Jump to content

Biomas purškalai


Patrikasska

Recommended Posts

prieš 52 minutes , Auguliss pranešimas:

noriu tu paklausti kas naudojo biomas produktus koks kvieciu derliaus priedas kilogramais buvo ?

ne nebuvo, piniginė palengvėjo ir tiek, teko su vadyba padiskutuot tuo klausimu, kodėl nebuvo, atsakymą gavau ir tai tik patvirtino mano teiginį kad nebuvo, o kolegoms linkiu kad jiems pasiteisintų ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš girdėjau taip, šnekant grubiai, naudojant biologinius preparatus tos bakterijos kurias išpurski būna emigrantes, tai vietinės jas suėda sunaikina arba jos pačios greičiau nu nyksta. Pvz Švedijoje prieš 10metu tu bakterijų bumas buvo madoj, praėjo ir nelabai liko :) kitaip sakant jei mes bandome gydyt simptomus o ne priežastis nepadės niekas, nebent laikinai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, voras pranešimas:

Pasvarstykim, kiek tas yra "daug" mineralinių trąšų, nuo kokios dozės prasideda "sėdėjimas ant adatos"?

Aš nesakau, kad tai nesamonė, bet kiek iš čia esančių gali sau leisti negauti derliaus kokius 4 ar 5 metus, nes supratau, kad tam reikia laiko.

Aš negaliu. Ar norėčiau, - taip.

 

Tas Norėjimas gali atsirasti iš negalėjimo.....negalėsi mokėti didesnio atlygio,negausi kreditinės linijos,norėsi didesnės gražos......ir taip toliau ir panašiai.Nepagalvojai kad no till ir visi kiti gėriai atsirado ne todėl kad jie patrauklus jie atsirado ir gražiai apsivilko legendu ruba vien tik todėl kad senaip dirbti neišeina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, dova07 pranešimas:

Atrodys išsišokėliškai, bet smalsu paklausti ar esate sertifikuoti ekologines gamybos subjektai ir jei ne, tai kodėl, taigi visiškai jokios chemijos ir trašu? Labai patiko pavizdys su kaimo šokiais, kas nutikdavo chebrai priklydus i kito kaimo šokius ? Gaudavo pi*di tai ir su bakterijom biologija chemija  jas sudaužo. Geriausia atrasta bakterija, tai keturkojai su ragais kuriems sukreiki tuos pačius šiaudus. Bakteriju purškima purkštuvu, na tikrai nepavadinčiau organine žemdirbyste. Kad sistema veiktu turi būti grandine, grandinės nera sistema nefunkcionuoja.

Nebūtinai su ragais,gali būti ir riestom uodegom:icon-razz:.Bet dirvai taip, geriau su ragais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , grazbek pranešimas:

Tas Norėjimas gali atsirasti iš negalėjimo.....negalėsi mokėti didesnio atlygio,negausi kreditinės linijos,norėsi didesnės gražos......ir taip toliau ir panašiai.Nepagalvojai kad no till ir visi kiti gėriai atsirado ne todėl kad jie patrauklus jie atsirado ir gražiai apsivilko legendu ruba vien tik todėl kad senaip dirbti neišeina.

Dar niekas nežino kaip ir tos naujovės su gražiu rūbu paveš tą atlyginimų mokėjimą ir didesnę grąžą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Vilius pranešimas:

Voras nėra ten jokių 4-5 mažiau derlingų metų. Gauni stabiliai  ta pati derlių, o gal net ir geresni (Strip tille ) ką ir tavo kaimynai. Susimažines trašas 30-40% susimažines cheminius purškimus 50-60% ir dadėjęs i visą šitą reikalą  biologinius produktus + tarpiniai pasėliai. Ir varai atsipūtęs negalvodamas apie 200-250vm azoto kainą hektarui ar 3× fungicidinių ir augimo reguliatorių miksą ;)

Čia pats nori kad taip būtų.Ir aš noriu.Ir dar daug kas manau.Bet ar taip bus,didelis klausimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, grazbek pranešimas:

Tas Norėjimas gali atsirasti iš negalėjimo.....negalėsi mokėti didesnio atlygio,negausi kreditinės linijos,norėsi didesnės gražos......ir taip toliau ir panašiai.Nepagalvojai kad no till ir visi kiti gėriai atsirado ne todėl kad jie patrauklus jie atsirado ir gražiai apsivilko legendu ruba vien tik todėl kad senaip dirbti neišeina.

Viską aš suprantu. Bet no till'ui pasiduosiu kai žinosiu po kiek šliužus superka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, agronoms pranešimas:

Dar niekas nežino kaip ir tos naujovės su gražiu rūbu paveš tą atlyginimų mokėjimą ir didesnę grąžą.

O jos veža- Kanadoje buvau : šeimos ūkis 1600 ha.dirba keturiese du broliai ,tėvas ir vienas sezoninis samdomas darbuotojas- tris traktoriai po400 arkliu, savaeigis purkštuvas, sėjamoji striptilinė,volai, ražienu šukuotuvė šiaudams išlyginti,du rotoriniai kombainai ir kviečiai,hibridinis rapsas, hibridiniai rugiai,kvietrūgiai .Netokia ir stipri sėjomaina.Kuro per metus 130tonu sunaudoja.9metus juostine sėja propaguoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , grazbek pranešimas:

O jos veža- Kanadoje buvau : šeimos ūkis 1600 ha.dirba keturiese du broliai ,tėvas ir vienas sezoninis samdomas darbuotojas- tris traktoriai po400 arkliu, savaeigis purkštuvas, sėjamoji striptilinė,volai, ražienu šukuotuvė šiaudams išlyginti,du rotoriniai kombainai ir kviečiai,hibridinis rapsas, hibridiniai rugiai,kvietrūgiai .Netokia ir stipri sėjomaina.Kuro per metus 130tonu sunaudoja.9metus juostine sėja propaguoja.

Kanada ne Lietuva.Aš tikrai neprieštarauju toms technologijoms,kaip kai kam gal atrodo,tiesiog bandau oponuot.Bet kad čia pas mus(forume),daugumoj jeigu kažkieno nuomonė skirias nuo mano ar tavo,tai tu jau tautos priešas.Neišeina konstruktyvi diskusija.Ne su visais aišku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , voras pranešimas:

Viliau, tiek pas tave tiek pas mane ne no till.

Niekad aš nieko nedėjau perdaug. Manau be Novago no tilint nėra nei ko bandyt su kitokiom sėjamosiom.

Rimvi aš labiau į temos pavadinima apie biologija. 

Kas dėl Notill taip ateity kogero tik Novag.

Ir šiaip temos pavadinimas kaip reklama... gi yra biologinių mikroorganizmų tema. Kam dar kurt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , grazbek pranešimas:

Nežinau ka turėjai raumenį bet Edmontonas,Kalgaris,Vinipegas,Saskatunas tikrai daug ka bendro turi su Lietuva.

Nu baik, gi Kanadoje tik klevai visur, šiaurės elniai, eskimai ir chokejaus arenos. Ir dar primesk, Kanada yra šiauriau už Šiaurės Dakotos šiaurę! :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, grazbek pranešimas:

O jos veža- Kanadoje buvau : šeimos ūkis 1600 ha.dirba keturiese du broliai ,tėvas ir vienas sezoninis samdomas darbuotojas- tris traktoriai po400 arkliu, savaeigis purkštuvas, sėjamoji striptilinė,volai, ražienu šukuotuvė šiaudams išlyginti,du rotoriniai kombainai ir kviečiai,hibridinis rapsas, hibridiniai rugiai,kvietrūgiai .Netokia ir stipri sėjomaina.Kuro per metus 130tonu sunaudoja.9metus juostine sėja propaguoja.

Kartais ne šitie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, jevgenijus pranešimas:

Nu baik, gi Kanadoje tik klevai visur, šiaurės elniai, eskimai ir chokejaus arenos. Ir dar primesk, Kanada yra šiauriau už Šiaurės Dakotos šiaurę! :D

Iki klevu giriu ir ju sirupo mums tolokai.šiaurės elnių irgi nėra.eskimu ir chokejaus irgi nema lietuvoje.Mus sieja tik tai kad esame vienodai nutolę nuo pusiau jo esame toje pačioje platumoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , grazbek pranešimas:

Iki klevu giriu ir ju sirupo mums tolokai.šiaurės elnių irgi nėra.eskimu ir chokejaus irgi nema lietuvoje.Mus sieja tik tai kad esame vienodai nutolę nuo pusiau jo esame toje pačioje platumoje.

Tik ten dabar smarkiai atšilo iki -23. Nesenai buvo -40. Visai kaip pas mus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...