Jump to content

Mindaugass

Nariai
 • Pranešimai

  1.403
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Mindaugass paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 7 2016

Mindaugass paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Mindaugass

 • Gimtadienis 1989.08.14

Miestas

 • Miestas
  Alytaus raj

Paskutiniai lankytojai

1.917 profilio peržiūros

Mindaugass pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

23

Reputacija

 1. 3m be lentos su trasom už 18 plius PVM siūlo. Bet galvoju gal ant prikabinimo skutiko pakabos dėti pigesnę dvidiske pakabinama sėjamaja.
 2. 43.5.2. pareiškėjas yra asocijuotos žemdirbių savivaldos organizacijos, kurios veikla apima visą Lietuvos Respublikos teritoriją ir veiklos trukmė yra ne mažesnė kaip 5 metai, narys – suteikiami 5 balai; Organizacijos veikla virš 5 metų, o narys gali ir nuo vakar būti.
 3. Mindaugass

  zieminis rapsas

  Yra puikus herbicidas tik pernai rudenį užregistruotas. Korvetto (haksofenilmetilas ir klopiralidas)
 4. dar tikrai nesimaitina su tokais "dratais". Šakniaplaukių dar nėra.
 5. O silpni augalai su prastom šaknim, kaip pasisavins azotą? Kažkodėl tankiuose ir ankstyvos sėjos tų šaknelių ženkliai daugiau. Žodžiu kiekvieno lauko situacija individuali
 6. tręšimo laikas priklauso nuo augimo tarpsnio. Jei vėlyva sėja, nėra šalutinių ūglių, tai nematau reikalo skubėti. Tankūs, gražesni pasėliai kaip ir reikalauja maisto medžiagų, kad nebūtų redukcijos. Vizualiai 100kg AN nelabai matosi. Vegetacija vangi, asmeniškai startui tręšiu 70kg v.m.N ir 36 kg v.m. S, kai bus šiluma, o ne šaltis.
 7. Mindaugass

  Skiltis chemijai

  kas nepasiteisina?
 8. Mindaugass

  Skiltis chemijai

  nežinau kodėl švaistoties brangiais purškimais. Galera iki 4 lapelio, mažesnė norma ir švaru. Suveiks garantuotai. Nebent į jovalą sėjimas vyksta.
 9. jo kažkas panašaus, bet nežinau nei kainų, nei efekto. Iš rudens išpurkštos - veikia, bet kaip pavasarį, ar rinktis vieną granulę ar žaist su purškimais.
 10. kolegos, kokie pamąstymai apie skystas NPK ( ne du -trys kg, o keli šimtai kg/ha)? Pagal dirvos tyrimus žinoma ir t.t. Nes PK ne visur atiduota rudenį.
 11. Mindaugass

  zieminis rapsas

  Vienareiksmiskai perset
 12. Mindaugass

  Kombainas 30-50ha.

  kokia nuomone apie claas dominator 80 ? hidro.
 13. Doosan variklis kura irgi megsta, tik yra viena isimtis, reikia apkrauti ir su atitinkamu padargu dirbti, sanaudos gaunasi kaip MTZ.
×
×
 • Create New...