Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

prieš 51 minutes , Kazius112 pranešimas:

Kaip manote ar normalu, kad naujas 6120m sunaudoja daugiau kuro dirbant tuos pačius darbus su tais pačiais padargais nei senas 3640 6cil. Abu po 115ag. Apie traukos skirtumus jau net nekalbu?

Na maniskis kaip tik taupus atrodo zoles pjovimas 4-5 l ha arimas 16-17 kultivavimas 5l purskimas 1l i ha panasiai ta pati ka belarusas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , Andrew pranešimas:

Na maniskis kaip tik taupus atrodo zoles pjovimas 4-5 l ha arimas 16-17 kultivavimas 5l purskimas 1l i ha panasiai ta pati ka belarusas...

Na su šituo dar neteko arti bet su senuoju tai jeigu geras laukas arimas apie 20cm lengva žemė tai 14-15 užtekdavo. Nu žodžiu dabar kiek pasidarbavau tai borto kompas rodo 9.6l/mth tai kažkur taip ir suėjo 50mth 500l saleros. Nu būtų dzin jeigu  trauktų normaliai bet kad dusulys žiaurus velnias žino gal ten nebe arklio galiomis matuoja o ponių ir dar labai rajų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , Kazius112 pranešimas:

Na su šituo dar neteko arti bet su senuoju tai jeigu geras laukas arimas apie 20cm lengva žemė tai 14-15 užtekdavo. Nu žodžiu dabar kiek pasidarbavau tai borto kompas rodo 9.6l/mth tai kažkur taip ir suėjo 50mth 500l saleros. Nu būtų dzin jeigu  trauktų normaliai bet kad dusulys žiaurus velnias žino gal ten nebe arklio galiomis matuoja o ponių ir dar labai rajų

perėjimas nuo senų arklių prie naujų dažnam būna skausmingas morališkai :) paguoda, kad komfortas geresnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va kad nefaina tuo labiau kad virš 20k savų į jį sukišau. Už tuos pinigus bučiau dėvėta nupirkes ir atremontaves dar ir būtų dar mažiau visokiu valakitų buve patikrų ir taip toliau. O tas komfortas tai ka aš žinau nu aišku faina tylu kabinoje vėsu amortizuojantis tiltas viskas liux bet visa kita tai š..... Ir ta dėžė irgi nematau didelio skirtumo kai su seniuku užtenka gazo paduoti ir eini o čia per tas pavaras groji groji tik kad transporte greitesnis kažkiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Kazius112 pranešimas:

Tai va kad nefaina tuo labiau kad virš 20k savų į jį sukišau. Už tuos pinigus bučiau dėvėta nupirkes ir atremontaves dar ir būtų dar mažiau visokiu valakitų buve patikrų ir taip toliau. O tas komfortas tai ka aš žinau nu aišku faina tylu kabinoje vėsu amortizuojantis tiltas viskas liux bet visa kita tai š..... Ir ta dėžė irgi nematau didelio skirtumo kai su seniuku užtenka gazo paduoti ir eini o čia per tas pavaras groji groji tik kad transporte greitesnis kažkiek.

Na kam ko reikia ir ka su juo dirbi bet as po sito i senesni panasu tikrai nelipciau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Kazius112 pranešimas:

Tai va kad nefaina tuo labiau kad virš 20k savų į jį sukišau. Už tuos pinigus bučiau dėvėta nupirkes ir atremontaves dar ir būtų dar mažiau visokiu valakitų buve patikrų ir taip toliau. O tas komfortas tai ka aš žinau nu aišku faina tylu kabinoje vėsu amortizuojantis tiltas viskas liux bet visa kita tai š..... Ir ta dėžė irgi nematau didelio skirtumo kai su seniuku užtenka gazo paduoti ir eini o čia per tas pavaras groji groji tik kad transporte greitesnis kažkiek.

Už naują traktorių 20k nėra labai daug. O šiaip visada reikia imt galingesnį nei tuo metu atrodo, kad reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Tomas01 pranešimas:

Už naują traktorių 20k nėra labai daug. O šiaip visada reikia imt galingesnį nei tuo metu atrodo, kad reikia.

Tai dabar jau žinočiau kad reikia pirkti su daugiau poniukų. Nelabai didelis ir ukininkas aš to seno 120 man per akis nes pagrinde su gyvuliais dirbam tai nei didesniu padargu neturim nei ka tai sakau bus per akis. Tik dabar sunervino kad netraukia o kuro dar net ir daugiau ryja. Visi kai sakydavo kad jd ryja galvodavau nu bl.... jeigu senas netaip baisiai ryja tai kaip gali tas naujas taip ryti o pasirodo 4 poniukai labiau ištroške nei 6 arkliai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Kazius112 pranešimas:

Tai va kad nefaina tuo labiau kad virš 20k savų į jį sukišau. Už tuos pinigus bučiau dėvėta nupirkes ir atremontaves dar ir būtų dar mažiau visokiu valakitų buve patikrų ir taip toliau. O tas komfortas tai ka aš žinau nu aišku faina tylu kabinoje vėsu amortizuojantis tiltas viskas liux bet visa kita tai š..... Ir ta dėžė irgi nematau didelio skirtumo kai su seniuku užtenka gazo paduoti ir eini o čia per tas pavaras groji groji tik kad transporte greitesnis kažkiek.

Jau dabar nesigailek ir neskaiciuok:icon-wink:,o atsipalaiduok ir ...džiaukis pirkiniu. Reciau sesk į senuką ir tas ..geresnis pataps.:icon-wink: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , Kazius112 pranešimas:

Bandau parduoti senuka jeigu neapsiverksiu kai reikės atsisveikinti:D

Vietoj tavęs aš neskubeciau senuko parduoti,nes kai apsilankys dyleris keletą kartelių su kompu po pažastim sužinosi kainą naujo pirkinio. Ar tik ne del to senukų džonių prekyba vel atsigauna ir stipriai nepinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , arciu555 pranešimas:

Vietoj tavęs aš neskubeciau senuko parduoti,nes kai apsilankys dyleris keletą kartelių su kompu po pažastim sužinosi kainą naujo pirkinio. Ar tik ne del to senukų džonių prekyba vel atsigauna ir stipriai nepinga.

Tas tai jo bet košės irgi juk nevirsiu aš iš jų o laikyti pasistačius be darbo visus irgi nepigus malonumas. Prekyba senuku atsigavo, nes nes smulkius paleido dėvėtus gali pirkti iki 15k ir man jau keli skambino teiravosi ar popieriai tvarkoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Kazius112 pranešimas:

Tas tai jo bet košės irgi juk nevirsiu aš iš jų o laikyti pasistačius be darbo visus irgi nepigus malonumas. Prekyba senuku atsigavo, nes nes smulkius paleido dėvėtus gali pirkti iki 15k ir man jau keli skambino teiravosi ar popieriai tvarkoje.

už kiek tu ji planuoji pardavinet? koses nevirsi, bet kai yra lycnas traktorius pusdykis, tai daug patogiau dirbti. is patirties sneku. veliau gali gailetis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...