Jump to content

kokius led zibintus rinktis?


karoolis

Recommended Posts

prieš 38 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Įtariu, kad ir prieš tai dėti buvo kiniečiai :) Toks išdėstymas iki pirmų medžių šakų. 

Po miškus mažai važinėju, o laukuose šakų nėra, tad nesijaudinu, bet faktas, kad pirmieji kokybiškesni ir šviečia geriau, o pirkti prieš 2 metus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo kelis kartus, kad kiniečiai tam pačiam siuntiny atsiuntė skirtingus ledus. Vieni su gerais Cree ledais, kiti su kinietiška kopija 3x mažesnės galios. Visada pinigus susigrąžinu. 

Prieš 12 valandų, kestasxxxl pranešimas:

Po miškus mažai važinėju, o laukuose šakų nėra, tad nesijaudinu, bet faktas, kad pirmieji kokybiškesni ir šviečia geriau, o pirkti prieš 2 metus. 

Tai kad kol iki lauko nuvažiuoji, dar pakėlės medžių šakos būna veidrodžius užlanksto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
Prieš 5 valandas, Intra pranešimas:

Sveiki, gal kas patarsit. Ant John  deere 6600 buvau uždėjęs du ledus gale po 48 w ir viskas normaliai  buvo. ar galima dėt 4 48w ledus, tai yra ant laido po du ledus. Ar atlaikys laidai ar jauniklis  tiek ledų?

Tai pažiūrėk kokio vatažo tie kurie nuimti prieš LED'us buvo. Žinosi leistiną saugiklio apkrovą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
  • po 1 metų...
prieš 57 minutes , Jaunasis321 pranešimas:

Gal galit rekomenduoti geros kokybės led žibintus už protingą kainą, kad nevargintų akių pavyzdžiui naktį sėjant? Norėčiau ant senolio JD užsidėti

Dojui pasižiūrėk el.parduotuvėj gan protingom kainom yra, paskui novarentas turi, metiva.lt bet ten jau kainos didesnės, aišku jei kalba ne apie kinietiškus lytagrinius variantus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
Prieš 11 valandų, Eduardas pranešimas:

O realybėj irgi taip kaip nuotraukoj visos spalvos taip nubąla? Apšvieta didelė, bet akys pavargsta kai taip balta viskas. Aš pamaišymui užsidėjau po geltoną porą.

Man tai normaliai viskas. Svarbiausia kad matyt gerai.

prieš valandą, lietulka pranešimas:

neblogai zviecia kur pirkai 

https://www.hardman.lt/lt/PAPILDOMI-ZIBINTAI/LAZER-LED-ZIBINTAI/Lazer-UTILITY-80-LED-zibintas.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , kazkass pranešimas:

Kurios būtent dedate nordic halogenus į traktoriaus priekį, sugundėt tais nordic ledais :)

Aš dėjau Scorpius pro 445, tai plieskia tikrai gerai, reikia šiaip pagal traktoriu žiūrėt, JD ar Case eina ovalus, pas mane buvo standartiniai kvadratiniai halogenai, tai ir dėjau tokius, fiškės tinka standartinės, nieko burt nereikia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Tomas01 pranešimas:

Kokio storio laidus naudojat led’ams? Reikia nuvest nuo traktoriaus iki purstuvo galo, tai bus kokie 8 metrai laido. Led’u galia 84W 8,4A. 2x2,5mm2 užteks? 

Grubiai skaičiuojant imama jog 1mm^2 - 12A. 1.5mm^2sočiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...