Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

O su keisiuku tai jau įdomiau, nes šitas 2006 gimimo, tais laikais juose buvo silpnesni motoroi 299 AG :eusa-think: sekančiais metais jau predėjo eiti su 309-329AG motoriukais, vat jeigu toks 2007 metų eitu lygiai su 550 lexionu nieko nuostabaus o šitas grubiai 10 arkliukų mažiau turi :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O su keisiuku tai jau įdomiau, nes šitas 2006 gimimo, tais laikais juose buvo silpnesni motoroi 299 AG :eusa-think: sekančiais metais jau predėjo eiti su 309-329AG motoriukais, vat jeigu toks 2007 metų eitu lygiai su 550 lexionu nieko nuostabaus o šitas grubiai 10 arkliukų mažiau turi :eusa-think:

Na,bent vizualiai sprendžiant,lexio dalgis ~ metrą platesnis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Tiek jau to gal nedarykim dar vienų X failų :D Nebeatsimenu koks to klaso hedris (lyg tai 6,6 o keiso 6,1) iš 1min filmuko vistiek nieko nenuspresi :) manau dar nepamiršot kokia šiemet javapjūtė buvo, buvo ir žaliankų ir žolytės (ypač pakraščiuose) ne variklio apkrovimas o nuostoliai stabdė kombainus. Šiuo atveju rotorių vistiek reikia pilnai apkraut, kad normaliai dirbtu. Tai tiek tos istorijos. :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neblogai :) lexas tik matos slabakas...

ko jis tau slabakas? man tai jo pilnai uzteko siaip nezinau kaip tu issivaizduoji ta galinga su sitais dviem mes be vargo sudorojom 1200 ha :)

Jūsų kombainai filmuke? Nelabai atskiriu, koks Lexionas čia? :icon-redface:

speju kad 540 arba 550... sudorot tai ir 3000ha gali svarbu per kiek laiko, kiek i diena ir pan...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia yra lexion 550 pjaunamoji 6,6 m. nupjovem labai laiku su pertraukom kadangi neviskas iskarto prinoko,su juo i diena 25-30 ha derlingumas 5-8 t/ha o ant didesniu lauku gal ir dar daugiau, taigi neras jis silpnas , kombaina reikia pilnai isnaudoti o ne nusipirkti galinga ir pasistacius ziureti tai yra visapusiskai nenaudinga :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia yra lexion 550 pjaunamoji 6,6 m. nupjovem labai laiku su pertraukom kadangi neviskas iskarto prinoko,su juo i diena 25-30 ha derlingumas 5-8 t/ha o ant didesniu lauku gal ir dar daugiau, taigi neras jis silpnas , kombaina reikia pilnai isnaudoti o ne nusipirkti galinga ir pasistacius ziureti tai yra visapusiskai nenaudinga :)

kai derlius 8-9 tonos man 580 per silpnas...dar kokie 100ag butu :icon-twisted::auto-layrubber:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka duos tau tos 100 a.j. jegu nuostoliai jau lipa per krastus, nebent kuro daugiau suvalgys, dar taip nebuvo man, kad variklis neveztu, pirmiausiai tai nuostoliai pakyla o tada jau rinkis kokiu greiciu vaziuoti, bet jeigu yra 9-10 t/ha tai su lexion 550 4-5km/h galima vaziuoti, tai manau normalu. Tavo 580 yra du rotoriai vietoj kratikliu, taigi case 2388 irgi kartais truksta galios ypac dregnesniuose nes ten yra rotorius visai kitaip viskas vyksta negu kratikliniam tada krenta apsukos ir noretusi kad kazkas jas pakeltu o kratikliniai bugnas prasuko mase ir viskas o kratikliai krato kiek pajegia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka duos tau tos 100 a.j. jegu nuostoliai jau lipa per krastus, nebent kuro daugiau suvalgys, dar taip nebuvo man, kad variklis neveztu, pirmiausiai tai nuostoliai pakyla o tada jau rinkis kokiu greiciu vaziuoti, bet jeigu yra 9-10 t/ha tai su lexion 550 4-5km/h galima vaziuoti, tai manau normalu. Tavo 580 yra du rotoriai vietoj kratikliu, taigi case 2388 irgi kartais truksta galios ypac dregnesniuose nes ten yra rotorius visai kitaip viskas vyksta negu kratikliniam tada krenta apsukos ir noretusi kad kazkas jas pakeltu o kratikliniai bugnas prasuko mase ir viskas o kratikliai krato kiek pajegia :)

atvirai pasakius i tuos nuostolius as nelabai ziuriu, ten kazkiek pastatyta, jie ten kartais pakyla kartais ne, dzin, daug nepribarsto... o vat galios kartais pritruksta, kombainas speja ryt, o variklio apkrova 100 %..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Palaukit nesuprantu logikos Jei man daiktas reikalingas senden as einu i banka imu babkes ir perku Ritoji jis pas mane jau atidirbineja pinigus Ir iki to lako kol tu sutaupisi pinigus jie nori pirkti be banko manis kis jau bus bus daugka nuveikes O ypatingais atvejais gal ir atsipirkies >Dar reikia nepamirsti inflecijos ir pamatisi kad tie banko procentai nieko nereiskia...

rimtas dede sake jei nesedi banko kiseneje reiskia tu pazka praziopsojai

na va ir sulaukiau momento. kad paklausti, kaip dabar tas tavo pasakymas apie protinga dede atrodo tau paciam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia yra lexion 550 pjaunamoji 6,6 m. nupjovem labai laiku su pertraukom kadangi neviskas iskarto prinoko,su juo i diena 25-30 ha derlingumas 5-8 t/ha o ant didesniu lauku gal ir dar daugiau, taigi neras jis silpnas , kombaina reikia pilnai isnaudoti o ne nusipirkti galinga ir pasistacius ziureti tai yra visapusiskai nenaudinga :)

kai derlius 8-9 tonos man 580 per silpnas...dar kokie 100ag butu :icon-twisted::auto-layrubber:

pas mane arkliu 356ag laukas kai byra 8-9t/ha prie greicio 6-7km/h nuostoliai 1-2% variklis apsikrauna apie 70-80% bent taip kompas rodo :eusa-think: o kad 100% pasiekciau tai ant javu neteko,tik ant zieminio puzalio rapso su pilnu bunkeriu ikalniuka kylau, tai momentais net 105% parode :eusa-think: kederis 7,3m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Palaukit nesuprantu logikos Jei man daiktas reikalingas senden as einu i banka imu babkes ir perku Ritoji jis pas mane jau atidirbineja pinigus Ir iki to lako kol tu sutaupisi pinigus jie nori pirkti be banko manis kis jau bus bus daugka nuveikes O ypatingais atvejais gal ir atsipirkies >Dar reikia nepamirsti inflecijos ir pamatisi kad tie banko procentai nieko nereiskia...

rimtas dede sake jei nesedi banko kiseneje reiskia tu pazka praziopsojai

na va ir sulaukiau momento. kad paklausti, kaip dabar tas tavo pasakymas apie protinga dede atrodo tau paciam?

Labai geras klausimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir uždavei tu čia klausimą :eusa-think: taip vat iš paveiksliukų ir aprašymų imt ir įvertint visai naują modelį :eusa-think: na tarkim Hanoveryje gal kas turėjo šansą gerai apžiūrėti. Kažin ar pas mus tokių specų yra.

Jau buvo demo versijų dirbančių šį sezoną.

Kur?

http://www.fwi.co.uk/Articles/2009/08/1 ... erdict.htm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...