Jump to content

Audriux

Nariai
 • Pranešimai

  30
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Audriux

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • Miestas
  Marijampolė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Audriux

  No-till

  Pirmos dvi žieminiai kviečiai, po to pupos į posėlį. Ir kuo sėta
 2. Audriux

  No-till

  Gražu, turėjo būt smagu sėti be dulkių laukuose.
 3. Audriux

  No-till

  Mano kombainas kaži ar 10 t perlipa pilnas. Su kukurūzais nežinau ar įmanoma ten terminai jo sekimui spaudžia ir orų nežiūri. Srutos mėšlas gerai mikroorganizmų papildymui, tik pas mus įstatymas neleidžia. Matęs YouTube kur naudoja kukurūzus silosui ir mėšlą skleidžia naudojantis NT , bet pas mus kiti įstatymai.
 4. Audriux

  No-till

  Priekabos stovi prie kelio arba ant iš važiavimo iš lauko geriau išpilsiu nepilna bunkerį negu tempti pilna priekabą per lauką. Kiti darbai kaip pas visus . Šiemet kulsiu jai nebus sugulę bent 35 cm aukščio.
 5. Audriux

  No-till

  Susitiksim kalbėsime, tik pikta kada lauką nedirbi privedineji tiesioginiai sėjai (2 metai nejudintas) ir pridirba. Šiandien apsidiskavau tuos pakraščius ten struktūros neliko, o kur nelieta pilna sliekų ir jų paliktų skylučių.
 6. Audriux

  No-till

  Sumina toj vietoj, dar nepaseta jau automatiškai bus problemų sėjant ir dygimas kitas
 7. Audriux

  No-till

  Dėkui jai nesupras teks darytis juostas.
 8. Audriux

  No-till

  Juostą palikus tai tikrai ją trins arba apdiskuot pakraščius pastoviai. Čia per tarpinius, taip jiem patogiau, dar teks gaudyti gal pokalbio užteks.
 9. Audriux

  No-till

  Kaip apsaugot laukų pakraščius nuo geradarių kaimynų, kurie apsisuka traktoriais ardami. Šiandien labai nuliūdino vaizdas...... sumynę kaip kelią.
 10. Jai prasidėjus vegetacija nėra reikalo laukti tik netinget pasikapstyt. Pas mane rapsas jau gyvas kviečiai prieš dvi dienas dar ne....
 11. Audriux

  No-till

  Kokių būdu sėjai išilgai eilučių ar kampu ?
 12. Audriux

  No-till

  Aš vieną gerą mintį girdėjau iš argentiniečio reik technologiją prisitaikyti prie turimos technikos. Galima ir metru siauriau metru kult jai kombainas tiek nepaskledžia.
 13. Audriux

  No-till

  Mano rapsas
 14. Klausimas ar verta mūsų klimatinėm zonoje auginti tarpinius tarp dviejų žieminių pvz ž rapsas - ž kviečių ? Aš kažkaip linkstu prie palikimo vasariniai kultūrai.
×
×
 • Create New...