Jump to content

No-till


linas78s

Recommended Posts

prieš 10 minutes , Daidas pranešimas:

Pagyvensim pamatysime,jei bent 60-70% ūkininkų dirbs su no till po 10-15metu atsiprasysiu tavęs :) ...nes kas dar pradėjo no till mano galva mes ir vėl grys prie tradicinės zemdirbystes,plūgas nedings nuo kiemo nei pas vieną 99%.

Nereikia manes atsiprasinet. Nezinau, kaip bus su plugu, bet mes siemet arem tik rapsui, nes neturim noraginio. Daugiau viskas seta po diskinio. Net ir rapso turim paseja po diskinio, kolkas vaizdas niekuo nesiskiria nuo arimo. Tai jeigu viskas taip ir toliau, nematau tikslo vartyt ta zeme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su laiku atsisakys daug kas plugo tik palauk, bet jei nesidomi žemdirbyste tai ir toliau arsi, o dar šiais laikais daug kas tiesiog nesidomi plūgo pakeitimu.

Prieš 5 valandų, Daidas pranešimas:

Plūgas ir liks plūgu....o šitos no-till half till ir panašiai tai tiems kas prisiėmė žemių nepagal savo galimybes ir laksto su skutikais nes su plūgu fiziškai nespėtų ...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Daidas pranešimas:

Pritariu :) Bet kaip ir minėjo manttys ateityj stipriai apribos chemija o be chemijos  batai su no till, ir čia tik vienas pastebėjimas...beto  čia tik mano asmeninė nuomonė ir niekam aš jos nepersu.

perduok manttys,  ateitis tam ir yra ateitis, kad nežinotume kas mūsų laukia :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , Daidas pranešimas:

Pritariu :) Bet kaip ir minėjo manttys ateityj stipriai apribos chemija o be chemijos  batai su no till, ir čia tik vienas pastebėjimas...beto  čia tik mano asmeninė nuomonė ir niekam aš jos nepersu.

glifosata uzdraus, istrauks monsanto koki kita arkliuka. Manau jau turi ka nors paruose, kai uzdraus glifosatus bus galima brangiau parduot :) Del plugo, visiskai nesutinku. As kaip tik ariu, nes nespeju be plugo susitvarkyt. Tiesa pas mane eko ukis. Bet yra eko ukiu jau daug metu sekmingai nenaudojanciu plugo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Daidas pranešimas:

Pagyvensim pamatysime,jei bent 60-70% ūkininkų dirbs su no till po 10-15metu atsiprasysiu tavęs :) ...nes kas dar pradėjo no till mano galva mes ir vėl grys prie tradicinės zemdirbystes,plūgas nedings nuo kiemo nei pas vieną 99%.

Prieš 5 metus kai pirkau noraginį, tėvas taip pat šnekėjo. Dabar vargiai taip liežuvis apsiverstu . Plūgas gerai ir noraginis gerai, tiesiog reik išmokt ir žinot ką naudot. O su no till, jei yra požiūris kad pasėsiu ir sutaupysiu nieko nedarydamas toli neisi, turi būti visai kitoks požiūris į žemės strūktūrą ir ūkininkavimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , linas78s pranešimas:

Bet ar kas bandė kokius 5 metus nearti prieš tuos drėgnus metus,gal ten kuo puikiausiai susitvarko su ta drėgme ta nejudyta žemė,galim džiaugtis tuo plūgu kiek norim bet Lietuvoje gal net universitetai netyrę tokių bajerių.

zinau kas daug metu nebearia ir tikrai zieminiu pernai nieko nepasejo. bet cia sunku pasakyt ar su arimu butu buve geriau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
prieš 10 minutes , jevgenijus pranešimas:

https://www.youtube.com/watch?v=c1bzCgv8HZA

https://www.youtube.com/watch?v=vKGo-Eld6kg

Kol dar netręšiam... Tik poros dienų senumo video... visokių minčių. Esat kas matę tokio mastelio dirvos eroziją? 

Čia yra du dalykai - negauna vandenio laistymui ir išpjovė medžius priešvėjinese užtvarose, kurias jų seneliai rankom padarė. Bet turi skriepus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Čia yra du dalykai - negauna vandenio laistymui ir išpjovė medžius priešvėjinese užtvarose, kurias jų seneliai rankom padarė. Bet turi skriepus.

Pas mane gali džiovint nedžiovinę, pūst ne pūtę - kol nejudinu dirvos, tol ir nedulka. Prie Kėdainių yra vienas plotas, kur dažnai dirvą per kelią neša... nu bet ne tokiu mastu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...