Jump to content

No-till


linas78s

Recommended Posts

On 2021-03-01 at 19:04, agronoms pranešimas:

Svarbu pačiam gerai,o tai jau didelis pliusas.Na o kas bus ateity geriau,laikas parodys.Jis viską sustato i vietas.

Algis Voras ir dar kaikurie notilsčikai ir striptilsčikai  šiame forume  nuo mūsų bearimimės smarkiai atitolę, pasilikę esam traukinio paskutiniam vagone. Jų nedasivysim bet sekti kaip pavyzdinius ukius galime ir galime eiti jų pėdom ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tikrai nesijaučiu kokiu nors pranašu, tiesiog ūkyje susiklostė situacija kai jau vėl reikia to, ano, dar ano ir žiūrėk dar kito.

Nuėjau "lengviausiu" keliu.

Ar nebuvo abejonių?

Dar ir kokių, visą ūkį ant kortos pastatyt ne mano silpnom kinkom, bet prisiverčiau ir jei ko ir gailiuosi, tai tik kam tiek ilgai delsiau.

parodysiu visiem laukus kas tik panorės, viskas atverstomis kortomis, galima susimažint savikainą ne procentais, o kartais!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyti tikrai verta, žinoma bus klaidų, bus visko, bet 4 sezonas pas mane no till ir kitokio kelio net įsivaizduoti negaliu, derliai ne krito, o atvirkščiai palaipsniui auga, taip, kaip voras sako pastatyt viską ant kortos teko ir 2017,kai teko žieminius sėti į vandenį ir kai viskas buvo blogai, bet nieko nebūna iškart, du kaimynyniai ūkiai ir nuėjo tuo pačiu keliu ir jiems matau viskas gerai einasi, taip kad čia tik pasiryžimo klausimas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vorai dirbi strip till, nematau jokios rizikos ir kortu statymu...nebent už paskutinius perki fokusa ir nama dar užstatai. Mano nuomone tai labai artimas žemes dirbimas tradiciniam(skutimui). Vat kai ant negyvos žemes( ar pusgyves) atsisėstum su no till ir ja prikeltum gyvenimui, tada idomu būtų išgirst šioje temoje tavo pasiekimus ir kaip ūkis ant kortos buvo. O dabar... na camon :D peace:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš 3 minutes , kestoxs pranešimas:

Kogero galima suprati, kad kitokios nuomones tau ne nuomones....

Požiūrio klausimas. Skirtingai matome tai skirtingas požiūris. Požiūris.

Bet mokslas jau garsiai šneka kitaip negu šis užsakytas straipsnis. Plūgų gamintojai griebiasi šiaudo, o kas jiems belieka jeigu nenori keistis ir prisitaikyti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Zvanas pranešimas:

Požiūrio klausimas. Skirtingai matome tai skirtingas požiūris. Požiūris.

Bet mokslas jau garsiai šneka kitaip negu šis užsakytas straipsnis. Plūgų gamintojai griebiasi šiaudo, o kas jiems belieka jeigu nenori keistis ir prisitaikyti. 

Kuris čia plūgu gamintojas, kuris negamina no tilliniu sejamuju užsakė? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , kestoxs pranešimas:

Kuris čia plūgu gamintojas, kuris negamina no tilliniu sejamuju užsakė? 

Matai su plūgu eina ir daug kitokių padargu: tankintuvai, kultivatoriai, germinatoriai, skutikai, lygintuvai. Gal dar pridėsi kažką? Aš jau užmiršau :) 

papildau dar ir traktoriai įvairiausių kalibrų, aptarnavimai visam tam. Žodžiu rinka tikrai didelė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...