Jump to content

povilasg

Nariai
 • Pranešimai

  48
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie povilasg

 • Gimtadienis 1992.08.21

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  https://www.facebook.com/povgra

Miestas

 • Miestas
  Alytaus r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

povilasg pasiekimai

Narys

Narys (2/5)

10

Reputacija

 1. Pagal stovį. Bet tik už 514. Viduriai tiepat o 524 turi specifiniu sprendimų kurie daugiau kainuoja bet ar prideda našumo didelis klaustukas. Nieks nepatikės bet su 514 per sezoną esu 180ha nukūlęs. Puikus patikimas ir labai paprastas kombainas. O dalių kainos juokingos ir jų yra pakankamai.
 2. povilasg

  New Holland CX kombainai

  Planuose su cx lysti i dobilų lauką. Pobūgnį rankiniu būdu pasikelti iki 3mm. Vėjas minimum. Būgnas maksimum. Gal turite pastebėjimų iš savo patirties?
 3. Sveiki. Ieškojau kas parvežtų kombainą. Samdžiau tomegri dėl to jog pareiškė kad specializuojasi kombainų pervežimu, važiuoja siaurais tralais kur kombainas rėmą ramiai apžergia ir nuimant ratus nereikia domkratais kilnoti. Kalba su jais prasidėjo dar prieš kalėdas ir štai sausio 22 pasikrovė. Aišku informaciją kad pakrovė gavau iš vokiečio kur jis nebuvo labai patenkintas - užkrovė ant to kas atvyko - įprasto pločio žemagrindžio tralo. Aš skambinu vadybininkui - tas vartosi kad jums nieko ruoštis nereikės reikės tik krautuvo nukelti ir privežti ratams "taip kaip susitarėme" Reikėjo netik krautuvo. Reikėjo visos dienos, eilės kaladžių, gulėti po kombainu ir kelt domkratais pačiam, nes atvykus jau dainelė pasikeitė ir anot gerb vadybininko užkrovimas ir nukrovimas pagal cmr yra siuntėjo ir gavėjo reikalas o apie siaurą tralą nebuvo jokios šnekos. Kombainas parvyko ant kitos firmos pakeleivingo tralo kur jie persmdė nes matyt jų eilinį kart pagedo ar vairuotojas pabėgo. Išsikėlėm, susidėjom ratus. Nusivarėm. Tačiau jau po pakrovimo bendravimo kultūra tapo nulinė ir taip pats kaltas kad sutartyje nepareikalavau įkelti tralo kuris vež duomenų ir derybos vyko ne raštu o telefonu. Reziumė - nepasitikėti niekuo ir visus aktualius punktus traukti i sutartį. Įpač nepasitikėti šia kontora.
 4. povilasg

  Kombaino pasirinkimas

  Kas vežėt kombainą iš vakarų europos sausuma tralu? Kokią imonę samdėt?
 5. Sveiki Gal kas 6xx0 serijos johndeerui keitėt kardanėlį (AL119512) tarp variklio ir dėžės? Domina senasis gal net pabuvęs bačkoje su metalo laužu Info i pm
 6. Sveiki. Pronto jau prašo naujų sėjimo diskų. Ar bandėte neorginalius? Ar neverta prasidėti ir tik OEM?
 7. povilasg

  Tepalai technikai

  Litolas valvoline, berner ar ir tas JD faktiškai visi yra ličio muilo tepalai. NLGI2 - klampos klasė tinkamiausia mūsų klimato ir naudojamos technikos sąlygoms. Litolas tikrai nėra blogas tepalas. Netgi labai neblogas už tą kainą. Tiesiog norint didesnio atsparumo renkuosi pažymėtus EP2 ar EP3. valvoline multipurpose complex red 2 ir neste superlix kiek matau abu atitinka EP2 specifikaciją.
 8. povilasg

  GEDIMAI

  Pritariu Arūnui. Kaiptik toks gamintojas turėtų užtikrinti kad ties 200 dar niekam nieks nenutiktų. Netgi plastikams ir gumoms. Tuolabiau kai kalbama trumpalaikį stresą. Pvz esu Kačerginėje užsivirinęs stabdžių skystį kurio virimo temperatūrą 260. Ir ką - toliau važiavo. O dėl plienų kas krimtot inžineriją A1 temperatūra ir ši diagrama turėtų būti įstrigusi. Plika akim pastebimi pokyčiai prasideda nuo 723.
 9. povilasg

  GEDIMAI

  Prie elektromagneto turį būti testavimo jungtis arba aklė. Nuvažiuojį į hidraulikos parduotųvę, nusiperki manometrą 25bar. Šlangės metrą jungtį ir štuceriukų. Ir turi vieną pagrindinių traktoriaus diagnostikos įrankių. Pirmiausia pažiūrėčiau koks slėgis sistemoje. Jei įjungus blokavimą jis nukrinta ir nebeatsistato iki pradinio - mandžetas dėžėje. Taippat - matuojam slėgį po vožtuvo. Jei jis mažesnis nei sistemos tikimybė magnetu ar vožtuvu. Jei pradėjus važiuoti slėgis pulsuoja priklausomai nuo važiavimo greičio - mandžetas.
 10. povilasg

  Tepalai technikai

  Berneris apie 2,2+pvm už kasetę. Realiai nepatiko nes gavęs drėgmės itin sukietėjo. Siūlyčiau naudoti EP2 o rimtesnėms vietoms EP3 žymėjimą turinčius tepalus. Dabar užpirkęs lytagroj Lotos EP3 (mėlynas). Žinoma reikia pas vadybininką nuolaidos paprašyti. Jei visai paprasto tai litolas yra faktiškai taspats ličio muilo tepalas kaip ir bernerio
 11. povilasg

  GEDIMAI

  Po kojomis. Išsiardyk grindis rasi
 12. Turiu BM14 du sezonus (stovėjo ką pasėsi 2017). Maniškė turėjo trūkumą jog dėl plataus dišliaus galo nėjo užlaušt traktoriaus. Rėmėsi į kopetėlinio bėgius. Vėlesnėms puspriekabėms šią vietą patobulino. Žemaituko dišliaus apkrova manau ženkliai perdidelė; kai prašiau 560 ratų arogantiškai paaiškino kad 400pilnai pakanka bei jie gamina ir žino geriau ko man reikia. Taip ir pabaigiau bendravimą. Kaina identiškos komplektacijos skyrėsi apie 3k andravos naudai.
 13. Turiu pažystamą servise. Tai kaip tik nepeikė naujos arion serijos. Ką minėjo tai tik kad kolkas laiko nepatikrinta cmatic dėžė šiame galios segmente ir pokalbio metu daugiau nei 3000val nežinojo dirbusio su ja. Pagrindinę traktoriaus gedimų bėdą vardijo tarpinę tarp vairo ir sėdynės. Dėl priekinio tilto - taip senasis su daug šakių reikalavo daug priežiūros. Galinių pavarų guolius tepėt ar netepėt jei pabiro? Jei tepėt tai kuo? Šiaip juk tai išesmės tapati transmisija kaip ir mf. Senųjų axion taip bėdos su varikliais - galvos tarpinėmis. DPS - džonis FPT - fiat iveco newholland Nelyginkim renault-class ir naujų claas
 14. Jei ištikro 7500 o ne 17500 Tai jis dar važiuos ir važiuos. Pasukus kuro siurblio varžtelį bus 135ag. Šitame stovi 6cilindrų cummins 6T-590 motoras kuris tikrai patikimas. Prie 8500 valandų ir -15 kuriasi lengviau nei apynaujis mf. Elektronika paprasta. Pakanka elementaraus multimetro. Žinoma jau metuose - gali būti nusidėvėję diskeliai ar koks guolias pavargęs. Žiūrėt vietoje kas kaip ir tiek. Info https://konedata.net/traktorit/case-ih-traktorit/case-ih-maxxum-mx100-170/
×
×
 • Create New...