Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

Prieš 10 valandų, Mantas. pranešimas:

As ir dabar renkuosi iš panašios galios traktoriu. Tai man už CASE maxxum 125 su naująją ACTIVEDRIVE 8 pavarų dėže, išeina Valtra n 155e. Komplektacijos vienodos. Valtros dėžė lygeverte, naujajai CASE pavarų dezei. Tai aš linkstu prie valtros. 

Dar klausimas ar ten tikrai N155 ar vistik N 154

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Mantas. pranešimas:

Tik yra dar vienas niuansas, kuris kelia nerimą. Abu sveria vienodai 6,3t,bet valtra apie 50 cm trumpesnis. Tai baisu, kad uzkabinus kažką sunkesnio greičiau kels priekį. 

Kolega dirba su valtra N124124ag kvernelamdo 4×4vartomas be bėdu, 5m laumetrio germinatorius irgi tempia neblogai.  Nors man 4cilindriai nepatinka, visų jų trumpos bazės. Dzionis buvonsugalvojes 6534 modeli visai neblogas bet neprigijo. 

Padangos.per siauros. Gale užsakinėk min 600r38 ar bent jau 580

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau cese farmall 105ten ta 4x4 lengvai kele verte vilko ir panasiai, bedu nebuvo baze trumpa, su frontaliniu svėrė lyg 6100. Ratai gale 460. Esmine klaida buvau kure padares bent 540 det reikejo gale.  Aj pakaba gale buvau rimtesne pasirinkias. O jusu ziurimi varijantai, jai kita klase bedu su 4x4nebus visiškai jokių ar trumpa ar ilga baze, nes svoris jau be frontalinio virš 6000 o kur kito gelezys,   ir vienareiksmiskai savo patirtim žiūrėti 6cilindrus, sanaudos nemanau kad pakis, 6lengviau  suksis ar šlapiau ar sausiau maziau gaza reikes spaudinet. Tik del remonto baze labai altualu, sugrusta trumpo viskas y kruva, vietos mazai kai kur net ranka ykisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , viktorass pranešimas:

Man neseniai irgi teko rinktis iš tokios valtros ir dar keliu panašiu tai už 77 tūkstančius išėjo nh T7.175 pilniau piniausios komplektacijos tik be priekinės pakabos, bet su belaipte pavaru dėže, bet tai jau 6 cil ilgesnė bazė, didesni ratai ir t.t. laisvai nešioja 4x4 bet kuri plūga, 4200 litru barstytuva tampo 50 tonu puspriekabe ir panašiai.

Komerciniam nesimato ar yra orinė stabdžiu sistema, jei nėra ir tau jos reik tai žiūrėk, kad būtu irašyta.

Kaip tas nh tarnauja? Ar ekonomiškas lengvuose darbuose? Ar t7.175 viskas tas pats iki t7.230 modelio? jd į kiemo spalvas netinka, o už F išeina du nh. Tai ir dilema ar žemesnės klasės naujas, ar aukštos klasės naudotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , JCB pranešimas:

Kaip tas nh tarnauja? Ar ekonomiškas lengvuose darbuose? Ar t7.175 viskas tas pats iki t7.230 modelio? jd į kiemo spalvas netinka, o už F išeina du nh. Tai ir dilema ar žemesnės klasės naujas, ar aukštos klasės naudotas.

Na ar naujas ar naudotas aukštesnės klasės tai jau čia kiekvienas individualiai sprendžia,   o iki 230 tai jo viskas taip pat bent iš išvaizos o ir vadyba sako, kad taip pat. tarnauja pa kol kas be problemu bet dar tik 480val  prasukes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , viktorass pranešimas:

Na ar naujas ar naudotas aukštesnės klasės tai jau čia kiekvienas individualiai sprendžia,   o iki 230 tai jo viskas taip pat bent iš išvaizos o ir vadyba sako, kad taip pat. tarnauja pa kol kas be problemu bet dar tik 480val  prasukes.

Jį ir pasiliksi 140ag ar planuose daugiau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, manttys pranešimas:

Padangos ne per siauros? Nebent purškimams naudosi, bet šiaip tai padangas tikrai reikėtų platesnes komplektuotis

 

Traktorius bus skirtas purskimams ir transporto darbams. 460 tai siauriausios padangos ką jie man pasiūlė. Aš norėjau, kad 420 būtų, bet tokių negali uždėt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, JCB pranešimas:

 jd į kiemo spalvas netinka, o už F išeina du nh. 

Rimtai? Klausei lyginai kainas ar tik šiaip bereikalingai klaviatūrą barškini, nes ant F pasidarius profi plius komplektaciją jd su tokia komplektacija už tiek pat gaunas, bet žinant, kas yra vario ir kas yra autopower, man labiau vario tinka. O kaip 2x Nh nupirkt tai čia jau išvis magija :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , M&M pranešimas:

Rimtai? Klausei lyginai kainas ar tik šiaip bereikalingai klaviatūrą barškini, nes ant F pasidarius profi plius komplektaciją jd su tokia komplektacija už tiek pat gaunas, bet žinant, kas yra vario ir kas yra autopower, man labiau vario tinka. O kaip 2x Nh nupirkt tai čia jau išvis magija :D

Skaičiuot moki ar tik mandravot? :) kadangi nh atstovas naujas žmogeliukas, tai sunku kolkas tikslesnę kainą išgaut, bet turint šiokius tokius skaičius, nesunku suskaičiuot, kad nh t7.210 bus apie 90k pilnesnės kompl, o f822 profi plius apie 170k, vakar dienos skaičiai. Toliau patylėsiu, kol komercinių neturiu, nes pasirodo, jei nori kažką pasakyt, reikia žinot skaičius po kablelio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , JCB pranešimas:

Skaičiuot moki ar tik mandravot? :) kadangi nh atstovas naujas žmogeliukas, tai sunku kolkas tikslesnę kainą išgaut, bet turint šiokius tokius skaičius, nesunku suskaičiuot, kad nh t7.210 bus apie 90k pilnesnės kompl, o f822 profi plius apie 170k, vakar dienos skaičiai. Toliau patylėsiu, kol komercinių neturiu, nes pasirodo, jei nori kažką pasakyt, reikia žinot skaičius po kablelio.

Kad čia lygini bybi su pirštu. Newhollandas t 7.210 165ag fendas822 226ag. Reiktu lygint  722vario 168ag. Nebent skaičiuka blogai parašiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, JCB pranešimas:

Skaičiuot moki ar tik mandravot? :) kadangi nh atstovas naujas žmogeliukas, tai sunku kolkas tikslesnę kainą išgaut, bet turint šiokius tokius skaičius, nesunku suskaičiuot, kad nh t7.210 bus apie 90k pilnesnės kompl, o f822 profi plius apie 170k, vakar dienos skaičiai. Toliau patylėsiu, kol komercinių neturiu, nes pasirodo, jei nori kažką pasakyt, reikia žinot skaičius po kablelio.

NH 165ag kaina apie 90-100k Eur, Fendas rudenį akcija buvo 724 už 120k Eur sakykim grubiai, gal dbr pabrango Fendas nžn nesidomėjau, bet nereikia sakyti, kad 2Nh nuperki už Fendo kaina, nebent 1 žaislinį :icon-biggrin: o 822 yra jau kitas lygis, užtai ir kita kaina...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , Vilius pranešimas:

Kad čia lygini bybi su pirštu. Newhollandas t 7.210 165ag fendas822 226ag. Reiktu lygint  722vario 168ag. Nebent skaičiuka blogai parašiai. 

gerai autokomandas NH t7.270 kainuoja na apvalinkim šimta plius pvm be derybu nors vadybininkai deklaruoja kad daug nepakelia tik kokia valanda derasi. tikiuosi kad ir fendo kaina be pvm.jei tep tai skirtumas įkvepiantis.Mane stebina kitas dalykas kad nuo 300 arkliu traktoriu segmente kainos iš tikro skiriasi labai jau nedaug.ir iš tikro pradeda skaudėti galva katra rinktis.

netgi nh 7heavy duty su automatiniu vairavimu tiek nekainuoja kiek fend 822 dar lyktu teslai model 3 na nevisai pačiausiai bet kad kaimynai nusprogtu iš pavydo užtektu tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, JCB pranešimas:

Skaičiuot moki ar tik mandravot? :) kadangi nh atstovas naujas žmogeliukas, tai sunku kolkas tikslesnę kainą išgaut, bet turint šiokius tokius skaičius, nesunku suskaičiuot, kad nh t7.210 bus apie 90k pilnesnės kompl, o f822 profi plius apie 170k, vakar dienos skaičiai. Toliau patylėsiu, kol komercinių neturiu, nes pasirodo, jei nori kažką pasakyt, reikia žinot skaičius po kablelio.

T7.270 AC  siai dienai 98k be derybu . LED full, koža roža, kabliai, paruosimas auto vairavimui, isobus ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...