Jump to content

Parausvinis

Nariai
 • Pranešimai

  23
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Parausvinis

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Vilkaviškio raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na bus labai įdomu palyginti rezultatus, nes aš dėjau 5 kg šakninio ridiko ir 2 kg baltosios garstyčios. Aišku, mano planas palikt per žiemą ir tik pavasarį įdirbt posėlį.
 2. Tikrai Šakninio ridiko? ne Aliejinio? Nes aš manau kad jeigu dėjai 16 kg Garstyčių ir 4 kg ridiko, tai tavo ridikas neišgyvens. Garstyčios viską užstelbs.
 3. Rezultas geras, kūlėm po 8 tonas šiais metais Skagen. Tik sėti pavyko su horsh pronto. Amazone su rotoriniu kultivatorium nepasėja...
 4. Parausvinis

  zieminis rapsas

  Belkar+metazamix pernai bandžiau. Efektas tikrai geras, laukas buvo švarus, tačiau kaina 55 eur/ha Kaip alternatyvą girdėjau žmonės renkasi Salsa+Sultan. tik nežinau koks efektas. Bet kad pigiau tai faktas.
 5. Parausvinis

  zieminis rapsas

  Sėjau du metus, šiemet bus treti metai kai sėju Atora. Man ji labai patinka. Derlingumas stabilus ir aukštas. Gaila kad dar nebuvo gerų metų kai auginu Atorą. Šiemet 4 t/ha.
 6. Parausvinis

  zieminis rapsas

  Ankstyvesnė rapso sėja yra geriau nei vėlyvesnė. Įprastais metais suspėdavome pasėti žieminį rapsą tik Rugpjūčio 20-25 d. Pernai pasinaudojom galimybe pasėti anksčiau, pradėjom sėti Rugpjūčio 17-20. Derlingumas gavosi 4 t. Šiais metais bandysim sėti su Focus tiesiai į ražieną Rugpjūčio 5 d.
 7. Parausvinis

  zieminis rapsas

  Auginau Expiro ir Atorą vienam lauke, tai expiro sugulė visa... o Atora stovėjo. Kūlimas buvo labai komplikuotas ir lėtas... Expiro atsisakėm
 8. Parausvinis

  zalioji trasa.

  Ar esat kas nors bandęs sėti šakninį ridiką kartu su sėjamaisiais vikiais? Aš norėčiau pasisėti šakninį ridiką, bet dabartinės taisyklės įpareigoja sėti dvi skirtingas kultūras, todėl reikia kažką priderinti šalia... Noriu padaryti taip, kad po žieminių kviečių, su skutiku pradirbu žemę, tada pasėju šakninį ridiką +??? ir palieku per žiemą. Pavasarį pravažiuoju su skutiku ir pasėju vasarinius kviečius. Pernai sėjau baltąją garstyčia 15kg/ha + aliejinį ridiką 4 kg/ha tai baltoji garstyčia užstelbė ridikus, reikėtų keisti santykį, bet aliejinis ridikas yra brangus. o garstyčia su šakniniu ridiku nedera nes, šakninis ridikas neaugina tokios aukštos antžeminės dalies. Kokios jūsų mintys ir pasiūlymai?
 9. Parausvinis

  Dirvų kalkinimas !

  Nemanau kad patikimi... Normalesnis pH matuoklis kainuoja apie 40 eur. Distiliuotas vanduo netinkamas nustatyti dirvožemio pH. Reikia Kalcio chlorido 1mol/l
 10. Parausvinis

  Grūdu kainos?

  Aj čia kaip pasiseka, bet pastebėjau kad kuo anksčiau formulę fiksuoji, tuo ji geresnė būna... Čia su vienu žmogum iš elevatoriaus kalbėjau, sakau formulę po -15 turiu, tai sako o tai tau pasisekė, čia Elevatoriaus kaina.. Tai galvoju rudenį kai tokias formules siūlėt, buvo sanaudos kitokios? Nemanau, čia visi jie mėgsta sau kuo daugiau pasiimt...
 11. Parausvinis

  Grūdu kainos?

  Pilviškių ir BA Giedriuose.
 12. Parausvinis

  Grūdu kainos?

  Sudariau formulė 2018 metų spalio mėnesį, tuomet buvo -15.
 13. Parausvinis

  žiemkenčių buklė

  Šiandien buvau ankstyvas žieminių kviečių veisles apžiūrėti. Drėgmės tiek, kad sukandus dantis galima kentėti.... Įdomiai atrodo pačios varpos. Kairėje pusėje Ada C2 Dešinėje Balitus C2.
 14. Parausvinis

  zieminis rapsas

  Rapool vokietukai šiemet per seminarą Kaune taip pat minėjo, kad žirnius ir pupas reikia sėti vasario pabaigoje. Tai kas tinka Vokietukams nebūtina tinka mums.
×
×
 • Create New...