 bet kai tai paliečia juos, pradeda reikalaut demokratijos 😁 nu Ok, nesikišu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik nepradėkite kritikuoti. Olimpinė tyla ir palaikymas. Idealiai viskas būna kai kažkas daroma nuolatos, tuomet ir įgūdžiai atsiranda. Turim pirmą tokio mąsto protestą, nenuostabu, kad tai šian tai ten yra nesklandumų. Visiškas palaikymas, šaunuoliai ir organizatoriai ir dalyviai.

Per mažai dar tų reikalavimų.

Naujų kvartalų vystytojus miestų pašonėse reikėtų įpareigoti atstatyti "pievas" jų kažkodėl tai neliečia, matai visuomenės labui žemės naudojimo paskirtis keičiama. Užkliuvo tik kaimiečiai kurie karvių neturi.

Na įdomu kuo viskas baigsis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...