Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

On 2020-03-29 at 23:18, tadasg pranešimas:

Čia gali būti ir galiniame posparnyję pratrinta. Bet tada degtų vienos pusės saugiklis kaip kad mano johniui.  Kol atkapstėm kur, suvargom.

Maniškiam taip pat buvo pratrintas numeriu apšvietimo laidas posparnyje, degdavo lempu saugiklis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Marius6430 pranešimas:

Sveiki, turiu JD6430 ir užvestam traktoriui gale pastovei dirba hidraulika (girdėti hidraulikos šnypštimas). Nesvarbu ar jungi ką ar ne. Čia normalu ar ne? Gal kas patarsit kur pasižiūrėt? Dėkoju

Tai  gal  hidropora pastoviai ijungta? ar varikliui jauciasi šiokia tokia apkrova?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , arciu555 pranešimas:

Tai  gal  hidropora pastoviai ijungta? ar varikliui jauciasi šiokia tokia apkrova?

Jei būtų pastoviai įjungta tai neveiktų sekcijos normaliai, durniuotų padargas, dabar sekcijos gerai veikia. Pastebėjau kad keliant šlaunis užtyla vienu momentų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Marius6430 pranešimas:

Jei būtų pastoviai įjungta tai neveiktų sekcijos normaliai, durniuotų padargas, dabar sekcijos gerai veikia. Pastebėjau kad keliant šlaunis užtyla vienu momentų.

Pas mane irgi zvimbia, bet aukščiausioj tik padėty. Tai pasuku potenciometra kur nustato aukščiausią šlaunų padėtį į truputį žemesnę (realiai šlaunys net nesujuda) ir nustoja. Pasidarė taip berods kai keitėm tuos ragus kur šlaunis kilnoja ...nzn kaip tiksliai vadinasi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , jevgenijus pranešimas:

Pas mane irgi zvimbia, bet aukščiausioj tik padėty. Tai pasuku potenciometra kur nustato aukščiausią šlaunų padėtį į truputį žemesnę (realiai šlaunys net nesujuda) ir nustoja. Pasidarė taip berods kai keitėm tuos ragus kur šlaunis kilnoja ...nzn kaip tiksliai vadinasi :)

Yra hidro kablys?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , jevgenijus pranešimas:

Pas mane irgi zvimbia, bet aukščiausioj tik padėty. Tai pasuku potenciometra kur nustato aukščiausią šlaunų padėtį į truputį žemesnę (realiai šlaunys net nesujuda) ir nustoja. Pasidarė taip berods kai keitėm tuos ragus kur šlaunis kilnoja ...nzn kaip tiksliai vadinasi :)

Gal kažkokios aukščio kalibracijos reikia, tiesiog spėju...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jevgenijus pranešimas:

Pas mane irgi zvimbia, bet aukščiausioj tik padėty. Tai pasuku potenciometra kur nustato aukščiausią šlaunų padėtį į truputį žemesnę (realiai šlaunys net nesujuda) ir nustoja. Pasidarė taip berods kai keitėm tuos ragus kur šlaunis kilnoja ...nzn kaip tiksliai vadinasi :)

gali but,kad davikli blogai pastatet kur gale stovi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, jevgenijus pranešimas:

Pas mane irgi zvimbia, bet aukščiausioj tik padėty. Tai pasuku potenciometra kur nustato aukščiausią šlaunų padėtį į truputį žemesnę (realiai šlaunys net nesujuda) ir nustoja. Pasidarė taip berods kai keitėm tuos ragus kur šlaunis kilnoja ...nzn kaip tiksliai vadinasi :)

Pasukinėjau potencikus niekas nesikeičia. Bet kai staigiai keli šlaunis tai tuo metu trumpam užtyla. Na kogero laikas bus dojui užsukti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Marius6430 pranešimas:

Pasukinėjau potencikus niekas nesikeičia. Bet kai staigiai keli šlaunis tai tuo metu trumpam užtyla. Na kogero laikas bus dojui užsukti :D

Man cia is serijos taisai, kas nesugede. Pajunginejus hidro poras garsas turi keistis, labai aiskiai girdis, kada siurblys pradeda veikt. Atsidaryk galini langa ir pajunginek

Jei siurblys nuolat dirbtu, jaustum ir galios sumazejima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, manttys pranešimas:

Man cia is serijos taisai, kas nesugede. Pajunginejus hidro poras garsas turi keistis, labai aiskiai girdis, kada siurblys pradeda veikt. Atsidaryk galini langa ir pajunginek

Jei siurblys nuolat dirbtu, jaustum ir galios sumazejima

Taip tikrai garsas padidėja kai junginėji sekcijas, jaučiasi ir galios kritimas kai su įjungta sekcija dirbi. Bet viską išjungus tas garsas lieka tik šiektiek tylesnis. Bet šeip hidraulikos siurblys sukasi pastoviai tik įdomu kur jis deda tepala kai niekam jo nereikia, gal koks vožtuvas pusiau uždaras dėl to toky garsą ir kelia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-04-02 at 11:47, Marius6430 pranešimas:

Taip tikrai garsas padidėja kai junginėji sekcijas, jaučiasi ir galios kritimas kai su įjungta sekcija dirbi. Bet viską išjungus tas garsas lieka tik šiektiek tylesnis. Bet šeip hidraulikos siurblys sukasi pastoviai tik įdomu kur jis deda tepala kai niekam jo nereikia, gal koks vožtuvas pusiau uždaras dėl to toky garsą ir kelia.

taigi, jeigu tau pasijaučia ir garsas, ir galios kritimas įjungus sekciją, tai tik tada siurblys pradeda dirbti. Gal yra išvadas load sensing? Ten labai greit gali pasitikrint, ar siurblys dirba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrinasi ar hidraulas nedirba ramybės būsenoje. Uzgesinant traktorių. Nieko neliciant tik raktely Uzgesinant turi užgesineti ilgai sąlyginai. O jeigu hidraulas dirbantis tai gesinant variklis sustoja pakankamai greitai. Su apkrova na tipo kaip begiu uzgesintum.

Kad lengviau suprastum gesink paprastai ir kita karta su įjungta pora ir matysi skirtumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...