Jump to content

Parausvinis

Nariai
 • Pranešimai

  13
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Parausvinis

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Vilkaviškio raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Parausvinis

  Grūdu kainos?

  Aj čia kaip pasiseka, bet pastebėjau kad kuo anksčiau formulę fiksuoji, tuo ji geresnė būna... Čia su vienu žmogum iš elevatoriaus kalbėjau, sakau formulę po -15 turiu, tai sako o tai tau pasisekė, čia Elevatoriaus kaina.. Tai galvoju rudenį kai tokias formules siūlėt, buvo sanaudos kitokios? Nemanau, čia visi jie mėgsta sau kuo daugiau pasiimt...
 2. Parausvinis

  Grūdu kainos?

  Pilviškių ir BA Giedriuose.
 3. Parausvinis

  Grūdu kainos?

  Sudariau formulė 2018 metų spalio mėnesį, tuomet buvo -15.
 4. Parausvinis

  žiemkenčių buklė

  Šiandien buvau ankstyvas žieminių kviečių veisles apžiūrėti. Drėgmės tiek, kad sukandus dantis galima kentėti.... Įdomiai atrodo pačios varpos. Kairėje pusėje Ada C2 Dešinėje Balitus C2.
 5. Parausvinis

  zieminis rapsas

  Rapool vokietukai šiemet per seminarą Kaune taip pat minėjo, kad žirnius ir pupas reikia sėti vasario pabaigoje. Tai kas tinka Vokietukams nebūtina tinka mums.
 6. Parausvinis

  zalioji trasa.

  Jei iš agro įmonės pirksi paruoštą sėklą tai kažkur apie 4,5 eur/kg
 7. Parausvinis

  žiemkenčių buklė

  Balitus po 150 kg sėti stipriai per mažai. Aš Balitus sėjau rugsėjo 6 d. po 240 c2. Balitus labai prastai krūmijasi, o šiemet dar ir tragiškai dygsta.. Sėjau Ada ir Balitus vienam lauke. Tai Ada jau sudygus i balitusas vos vos lenda.. Va šiandien daryta foto...
 8. Parausvinis

  zieminis rapsas

  Nutricompex turi ir daug mikroelementų kurie teigiamai veikia žiemojimą. manau jie nepakenks.. O naudoti fungicidą kai jau matosi ligos požymiai yra per vėlu.
 9. Parausvinis

  zieminis rapsas

  Aš ryt galvoju tokį miksą išbandyt. https://gyazo.com/20b61febf4f50a422e0c7abf3b8fd9d2 Tik nežinau ar ne per silpnai reguliatorių.. nes praneša labai karštą savaitę..
 10. Parausvinis

  Grūdu kainos?

  Čia Elevatoriuije
 11. Parausvinis

  Dirvų kalkinimas !

  Turiu ir aš vieną stebuklingą plotą, pernai rudenį pradėjau dirbt tą plotą, pirmą kartą lauką įvertinau kai buvo nuimtas derlius. Lauko viduryje ražiena, kuri nieko gero nežadėjo... augo samanos, šiaudai kaip smilgos. Matėsi kad ph stipriai rūgštus, paėmiau mėginį, ir nuvežiau į agrocheminių tyrimų stotį Kaune, Tai pH rado 4,7 Humuso 1,64 % Organinės anglies 0,95% Kadangi pirmas toks rūgštus laukas pasitaikė, tai užmečiau 1t/ha KalkHum su 20 Kg gryno humistaro tonoje, bet tos trašos kaina 150 eur/t Laukas nėra didelis 2,5 ha, bet probleminė vieta apie 1,5 h Šiemet iš to lauko žieminių kviečių prikūliau 9 tonas žinant kad buvo didelė sausra ir iš karto pakalkinau dirvą ją pradėjęs dirbt, negaliu įvertint kalkinimo efektyvumo. Bet mane tas dirvos pH labai sudomino, tai pats nusipirkau KCl tirpalo ir pHmetrą, šią vasarą išsimatavau pH ir stipriai nustebau nes to lauko pH buvo 3,2. Su tuo prietaisu pamatavau ir kitų laukų pH kurie yra geri priemoliai, ten viskas ok, pH apie 7. Prietaisą kalibravau specialiuose tirpaluose, dėl patikimumo neabejoju. Keista tai, kad duomenys labai skyrėsi nuo labaratorijos. Šį rudenį prieš sėjant žieminį rapsą dar užmečiau ant viso lauko 2,5 t paprastų granuliuotų kalktrašių . o kur rūgščiausia, traktoristas pravažiavo du kartus. Žiūrėsiu koks bus efektas. Bet kai pH 3,2 tai ten tos dvi/trys tonos per du metus kažin ar duos efektą... Bėda ta, kad dideliems kiekiams kalkinių medžiagų paskleisti neturiu jokio agregato apart trąšų barstyklės.
 12. Parausvinis

  Grūdu kainos?

  Tai nuo 19 metų gruodžio metifo. Kai pagalvoji tai visai nebloga kaina, šiandien užsidarė birža 193,25 -15 eur išeina 178,25 eur. O pristatymas tai nieko išskirtinio, tiksliai net nežinau, nes telefonu sutartį sudariau, bet bus iki kokio spalio mėnesio.
 13. Parausvinis

  Grūdu kainos?

  Pas KG dabar gera formulė su Kviečiais yra. -15 eur (2 klasė) nuo 19 metų matifo.
×
×
 • Create New...