Jump to content

No-till


linas78s

Recommended Posts

prieš 5 minutes , Rimelis pranešimas:

Būtent, čia yra draugiški, o kai parašai asmeniškai, na žodžiu....  Viskas gerai. 

Aš pats buvau , kaip sakoma, lauko dienoje pas Romą, Kupiškyje dėl no-tiil technologijos. Puikus žmogus, papasakojo daug apie šią technologiją, sėjamają , apie galimas problemas. Tikrai yra ir daugiau tokių, spaudžiu dešinę tokiems.

Kai parašai asmeniškai gauni dar daugiau info tik spėk virškint

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Rimelis pranešimas:

Būtent, čia yra draugiški, o kai parašai asmeniškai, na žodžiu....  Viskas gerai. 

Aš pats buvau , kaip sakoma, lauko dienoje pas Romą, Kupiškyje dėl no-tiil technologijos. Puikus žmogus, papasakojo daug apie šią technologiją, sėjamają , apie galimas problemas. Tikrai yra ir daugiau tokių, spaudžiu dešinę tokiems.

Chu iz Romas? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dvidas pranešimas:

Va už tokią kainą sėjamaja dar gal ir nupirkčiau ,bet ar su ja galima normaliai sėti ,ir kaip jai norma nustatyti nes išsėjimo aparatas panašus kaip sz  https://autoplius.lt/skelbimai/kita-kasi-2021-sejamosios-sodinamosios-17570571.html

Tai dėvėtų yra už panašius pinigus 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-11-17 at 10:45, Planetarke pranešimas:

Ar galite išsamiau papasakoti apie dirbimą. Tuos 200 eur išdalinti? Labai įdomu.

Tie 200€ netik žemės  dirbimas o visų operacijų kaštai. 

 

On 2021-11-18 at 08:59, grazbek pranešimas:

Mano ha savikaina 825 eurai.Ir joje yra viskas iskaičiuota. Kiek žinau mažiau kaip 750  euru į ha nelabai gaunasi.Ir tai sugalvojau ne aš - buhalteriai .kitaip viskas skaičiuota mintyse arba šakėmis ant vandens. P.S Mačiau šiu metu įmonės kuri beveik 3000 ha valdo balansa jis yra šiais metais  - 500 tukstančiu.Ir nieko jie mato šviesu rytoju.

Nesakau kad čia aš darau viską idealei ir visi turi sekti. Tiesiog norėjau parodyti kad pelnas ne nuo supiltų trąšų kiekio ir tonų priklauso. Man kaip smulkiam ūkiui optimizuoti išlaidas yra labai svarbu, nes reikia modernizuotis. Jei nebūčiau mišrūs ūkis jau sėčiau notill su kuria nors iš pigių notill sėjamųjų tada išlaidos dar labiau sumažėtų. O kad didelės bendrovės gali sau leisti dirbti kad ir ant 0 manau yra aišku( Nesakau kad taip yra jūsų paminėtu atveju).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Juodas pranešimas:

Pupas kada Sejot? Gal geriau atlaikė vasaros karščius, nei tradiciniu kaimynu setos? 

Mes sėjom su Claydon, dygo, gražiai, žaliavo, vešėjo, viskas buvo gerai, bet +30 +34 kai praėjo tie karščiai sunaikino derlių mano akimis. Pupos buvo gražios, bet žydėjimo metu tokie karščiai sunaikino visą įdirbį. 2t/ha derlius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...