Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

Prieš 4 valandas, Mantas. pranešimas:

As sutariau Nh t6. 165 už 60 tūkstančių. Komplektacija: 50 greitis, amortizuojantis priekinis tiltas, priekinė pakaba be darbinio, pilnas apšvietimas, sustiprinta galinė pakaba ir dar keletas smulkmenų. 

Na uz tiek ir as pirkciau NH. Bet man sake t5 120 apie 55k e o t6 plius 15k e.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, Mantas. pranešimas:

Koks tikslas meluot? Traktorius iš kiemo, todėl ir kaina atitinkama. Užsakant naujai, tokio kaina butu apie 70+.

Gal tau pasisekė? Skambinau kalbejom galm pusvalandy. Kieme ka turi tai 6serijos visi be mortizuojemu lietuvo laisvo ne vieno. Uzsakinet nauje, kaina arti 70. Viena turi su ta dvieju sankabu dėžė kaina 77€ tai lyg 140ag viskas ka jie turi. Jd praktiskai tie patys pinigai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Amber pranešimas:

Gal tau pasisekė? Skambinau kalbejom galm pusvalandy. Kieme ka turi tai 6serijos visi be mortizuojemu lietuvo laisvo ne vieno. Uzdakinet nauje, kaina arti 70. Vorna turi su ta dvieju sankabu dėžė kaina 77€ tai lyg 140ag viskas ka jie turi. Jd praktiskai tie patys pinigai...

Užtai jie dar kol kas turi didžiūju 7 serijos nh po 75 ir 79 tūkstančius,  didieji 7 serijos nh be amortizuojamo tilto važiuoja geriau nei 6 serija su amortizuojamu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, viktorass pranešimas:

Užtai jie dar kol kas turi didžiūju 7 serijos nh po 75 ir 79 tūkstančius,  didieji 7 serijos nh be amortizuojamo tilto važiuoja geriau nei 6 serija su amortizuojamu.

Tikiu, bet su 7tuku trest purkst tai zinai. O dar kai kieme 193valtra ir puma 160 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , viktorass pranešimas:

Valtros priekiniai ir galiniai ratai posukiuose daro atskiras vėžes, puma 160 važiuoja gerai, dabar vartau mano uki ir matau dojui 6120m nuo 53500, tipo akcija

Tai ten tos ju akcijos tai juokas. Deze pati prasčiausia normalu sukompleltuoji be elektrinių poru tai kaina apie apie 70  nes tam akcijinem  tai visai nieko nera. Domejomes, tai nuspresta kieme rc turėjo, tai gal ir imsim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Amber pranešimas:

Gal tau pasisekė? Skambinau kalbejom galm pusvalandy. Kieme ka turi tai 6serijos visi be mortizuojemu lietuvo laisvo ne vieno. Uzsakinet nauje, kaina arti 70. Viena turi su ta dvieju sankabu dėžė kaina 77€ tai lyg 140ag viskas ka jie turi. Jd praktiskai tie patys pinigai...

Gali but, kad daugiau neturi. Man siūlė ir ta už 77 tūkstančius, bet nusprendžiu, kad neverta už truputi daugiau konforto mokėt 17 tūkstančių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , Mantas. pranešimas:

Gali but, kad daugiau neturi. Man siūlė ir ta už 77 tūkstančius, bet nusprendžiu, kad neverta už truputi daugiau konforto mokėt 17 tūkstančių. 

Konfortas gerai, bet blem 17€daug geriau uz 8500 vairavima ysidet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , Nissmo pranešimas:

Tai taip chebryte niekas ir nepapasakojot, kas geriau ar tiesiog kas galvot kad geriau: 

Ar Claas xerion 450 ar MF 6713 ar MF 5713 S ;))

p.s. dar tik valtros nepasiklausiau kainos N114e, bet ciuju bus kosmosas (kosmosas pagal pinigus, man ;) )

Na kiek skaiciau apie Class tai nera praktiskai nei vieno gero atsiliepimo.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Mf turi 185 ag. Kodel lygini skirtingu galingumu traktorius? 

Na tiek pas viena, tiek pas kita lyginant vardines ir max galias jos yra panasios ir plius kw lyginant jie taip pat panasus. Ka sako tractordata tai ten neidomu man. Tavo galva reik lygint tik ag is tractordata ir viskas, kitu rodikliu nera, nei svorio, nei keliamos galios?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Aguonis pranešimas:

Na tiek pas viena, tiek pas kita lyginant vardines ir max galias jos yra panasios ir plius kw lyginant jie taip pat panasus. Ka sako tractordata tai ten neidomu man. Tavo galva reik lygint tik ag is tractordata ir viskas, kitu rodikliu nera, nei svorio, nei keliamos galios?

Dar vienam ewa smegenis isplove. Mf 7720 vardine galia 185. Valtra 214 vardine galia 214. Tai jei tau 185 panasu i 214 tai gal dar palyginimui itrauk kokia valtra T154. Irgi panasu bus. Beje tiek valtroj tiek mf tas pats Sisu variklis tik mf kubatura 6.6, o valtroj 7.4 jei neklystu. Silpnesnese valtrose irgi 6.6.

 Jei valtros pakaba pasiimsi sustiprinta kelimo galia bus ta pati. Svoris ne problema pasididint.

P.S. Turiu valtra, kita traktoriu manau rinkciausi kitoki, nu bet ewa manau placiai apsisiko ir isdure ne viena ukininka su savo mf galiom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...