Jump to content

sertifikuota sekla tikrai geriau???


Petras_D

Recommended Posts

Prieš 8 valandas, mwex pranešimas:

tas elitas turetu buti dauginamas kokiu 90 kg./ha norma, maximalios tresimo normos ir “tikru ranku” prieziura.... nemanau, kad kas nors taip daro :) 

Gal ir taip Bet pirma pabandyk jo gauti.buvau užsinorèjes ž.kvietrûgiu seklos tai populiariai paaiškino kad man jos neparduos.Ten daug ko reikia nuo užnugario kas ja pardavinės iki ojojoi ko kad gautum išsvajoto elito pasisėti.Taigi laisvai prieinamas ir patrauklus mums tik c1 sekla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, gerasukis pranešimas:

O kam sukast dantis? foto padarai, atskanuoji nma deklaracija, kad tame lauke pernai auginti ne kvietrugiai ir siunti vadybai. Tegul kompensuoja. Nes dabar pagal vorą turim visi šypsotis kai ššš gaunam.

Du metus nebuvo kvietrugio lauke, o trečiais metais pridygo tokio kokio neturėjęs veislės. Atsiarė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaimyno paklausk ar neapsisuko su kombainu tavo lauko ražienose, arba su sėjamąja "šaibą" išmetė, ai gi px ars visvien.

Kiek pas mane tokių atvejų tai patyliu, o, kad aš neariu, neskutu ir tt. Toks jų supratimas, ir niekas nesusimąsto apie tai.

Arba atvažiavo koks medžiotojas b..ys ir pasipylė krūvą palei mišką, ai gi kol ars ... suės ir dzin.

Žodžiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, JCB pranešimas:

A man čia? :) tiesiog norėjau pasakyt, kad ne rodiklis, jog jei pernai nebuvo kvietrugio, o pridygo, nereiktų vadybai kelnes mauti dėl blogos sėklos.

Atartos pabiros dažniausiai nesudygsta eilutėmis sėjimo kryptimi. O ir šiaip ne veltui visada reikia susisikust laukus iš kart po kombaino. PS vyrai neikim į asmeniškumus čia ne tas tikslas, esmė norim kokybiškos sėklos kuri visada būtų aukščiau už minimalius kokius tai LST standartus, o ne visada būtų dangstomasi mistiniais pasiaiškinimais, kad ššš būtų galima legaliai pardavinėti x 2.2 biržos kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesidangstau niekuo. Darau ką sugebu geriausia. Linai, aš ir pats medžioju, puikiai žinau kaip elgiasi medžiotojai ne ūkininkai, esu tikras, kad ir pats žinai.

Ražienoj per žiemą turėjau gerą pamoką su jais.

Kviečiais šėrė nuo pat nukūlimo, pavasarį pasėjau miežius ir, kaip netikėta, miežiuose pilna kviečių, nė į galvą buvo. Vasarinių kviečių neauginu, neauginu net skirtingų veislių kurių negalima sukontroliuot.

Žodžiu tai atsakingas darbas, net labai.

Yra daug tokių faktorių kurie išlenda labai netikėtai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, voras pranešimas:

Kaimyno paklausk ar neapsisuko su kombainu tavo lauko ražienose, arba su sėjamąja "šaibą" išmetė, ai gi px ars visvien.

Kiek pas mane tokių atvejų tai patyliu, o, kad aš neariu, neskutu ir tt. Toks jų supratimas, ir niekas nesusimąsto apie tai.

Arba atvažiavo koks medžiotojas b..ys ir pasipylė krūvą palei mišką, ai gi kol ars ... suės ir dzin.

Žodžiu...

Ne. Situacija tokia, kad tas laukas tarp mano kitų ir tapo mano. O ten buvęs savininkas paskutinį kartą buvo sėjęs hibridinius kvietrugius. Tai va jie ir atsiarė po poros metų. Nes nei aplink tokių nebuvo nei aš tokių turėjau kada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-05-15 at 13:11, voras pranešimas:

Juk sakau, kad prarandi potencialą veislės, o ne tai, kad eini link tonos.

Tarkim ji išvesta lb žiemkentiškos Ada ir lb derlingos "BELAMOR" tarkim jas sukryžminus gauni Skagen su dviejų veislių savybėm. Su kiekvienu atsėliu liks tik žiemkentiškos savybės, nes augalas išlikdamas kasmet stiprins tą savybę ir po 10 metų tu vėl turėsi pirminę žiemkentišką ir išlikimui atsparią veislę.

...

O kaip yra su vasarinemis kulturomis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man rods kad gyncitis ner ko,visiem aisku ,kad geras atselis ir kartais is kito krasto yra gerai,ir uz tai reikia susimoketi,bet reikia uz kokybe sumokejus ir gauti kokybiska sekla,o ne tai kad nei kaimynai nei pats neaugini kvietrugiu  ,o nusiperki keliasdesimt tonu seklos ir laukuos auga siektiek kvietrugiu ,nors ir tai yr neesme ,bet  nemalonu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...