Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

Jei kalba apie mane tai esu alergiškas vienodai visoms brendu spalvoms.Bet kadangi po kol kas neatsisakau durnos minties kulti su vienu kombainu todėl ir bandau išsiaiškinti visus niuansus tiek apie vienus tiek apie kitus.Šiuo metu bandau viska išsiaiškinti apie salotinius nuo a iki z.Kažkaip imponuoja paskutiniu metu jie labiausiai. Ir ypač didieji bet ir bananiniai ne paskutinėj vietoj.Tiksliau renkuosi tarp didžiojo salotinio ar dvieju mažesniu bananiniu. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kalba apie mane tai esu alergiškas vienodai visoms brendu spalvoms.Bet kadangi po kol kas neatsisakau durnos minties kulti su vienu kombainu todėl ir bandau išsiaiškinti visus niuansus tiek apie vienus tiek apie kitus.Šiuo metu bandau viska išsiaiškinti apie salotinius nuo a iki z.Kažkaip imponuoja paskutiniu metu jie labiausiai. Ir ypač didieji bet ir bananiniai ne paskutinėj vietoj.Tiksliau renkuosi tarp didžiojo salotinio ar dvieju mažesniu bananiniu. :eusa-think:

Atkreipk dėmesį, kad rotoriniai bananiniai 2015 modeliai vietoj akmenų gaudytuvo, turi kažką labai panašaus į aps būgną.Bent jau savo funkcija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne taip senai ekologiškus lubi us kūlėm. Pernai ir pupų pusiau ekologinių gavom. Nefilmavau tik pafotkinau bet ką čia nuotraukes rodyt geriausia gyvai pamatyti. Ne epa.enu kuris pirmas pasibeigė pernai pjpuse nes buvo ir bananų ir zalotų tam pačiamauke. Lyg tai salotinis, bet ir bananas kažko sustojęs buvo. Nesigilinau nebuvo kada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jau nu jau cia kaip kur jau:) symet pas mus ir braske kazkodel stovejo dregnuose javuose bet tai nepasako kad s..... manau kaip ir minejo kad vieni vienur pranasesni kiti kitur...:) to pasekoje tenka rinktis to ko mum reikia ir kaip dirbam:) kaip ir minejei ekologiskose sustojo tas greiciau bet idomu kodel:) ziurek suleistum i 20ir+ dregmes javus jau kitas pirmas stotu ir pan.... cia renkames ko reikia:) pvz asmeniskai ziuriu tik salotinius ir planuose 6 arba 7 serija (7serijos dar iki galo neisnagrinejau)... apie pravazuma kaip sakai salotinis nepavazevo tai reik atkreipt i ratus demesi plotis ir t.t. jei jau zadi plaukt tai imi tiertrac'a arba 4x4 ir plauk i valias:))) kad ir dbr va isejus i lauka ziuriu 2x580lexionai sluoja atsipute kvietukus dregme 20+.... o visi kiti kazko stovi... :) peace tik mano nuomone cia:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Stoja visi ar tai butu agurkas , salota ar bananas , netgi Sauliau pomidoras niekuo neissikiria , ypac zalesniuose kisa perkulimo skile kur ant sietu meta ,kitiems kitos skaudzios vietos, kada sausa tada visi gudrus o kada slapia tai kiekvienas savo spalva giria , ypac tu spalvu atstovai , nesakau vienareiksmiskai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o man šiandien pasitaikė toks varijantas. Teko 2ha. Claso kvietuku pradalgiu perkulti. Su Senuku JD. Pradalges pastoveje 2 savaites. Visko nepaemiau ( nuo žemės negremziau) dariau kad tik suskust gautųsi. Na ir vistom is tų 2ha gerus 200kg + prisijojau kviečių. Tai realiai ten ir visas pustonis isbarstytas, nes pelų nepaemiau o šiaudus ir nevisus. Suprantu be nuostolių ne vienas nedirba, bet tokių ir iš apynaujo Claso nesitikėjau.

DSC_0648.jpg

DSC_0652.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Stoja visi ar tai butu agurkas , salota ar bananas , netgi Sauliau pomidoras niekuo neissikiria , ypac zalesniuose kisa perkulimo skile kur ant sietu meta ,kitiems kitos skaudzios vietos, kada sausa tada visi gudrus o kada slapia tai kiekvienas savo spalva giria , ypac tu spalvu atstovai , nesakau vienareiksmiskai...

Del perkulimo kisimo issprendziamas dalykas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Shaulini kad kazko tas case leciau uz lexionus ejo.:icon-smile: o kad stowet tai nemaciau kad lexionai stowetu;-) wienu metu maciau tawiski stowinti.:icon-smile: wisa dien maciau kulincius;-) man nuo sono lexionai graziau dirbo;-)

Kur čia taip?

paswalio raj. Wakar nissan farm'e viendzendziu kaimas manatrodo o snd nereikoniu kaimas pas ukininka. Maciau jo 2388'tas stowejo o jusiskis kule be to prasilenkem dar kai i vasku kaima isvazinejot per racijas kalbejotes.... O wakar lexionai geriau slave.:icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Shaulini kad kazko tas case leciau uz lexionus ejo.:icon-smile: o kad stowet tai nemaciau kad lexionai stowetu;-) wienu metu maciau tawiski stowinti.:icon-smile: wisa dien maciau kulincius;-) man nuo sono lexionai graziau dirbo;-)

Kur čia taip?

paswalio raj. Wakar nissan farm'e viendzendziu kaimas manatrodo o snd nereikoniu kaimas pas ukininka. Maciau jo 2388'tas stowejo o jusiskis kule be to prasilenkem dar kai i vasku kaima isvazinejot per racijas kalbejotes.... O wakar lexionai geriau slave.:icon-wink:

Nepastebėjau kad kuris greičiau būt mynęs. Jei ką nyseno klausk jis už vairo buvo jam geriau matėsi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nisaan farm kartu kule 2x580lexionai grudus nuwezinejo 2scanios 2k700 ir jd su fliegl manatrodo ir po lauka jd su perpilimo lakste:-D taip kad maciau daug:-D

Tai ir gerai kad daug matai puiku sakyčiau o dabar galėsi pasiklausti Hanso kokie jo įspudžiai gerą valandą pakūlųs ar kuris iš lexų jį lenkė ir tt ir pan :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei su deminiu ejosi gerai,nereiskia, kad toki isigijus eisis taip pat. O tuo labiau jei ne vienas kombainas ukyje. Juk uz vairo sedes jau nebe tas, kuris demonstravo demo kombaina o kazkas kitas. Ir liudesys jei jis papuls pilnas baimiu. Baime 9 m kederiui, baime greiciui, baime siaip pabandyti pareguliuoti kombaina. Keiciant rimtus kombaino vairus vietomis galima suzinoti, kuris kombainas ka gali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...