Jump to content

sertifikuota sekla tikrai geriau???


Petras_D

Recommended Posts

prieš 1 minutę , dumoju pranešimas:

Sėklininkystėje pasigendu informacijos apie veislių prigimtį, kas "tėvai", kas pakeista, kodėl pakeista. Kitaip sakant, nėra tęstinumo procese, o galimai ir progreso pačioje sėklininkystėje. Veislių daug, pavadinimai įvairiausi. Pirkdamas naujos veislės grūdinę kultūrą, praktiškai verti naują lapą. O pvz.  kodėl negali Skagenas turėti "vaikų", o jei turi, kodėl nepateikiama informacija kas jie, kas iš trūkumų pašalinta ir t.t.

Juokingai skamba, kad sėti ūkinę 8 metus iš eilės yra gerai. Siekiame pelno ar šiaip pramogai dirbame žemę? Įdomus mąstymas. Ar tikrai tai ekonomiškai naudinga? 

Pienininkystė gilioj šiknoj būtent dėl ignoravimo sėklinti karves geresnių savybių bulių reproduktorių sėkla. Šiuo metu būtent tai daugumai trukdo dirbti pelningai. Ūkiai, kurie į pirmą vietą statė genetiką, seniai dirba mažesne savikaina bei dideliais primilžiais. 

Kas dėl priemaišų, tai kiek esu pirkęs, nė karto jų nebuvo. Ir čia kita tema, reik viešinti tokias įmones, kokybė turi būti. 

 

Ačiū už teisingą nuomonę

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , voras pranešimas:

Kai kuli sėklinį lauką ir pili sėklinį bokštą. Kokį maždaug kiekį įsivaizduoji? ...

Partijos ...

Mažesnis rėkia manydamas, kad gudresnis, nes didelis pats nedirba ir liokajams dzin. Toks paprastai jo mentalitetas, jis tik vienas protingas ...

tai papasakok, čia tik iš taves pastovus stumimas ant mažesnių :D kaip ten tos priemaišos atsiranda, dievas įpučia ar kas ten pasidaro. Reikia argumentų, ne pasiteisinimų, kad taip galima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepilnavertiškumo sindromas tamstai ar kas?

Dirbk, mokykis ir tobulėk.

Pakartosiu R. Garucko frazę

" kai žmogus užauga, -  išmoksta kalbėt, kai subręsta, - išmoksta patylėt"

Leisiu sau manyti, kad aš jau galiu ir patylėt.

Nežinau kokiam kioske tu tas sėklas perki, klausk ten kur tau įpūtė.

Paprastai visos godos ir rūpesčiai yra sprendžiami ir išsprendžiami, iš tamstos bendravimo spėju, jog tau specialiai tų priemaišų pripila. Gal ir gerai, neturėtumei ką veikt kitaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , dumoju pranešimas:

Kas dėl priemaišų, tai kiek esu pirkęs, nė karto jų nebuvo. Ir čia kita tema, reik viešinti tokias įmones, kokybė turi būti. 

 

kaip aš suprantu, pas visų jų pasitaiko kartas nuo karto. Kiek tų ūkių ir Dievas žino, tai tiesiog kažkur kokybės kontrolė nesuveikia ir tiek. Jei tokia buvo... Anksčiau pirkdavau c2, bet kažkaip didžiausi skirtumai būdavo ha savikainoj. Dabar pasitenkinu c3 už bemaž dvigubai mažesnę kainą.

@Zvanas tu ten bandyų poliognus rapse įkūręs, gal padarytum ir ūkinės vs elito? :D pas mane kol kas nėra techninių galimybių pamatuoti derlingumo

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , voras pranešimas:

Nepilnavertiškumo sindromas tamstai ar kas?

Dirbk, mokykis ir tobulėk.

Pakartosiu R. Garucko frazę

" kai žmogus užauga, -  išmoksta kalbėt, kai subręsta, - išmoksta patylėt"

Leisiu sau manyti, kad aš jau galiu ir patylėt.

Nežinau kokiam kioske tu tas sėklas perki, klausk ten kur tau įpūtė.

Paprastai visos godos ir rūpesčiai yra sprendžiami ir išsprendžiami, iš tamstos bendravimo spėju, jog tau specialiai tų priemaišų pripila. Gal ir gerai, neturėtumei ką veikt kitaip.

nu ne aš pradėjau ant mažiukų varyt :) Kad anie kažkoki labai priekabūs. Žmonės daug moka, nori gaut gerai. ne pagal tai, kaip tau atrodo normalu. jeigu visi mažiukai turėtų puse tavo arogancijos, būtų pravalas visiems tiekėjms... :D

o dėl citatų tai nevark, aš asmeniškai esu nejautrus kritikai, ypač asmeniškai. Kritiką priimu paremtą faktais, ne asmeniškumais ir nuomonėm
 

Dėl bandymų - galimybės tikrai bus, laiko klausimas. Kažkodėl neabejoju, kad kažkas tokių bandymų yra atlikęs, tik neviešina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur ta mano arogancija, norėtumei, kad bučiuočiau ranką? Tik pateikiau faktus. Visi moka tą pačią kainą, o rėksniai paprastai siekia kitokių tikslų. Arba siekia asmeninės naudos, arba pripažinimo, taigi vėl naudos. Bėda tik ta, kad niekas nenori su tokiais reikalų turėt.

Išsiunti siuntą kokias 5 fūras, palinki gero derliaus, dar kokias plonybes pasakai ir viskas, visiems gerai.

Rinkos ekonomika, ka dabar tiek pyksti ant manęs, kogero yra  kaip Vilius sakė, važinėji su labai didele mašina .....:icon-lol:

P.s. aš tau atleidžiu, nebeširsk :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, voras pranešimas:

Kai kuli sėklinį lauką ir pili sėklinį bokštą. Kokį maždaug kiekį įsivaizduoji? ...

Partijos ...

Mažesnis rėkia manydamas, kad gudresnis, nes didelis pats nedirba ir liokajams dzin. Toks paprastai jo mentalitetas, jis tik vienas protingas ...

partija ir afrikoje partija berods partijos kiekis negali būti didesnis kaip 25 tonos.beje tai ne tik sėklinikystėje tai ir pašaru gaminime yra konkretus partijos kiekis jis gali būti mažesnis bet didesnis jokiu budu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

tai papasakok, čia tik iš taves pastovus stumimas ant mažesnių :D kaip ten tos priemaišos atsiranda, dievas įpučia ar kas ten pasidaro. Reikia argumentų, ne pasiteisinimų, kad taip galima.

kita sikį atrink tas priemaišas ir pasverk gali ir nustebti kiek mažai ten juju yra.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

kaip aš suprantu, pas visų jų pasitaiko kartas nuo karto. Kiek tų ūkių ir Dievas žino, tai tiesiog kažkur kokybės kontrolė nesuveikia ir tiek. Jei tokia buvo... Anksčiau pirkdavau c2, bet kažkaip didžiausi skirtumai būdavo ha savikainoj. Dabar pasitenkinu c3 už bemaž dvigubai mažesnę kainą.

@Zvanas tu ten bandyų poliognus rapse įkūręs, gal padarytum ir ūkinės vs elito? :D pas mane kol kas nėra techninių galimybių pamatuoti derlingumo

 

su rapso  sėkla tai tikrai ne iš vieno girdėjau kad sėja savos gamybos sėkla.Ir taip daro tie kurie tukstančiais ha sėja.Vienas porino kad taip sėdamas po nauja automobili sutaupo per metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai taip, šitoj vietoj 30 tonų.

Savo posmu norėjau pasakyti, kad niekas neaugina partijomis.

Supili aruodą ir varai kol baigiasi, prie ko tam žmogui turi papult partija blogesnė ar geresnė.

Rikiuoji kalnus po 30 tonų ir tiek.

Įsivaizduoja žmogus, kad eis kas specialiai blogesnę jam įkišt.

Sufasuoji, surikiuoji, rikiuotėm irgi yra tvarka, tada atvažiuoja tarnyba, paima mėginius kai etiketės jau susiųtos ir ne kitaip, nes etiketė griežtos atskaitomybės dokumentas ir lauki sertifikatų.

Gauni arba ne. Neslėpsiu buvo man, kad ir negavau ir nors per galvą verskis, negausi jei nepraeina kokybiniai rodikliai ir tiek. Čia eina kalba apie lst, vat būtent šitoj vietoj, nes a. tarnyba vadovaujasi būtent lst nustatytais metodais.

Dėl to ir pikta, kad žmonės kalba nežinodami kaip kas vyksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , Vilius pranešimas:

Labai retai kada pasitaiko nekokybiška sėkla per tiek ūkini kavimo meyų sakyčiau 3-4kartai buve kad nusiperki C2 skagena ir žiuri žydėjime nemažai kvietrugio pridygę. Sukandi dantis kitais metais vėl perki pasidauginimui C2 

O kam sukast dantis? foto padarai, atskanuoji nma deklaracija, kad tame lauke pernai auginti ne kvietrugiai ir siunti vadybai. Tegul kompensuoja. Nes dabar pagal vorą turim visi šypsotis kai ššš gaunam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kaip ir baznycioj tikejimas yr svarbiausia,nesvarbu kad i siukles panasu ,bet reikia tiket kad c3 parodys stebuklus,kazkada galima buvo gauti c2,netgi c1 ar elito,dabar tik c3 ir neber nei vienos firmos kuri nebutu pasivedus,nes jiem a tep a tep viska isperka ir kitamet dantis sukande vel perka,bo yr kompensacijos ,nors jos skirtos tiem kur parduoda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip gali buti viskas gerai,isskyrus du kartus ,vienakart ar tt,man rodos kvieciu sekline medziaga turi but netik ,kad be mieziu ar kvietrugiu ka galima pamatyt,bet ir atitikamos seklos savybiu kokybes kuria galima tik tiket,nors tikejimo ner,nes prastais kai kuriems regionams metais yr teke vezti i seklu fabrika nesertifikuotus ir tikrai ne c2 setus  grudus kuriuos po to naudojo seklu pardavimui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , bmarius pranešimas:

cia kaip ir baznycioj tikejimas yr svarbiausia,nesvarbu kad i siukles panasu ,bet reikia tiket kad c3 parodys stebuklus,kazkada galima buvo gauti c2,netgi c1 ar elito,dabar tik c3 ir neber nei vienos firmos kuri nebutu pasivedus,nes jiem a tep a tep viska isperka ir kitamet dantis sukande vel perka,bo yr kompensacijos ,nors jos skirtos tiem kur parduoda

tas elitas turetu buti dauginamas kokiu 90 kg./ha norma, maximalios tresimo normos ir “tikru ranku” prieziura.... nemanau, kad kas nors taip daro :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , voras pranešimas:

Ai, galvokit jūs ką norit.

Pavargau apie nieką, kodėl aš turiu būt atpirkimo ožiu?

 

Ką reiškia nemažai? Pagal LST pusės kilogramo ėminyje gali būti ne daugiau 8 kito kultūrinio augalo sėklų.

O dabar kalbat iš serijos biški nėščia ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...