Jump to content

No-till


linas78s

Recommended Posts

prieš 20 minutes , jevgenijus pranešimas:

40cm juodojo armens. Jei yra spausdinimo klaida, tada nuoširdžiai atsiprašau, bet jei ne, tai kas čia jei ne melas? 

Apie derlingaji sluoksnį turėtų būti kalbama. Kažkada žemkėj buvo vienas sklypas kur dirbtinai padidintas  tas sluoksnis, Ir tyrimu buvo daroma. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , kestoxs pranešimas:

Apie derlingaji sluoksnį turėtų būti kalbama. Kažkada žemkėj buvo vienas sklypas kur dirbtinai padidintas  tas sluoksnis, Ir tyrimu buvo daroma. 

“ Dotnuvoje paveldėjome 15–17 cm armens storį, o dabar juodasis armuo siekia beveik 40 cm“. Jie ten savo lysvese tegu daro ką nori, bet realiam gyvenime - pinigai viską apsprendžia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , jevgenijus pranešimas:

“ Dotnuvoje paveldėjome 15–17 cm armens storį, o dabar juodasis armuo siekia beveik 40 cm“. Jie ten savo lysvese tegu daro ką nori, bet realiam gyvenime - pinigai viską apsprendžia. 

Čia ir yra pagrindinis klausimas - kaip tai buvo pasiekta. Kokia sėjomaina, kokie papildomos organikos kiekiai. Negi bukai vežė belekokius kiekius mėšlo ir dabar giriasi? Neturim esminės informacijos, kuri leistų daryt kokias nors išvadas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Čia ir yra pagrindinis klausimas - kaip tai buvo pasiekta. Kokia sėjomaina, kokie papildomos organikos kiekiai. Negi bukai vežė belekokius kiekius mėšlo ir dabar giriasi? Neturim esminės informacijos, kuri leistų daryt kokias nors išvadas. 

Turbūt negalim... Tai koks straipsnio tikslas? Perskaičiau, na ir kas toliau? Man tiesiog patikėti ir uzsisakineti nauja plūga? Ai... Galų gale kažkuo tenka patikėti visiems, o pasitikrinti gali tik ant savo kailio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , jevgenijus pranešimas:

Turbūt negalim... Tai koks straipsnio tikslas? Perskaičiau, na ir kas toliau? Man tiesiog patikėti ir uzsisakineti nauja plūga? Ai... Galų gale kažkuo tenka patikėti visiems, o pasitikrinti gali tik ant savo kailio. 

Perskaityk ir sudegink.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, jevgenijus pranešimas:

“ Dotnuvoje paveldėjome 15–17 cm armens storį, o dabar juodasis armuo siekia beveik 40 cm“. Jie ten savo lysvese tegu daro ką nori, bet realiam gyvenime - pinigai viską apsprendžia. 

O tai kiek pas tave? Kad čia tiek stebiesi? Aš rudeni kasiojaus dirvos profilius savo laukuose tai visur tas 40 cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jevgenijus pranešimas:

Turbūt negalim... Tai koks straipsnio tikslas? Perskaičiau, na ir kas toliau? Man tiesiog patikėti ir uzsisakineti nauja plūga? Ai... Galų gale kažkuo tenka patikėti visiems, o pasitikrinti gali tik ant savo kailio. 

Manau perdaug koncentruojamės į centimetrus. Bent jau man daug klausimų kyla ties teiginiais apie drėgmės įtaką derliui tiesioginėj sėjoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Bulvinykas pranešimas:

Manau perdaug koncentruojamės į centimetrus. Bent jau man daug klausimų kyla ties teiginiais apie drėgmės įtaką derliui tiesioginėj sėjoj.

Apskritai, mokslininkas ir konkretumas turėtų būt sinonimai. Čia nesenai apturėjau seminarą su visiems čia žinomu pranešėju. 3 valandos konkretikos. O čia numečiau ir darykit su tuo ką norit. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , jevgenijus pranešimas:

Apskritai, mokslininkas ir konkretumas turėtų būt sinonimai. Čia nesenai apturėjau seminarą su visiems čia žinomu pranešėju. 3 valandos konkretikos. O čia numečiau ir darykit su tuo ką norit. 

Dar reikia tam mokslininkui mokėti užduoti teisingus klausimus. Paklausei buitiniu lygiu, tai ir atsakymus tokius gavai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , jevgenijus pranešimas:

Apskritai, mokslininkas ir konkretumas turėtų būt sinonimai. Čia nesenai apturėjau seminarą su visiems čia žinomu pranešėju. 3 valandos konkretikos. O čia numečiau ir darykit su tuo ką norit. 

Tokiam klausime konkretumo, nėra, ką tu iš jo noretum išgirsti rinkis plūgą, ar rinkis no till. Kai šitam reikale dedamųjų turbut tūkstantis, nelabai suprantu iš kur paimti konkretuma. Butų parašęs imk plūgą vieni sakytu nupirkta( nors ir taip sako) imk sėjama, vėl nupirkta. Aš nematau nei vienam nei kitam dirbime tokio  baisaus blogio kokį vietomis bandoma nupiešti.

Pakeltumet diskusija ekologinis ūkininkavimas ar intensyvus, butų turbūt dar baisiau, oi kiek plunksnų  pripeštumėte.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Dar reikia tam mokslininkui mokėti užduoti teisingus klausimus. Paklausei buitiniu lygiu, tai ir atsakymus tokius gavai.

Tą kart nei nereikėjo. Nes priėjo prie temos ir iš tokių pusių apie kurias aš nei nenutuokiau. Svarbiausia, jokio fanatizmo, jokio pritempinėjimo, tiesiog eksperimentai ir jų rezultatai. Atsiųstą medžiagą prieš miegą vėl ir vėl pastudijuoju. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , jevgenijus pranešimas:

Tą kart nei nereikėjo. Nes priėjo prie temos ir iš tokių pusių apie kurias aš nei nenutuokiau. Svarbiausia, jokio fanatizmo, jokio pritempinėjimo, tiesiog eksperimentai ir jų rezultatai. Atsiųstą medžiagą prieš miegą vėl ir vėl pastudijuoju. 

Trijų valandų monologas ir per minutes perskaitomas straipsnis - natūralu, kad turi skirtingą kiekį informacijos. O klausimas tikrai platesnis. Plius dar nera matematinės dalies, kurios negali ignoruot irgi. Taip kad kuo toliau tuo įdomiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Bulvinykas pranešimas:

Trijų valandų monologas ir per minutes perskaitomas straipsnis - natūralu, kad turi skirtingą kiekį informacijos. O klausimas tikrai platesnis. Plius dar nera matematinės dalies, kurios negali ignoruot irgi. Taip kad kuo toliau tuo įdomiau.

Tai būtent. Kelių minučių straipsnis turi net didesnį poveikį. Tokiais atvejais ir googlini prisiminti ką reiškia angažuotas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , nts519 pranešimas:

 

Nu pjauna, pabandėm per kupstus. Įdomu, kaip šviežius pjaus :D pabandėm keletą važiavimų dėl įdomumo, Iforce sistema įdomiai veikia, atrodo panašus dirvožemis, bet slėgį keičia dažnai 

 

Kažin ar į ateitį nereiktų šiaudų akėčių šiaudus paskleist?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...