Jump to content

sertifikuota sekla tikrai geriau???


Petras_D

Recommended Posts

Ir atnaujinam ir daigumus tikrinam ir energijas ir išvalom ir nekalibruojam kaip nekalibruoja sertifikuotos gamintojai... Taip sertifikuota atrodo geriau, bet mano 7 tonų planui ir nereikia jokio ten kosmoso. Ir apskritai, čia agronomija, kuri gal tik kūdikio stadijoje, plius matematika, kuri agronomijoje dažnai sunkiai pritaikoma... Nenuostabu, kad vadyba klesti šitoj košej :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien  planas 7 rytoj gal jau 8 o prieš kiek laiko buvo tik 5, taip, kad vietoje nestovi, visi skaiciuoja kas kaip apsimoka, bet jei daryti kaip sakiau, tai savikana ryškiai kyla, o po 3-4 metu vistiek bent dalį sėklos atnaujini, ieškai kitos veisles ir panasiai. Aš esu linkęs pirkti sėkla dėl keliu dalyku, mano eko grudai taip dažnu atveju brangesni, piktžolių seklu mažiau, ir potencialas pirktos didesnis ir geresnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, kestoxs pranešimas:

Šiandien  planas 7 rytoj gal jau 8 o prieš kiek laiko buvo tik 5, taip, kad vietoje nestovi, visi skaiciuoja kas kaip apsimoka, bet jei daryti kaip sakiau, tai savikana ryškiai kyla, o po 3-4 metu vistiek bent dalį sėklos atnaujini, ieškai kitos veisles ir panasiai. Aš esu linkęs pirkti sėkla dėl keliu dalyku, mano eko grudai taip dažnu atveju brangesni, piktžolių seklu mažiau, ir potencialas pirktos didesnis ir geresnis.

Prieš pora men buvo diskutuota apie sertifikuotos sėklos potencialą. Jei augini 5t kviečio kam ta sertifikuota, ūkine patemps tiek tikrai. Bet jei dirvos su potencialu, galima imti 8-9t iš ha kita kalba. Pvz kai man nepatyrusiam augintojui sertifikuota sėkla tik brangiau kainuoja, sėklines medžiagos potencialo neišnaudoju, nes dar nežinau kaip auginti. Bent jau aš rinksiuos c3 atselius iš ūkiu, nes šiek tiek pigiau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-08-21 at 09:14, Juodas pranešimas:

Prieš pora men buvo diskutuota apie sertifikuotos sėklos potencialą. Jei augini 5t kviečio kam ta sertifikuota, ūkine patemps tiek tikrai. Bet jei dirvos su potencialu, galima imti 8-9t iš ha kita kalba. Pvz kai man nepatyrusiam augintojui sertifikuota sėkla tik brangiau kainuoja, sėklines medžiagos potencialo neišnaudoju, nes dar nežinau kaip auginti. Bent jau aš rinksiuos c3 atselius iš ūkiu, nes šiek tiek pigiau....

Šiemet Leifferr C 11,trys metai atsėliotas 6.3 t/ha,mūsų žemese bomba,ir nereikia jokiu C 2 ir pan,bunant seminaruose "žinovai" aiškiną kad sėkla su kiekvienais metais praranda potenciala 200-500 kg/ha,pagal ju interpretavimą,šiemet galėçiau kulti apie 8-11t/ha,(pasėjus C 2) kas pas mus nerealu,bet kiekvienas pasirenką savo strategiją,tarp kitko,su Leifferr darau eksperimentą,kada jis manę nuvils(šiemet bus sėtas  C 12 į ketvirtus atsėliutus laukus) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-08-20 at 11:42, JCB pranešimas:

Kviečiai 160+ beicas 42+ didmaišis 2+ valymas/beicavimas 20+ kitos sąnaudos 10. = 234eur/t. Apsėji 5ha, tai gaunasi 47eur/ha. Sertifikuota 375/5ha-14eur išmoka =61eur/ha. 61-47=14eur/ha skirtumas. 

Pataisykit jei blogai suskaičiavau.

pataisau:

dar reikia isivertint GPM, VSD ir PSD sanaudas. Perki sekla - isleidi tarkim 170 daugiau euru uz tona nei ruostumeisi savo. Nuo 170 vien tik GPM gaunasi virs 20 eur, o kur dar VSD ir PSD. Visa tai taikoma tik pelningiems ukiams (kai buhalteriniai dokumentuose gaunasi pelnas) ir (jei neklystu) virs 14 EDV ukiams prie tam tikru salygu. 

Bent jau mano atveju nematu prasmes paciam ruostis sekla, nors salygas ir turiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, ugerlose44 pranešimas:

Šiemet Leifferr C 11,trys metai atsėliotas 6.3 t/ha,mūsų žemese bomba,ir nereikia jokiu C 2 ir pan,bunant seminaruose "žinovai" aiškiną kad sėkla su kiekvienais metais praranda potenciala 200-500 kg/ha,pagal ju interpretavimą,šiemet galėçiau kulti apie 8-11t/ha,(pasėjus C 2) kas pas mus nerealu,bet kiekvienas pasirenką savo strategiją,tarp kitko,su Leifferr darau eksperimentą,kada jis manę nuvils(šiemet bus sėtas  C 12 į ketvirtus atsėliutus laukus) 

Ir kokios tos žemės jei 6t iš ha Bomba? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsisakiau etanos 4 tonas. 390+pvm tona. Beicuota kinto plius ir bakterijom apvelta biomas grow. Tik is anksto nepasiklausiau koks beicas (galvojau kaip visad celest trio arba dabar reklamuojamas ju vibrance pro prie etanos apraso). Bet ziuriu kinto plius. Bala nemate, vistiek rausvi bus :icon-smile: tik pamoka bus, kad is anksto visko issiklaust reik. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , gbandinis pranešimas:

Uzsisakiau etanos 4 tonas. 390+pvm tona. Beicuota kinto plius ir bakterijom apvelta biomas grow. Tik is anksto nepasiklausiau koks beicas (galvojau kaip visad celest trio arba dabar reklamuojamas ju vibrance pro prie etanos apraso). Bet ziuriu kinto plius. Bala nemate, vistiek rausvi bus :icon-smile: tik pamoka bus, kad is anksto visko issiklaust reik. 

Kuom blogai Kinto plius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, gbandinis pranešimas:

Uzsisakiau etanos 4 tonas. 390+pvm tona. Beicuota kinto plius ir bakterijom apvelta biomas grow. Tik is anksto nepasiklausiau koks beicas (galvojau kaip visad celest trio arba dabar reklamuojamas ju vibrance pro prie etanos apraso). Bet ziuriu kinto plius. Bala nemate, vistiek rausvi bus :icon-smile: tik pamoka bus, kad is anksto visko issiklaust reik. 

vos ne 100 eur tik grudui/ha. Na baisoka, kažkaip neįtikino manęs tos visos skaičiuoklės, bandysiu ieškot c3 už pusę kainos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-08-23 at 22:06, ugerlose44 pranešimas:

Šiemet Leifferr C 11,trys metai atsėliotas 6.3 t/ha,mūsų žemese bomba,ir nereikia jokiu C 2 ir pan,bunant seminaruose "žinovai" aiškiną kad sėkla su kiekvienais metais praranda potenciala 200-500 kg/ha,pagal ju interpretavimą,šiemet galėçiau kulti apie 8-11t/ha,(pasėjus C 2) kas pas mus nerealu,bet kiekvienas pasirenką savo strategiją,tarp kitko,su Leifferr darau eksperimentą,kada jis manę nuvils(šiemet bus sėtas  C 12 į ketvirtus atsėliutus laukus) 

tas leiferis iš pirmos žiemos krito gali labai nesidžiaugt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, manttys pranešimas:

vos ne 100 eur tik grudui/ha. Na baisoka, kažkaip neįtikino manęs tos visos skaičiuoklės, bandysiu ieškot c3 už pusę kainos

a pabludai koks 100 eurų,kelinti metai perkam tik sertifikuotą,sėji ankšciau mažesnę norma apie 170 kg,padalink is 6 ha 1t grūdų ir kas gaunas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ugerlose44 pranešimas:

Kaip Jus nemokate skaityti,kas parašytą,buvo sėta 11 metų,dabar bus 12 metai,per tą laiką buvo viskuo,ir dar aš niekam nieko nenoriu įrodytį,tik tai plyki faktai

neber ziemų,butų žiema su rimtesniu salciu,be sniego ,manau daugelis veislių iškristų,vyrai neplėšykit maikių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , JCB pranešimas:

tai čia su atidėjimu ėmė, nes už grynus 365, tai tolokai iki to šimto ir tada kitaip skaičiuojasi.

Isankstine apmokejau, be jokio atidejimo. Tik kai su bakterijom, 390 kaina, be bakteriju but buve 375. Saskata isankstine penktadieni atsiusta. Nebent nelabai kas perka sekla, tai kaina keliais eurais numuse siom dienom. Is LA uzsakyta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, gbandinis pranešimas:

Isankstine apmokejau, be jokio atidejimo. Tik kai su bakterijom, 390 kaina, be bakteriju but buve 375. Saskata isankstine penktadieni atsiusta. Nebent nelabai kas perka sekla, tai kaina keliais eurais numuse siom dienom. Is LA uzsakyta. 

tada auksinės bakterijos gaunasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, BR pranešimas:

a pabludai koks 100 eurų,kelinti metai perkam tik sertifikuotą,sėji ankšciau mažesnę norma apie 170 kg,padalink is 6 ha 1t grūdų ir kas gaunas

170 tai čia sėjant nebent kokią rugsėjo 5, ko šiemet tikrai nebus (bent pas mus, kur nuolat pila). tai sėsi virs 200, kas realiai link tos šimtelkos ir priartėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , manttys pranešimas:

170 tai čia sėjant nebent kokią rugsėjo 5, ko šiemet tikrai nebus (bent pas mus, kur nuolat pila). tai sėsi virs 200, kas realiai link tos šimtelkos ir priartėja.

Pries kelis sezonus pasimokinau su ukine sekla is gretimo ukio. 
Daugiau nereik, puse perku C2 puse savo ruostos seju C3.

Jokiu pirkimu ukines daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...