Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

Gediminai, kodėl ne CR? rinkai daug info, bet nesusigundei. :)

Truputėli netyčia plotai padidėjo plius ryjimo keturiolika metru nuo dvieju yra daugiau nei dešimt nuo vieno.Ir vienas visada kuls .Problema dabar tik tarpinėje teks musiau pačiam sėsti. :lol: Dar lytagra su savo akcijomis atrakcijomis pasiulė du už vieno kaina. :icon-wink: Tai ir susigundžiau bristi i ta pačia upe.Kai senuka išleisiu i marčias tadu turbut bus rotorius arba hibridas.Gal taip bus bet nesu tuom tikras.

P.S.Drapox klasikinei muzikai alergija turi. :icon-question:

Ne, hip hopui alergija, o klasikinė liuks. :D Tik ta klasikinė atitinka Claas bent jau pas mus o ne NH. Bet LT plati, nežinau kaip ten pas jus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus rajone kiek aš žinau arti dvidešimtiies vien CX priskaičiuoju.yra ir claas kombainu bet nejau dėl to reik maikes plėšytis.Yra kaip yra kiekvienam savo.Tikrai rimtai galvojau apie Claas iš didžiuju bet o tačiau nėra jis pas mus dar gerai žinomas.pas vienus nuvykus paveizėt - jam mažai arkliu,pas antra- mažai greičio.Trečias- vėl ten randa prie ko prikibti.Ir tai kalba savininkai.Kurie iš principo turėtu tik girti savo pasirinkima.Todėl viskas atidėta ateičiai.REikia dar ugtelėti ir iš stuomens ir iš liemens. :lol:

Beje musu seniunijoje ne tik kombainai bet ir traktoriai new holland antroje vietoje po bielkiu.Paskui džioniai ir taip toliau.Daugiausia septintos serijos traktoriuku turim- kelis ir aštuntos serijos.Turbut Lytagros vadyba gerai dirba. :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus rajone kiek aš žinau arti dvidešimtiies vien CX priskaičiuoju.yra ir claas kombainu bet nejau dėl to reik maikes plėšytis.Yra kaip yra kiekvienam savo.Tikrai rimtai galvojau apie Claas iš didžiuju bet o tačiau nėra jis pas mus dar gerai žinomas.pas vienus nuvykus paveizėt - jam mažai arkliu,pas antra- mažai greičio.Trečias- vėl ten randa prie ko prikibti.Ir tai kalba savininkai.Kurie iš principo turėtu tik girti savo pasirinkima.Todėl viskas atidėta ateičiai.REikia dar ugtelėti ir iš stuomens ir iš liemens. :lol:

Beje musu seniunijoje ne tik kombainai bet ir traktoriai new holland antroje vietoje po bielkiu.Paskui džioniai ir taip toliau.Daugiausia septintos serijos traktoriuku turim- kelis ir aštuntos serijos.Turbut Lytagros vadyba gerai dirba. :icon-confused:

Jei atverstumėm kokį šimtą ar kiek tų puslapių atgal turbūt surastumėm tą laiką kai aš prieš pora metų rinkausi kombainą ir jei ne Lytagros suknistas servisas, tikrai pasirinkimas būtų CX. Taip kad jei kažkodėl pasirodė kad čia vyksta maikių plėšymas, tai tikrai čia ne tai. Manau tai normali diskusija ieškant atskirų kombainų trukumų ir privalumų. Dar kartą sveikinu su nauju pirkiniu, juk svarbu kad pačiam patiktų ir gerai suktūsi, o visa kita niekai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kažkaip sunkiai sekasi su tom diskusijom.Įdomu būt išgirst vienokia ar kitokia nuomone apie patobulinimus,techninius sprendymus ,ant kiek jie reikalingi, bet pas mus čia kita politika, Čia sprendžiasi kokia spalva viršų ima ir neduok dieve tu ne su ta dirbi, o ką man daryt jei aš daltonikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liečia Cx tai tik kederyje yra pakeitimu :Stambesnė sraigė pats kederis tipo jau balansuotas -anksčiau kairė pusė buvo sunkesnė. taip pat ir pats pailgėjo.Dalgio tvirtinimas ir jo apsaugos kitokios pats dalgis su pastiprintais sujungimais.Atpjovėjai abu hidrauliniai nuimta apkrova nuo dalgio.O kombaine sakyčiau viskas tas pats tik pelu skleistuvai lėkštiniai išmetantis pelus per šonus.Anksčiau budavo standartiniai viska mesdavo i smulkintuva.Gal smulkintuvas pradės dirbti normaliau ypač rapse ir prisikabinant kederio vežimėlis nebedaužys pelu skleistuvo korpuso. Bunkeris didesnis jau net vienuolika su puse tukstančiu litru.Kaip ir viskas.Tiek tik pastebėjau kai bus ant kiemo tada bus galima apžiurėti rimčiau.Nu ir kaina lyginant su prieš šešeta metu pirktu ir turinčiu penkiasdešimt arkliu mažiau vistiek šio naujojo kaina mažesnė beveik penkiais proc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liečia Cx tai tik kederyje yra pakeitimu :Stambesnė sraigė pats kederis tipo jau balansuotas -anksčiau kairė pusė buvo sunkesnė. taip pat ir pats pailgėjo.Dalgio tvirtinimas ir jo apsaugos kitokios pats dalgis su pastiprintais sujungimais.Atpjovėjai abu hidrauliniai nuimta apkrova nuo dalgio.O kombaine sakyčiau viskas tas pats tik pelu skleistuvai lėkštiniai išmetantis pelus per šonus.Anksčiau budavo standartiniai viska mesdavo i smulkintuva.Gal smulkintuvas pradės dirbti normaliau ypač rapse ir prisikabinant kederio vežimėlis nebedaužys pelu skleistuvo korpuso. Bunkeris didesnis jau net vienuolika su puse tukstančiu litru.Kaip ir viskas.Tiek tik pastebėjau kai bus ant kiemo tada bus galima apžiurėti rimčiau.Nu ir kaina lyginant su prieš šešeta metu pirktu ir turinčiu penkiasdešimt arkliu mažiau vistiek šio naujojo kaina mažesnė beveik penkiais proc.

Dėl atpjovėjų man rodos yra pasirinktinas varijantas kokio nori, hidraulinio, elektrinio ar mechaninio, bent jau taip buvo prieš 2 metus sakyčiau, jei nemaišau su kitais brendais kuriais domėjausi.

Ir prieš pora metų lygtais padidėjo dalgio kirčių skaičius.

kažkaip sunkiai sekasi su tom diskusijom.Įdomu būt išgirst vienokia ar kitokia nuomone apie patobulinimus,techninius sprendymus ,ant kiek jie reikalingi, bet pas mus čia kita politika, Čia sprendžiasi kokia spalva viršų ima ir neduok dieve tu ne su ta dirbi, o ką man daryt jei aš daltonikas.

Daltonikam geriausia, važiuoji per kokį nori šviesoforą, vis tiek juk visi vienodai šviečia. :lol: Aišku važiavimo pasekmės gali būti skirtingos. Tai tas pats ir čia.

Nieko pikto ir asmeniško kolega, tik pastebėjau, kad per paskutinius kokia pora metų apart pasipiktinimo kitų nuomone ir pačiom diskusijom, mažai ką ir tepasakot. O pasakyti mano nuomone turit ką, tikrai iš tiek patirties ir žinių. Tad sorry jei kas ne taip. Tik toks pastebėjimas. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai pastebejai,apie tech patarimus praktiškai neberašau, na kam įrodinet kaip jam geriau užsidirbt, jei žmogus to negirdi ir nenori girdėt, kada mes išmoksim gerbt kito nuomone nesvarbu kad jin kitokia, be pasityčiojimu , pašaipu. Pats esi fendo fanatikas, aš už tai ir gerbiu, bet kai parašai savo nuomone, tu ką nematai kaip iš tavęs šaiposi, kad ir šviežiai apie kombainus, na jei tau patinka ta spalva tai ką ? tu juk dar nežydras. o ko neperdažinėjo? ar seniai niuholandus nustojo raudonai dažyt.Arba dėl sietu ploto, verda kova tik kraujai nesitaško, ne taip reikia spręst tas problemas, gražus ruduo, pasivažinėkit po laukus, kaimynu, savo, juk visi žinom kas su kuo kulia ir pamatysim kita vaizdą.tas dešimt cm sietu nesumažina sužėlusiu barzdų.Pamatysim tikra gamybini rezultatą. Aišku,tada rasim kitu priežasčių

Drapox pats kiek žinau antra sezoną kuli su fendu, bet kažkaip detalaus aprašymo apie kombainą nesimato nors ir žadėjai, ką geltonu, salotinių išsigandai.kad nesutryptu. Man įdomu kaip tautai paaiškint ant kiek gerai chederio transporteris, tokius dalykus reikia pajus, pačiam su juo padirbt.pasirodo jonis irgi tokį chederi siulo, tik niekam nereikia.

O dėl rimtu problemų sprendimu su plūgais važiuoju i vietą, nes teorija su praktika stipriai prasilenkia, kad ir vakar, buvau pas viena ūkininką, tai dotnuvos vadybinikai patarė plūgą kabint ant šoniniu pailgu paspirio skylių. tokiose vietose komentarai ir pasibaigia. iki, produktyvių pamąstymų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai pastebejai,apie tech patarimus praktiškai neberašau, na kam įrodinet kaip jam geriau užsidirbt, jei žmogus to negirdi ir nenori girdėt, kada mes išmoksim gerbt kito nuomone nesvarbu kad jin kitokia, be pasityčiojimu , pašaipu. Pats esi fendo fanatikas, aš už tai ir gerbiu, bet kai parašai savo nuomone, tu ką nematai kaip iš tavęs šaiposi, kad ir šviežiai apie kombainus, na jei tau patinka ta spalva tai ką ? tu juk dar nežydras. o ko neperdažinėjo? ar seniai niuholandus nustojo raudonai dažyt.Arba dėl sietu ploto, verda kova tik kraujai nesitaško, ne taip reikia spręst tas problemas, gražus ruduo, pasivažinėkit po laukus, kaimynu, savo, juk visi žinom kas su kuo kulia ir pamatysim kita vaizdą.tas dešimt cm sietu nesumažina sužėlusiu barzdų.Pamatysim tikra gamybini rezultatą. Aišku,tada rasim kitu priežasčių

Iš dalies teisus esi.Bet norint išaukt diskusija turi pašildyt krauja.Nes kitu atveju visi viska žinom tad kam aušinti burna.Kai jau gerai pašpilkuoji liaudi tada bent jau potyriai asmeniniai gula šiame puslapyje.Nes iš vadybos nieko doro ir gero neišgirsi tik taip padusavimai patylėjimai ir konkurento koneveikimas.Suprantu juos jiems reikia parduoti.Todėl ir verda aistros čia kad truputėli susižinotum ir pamatytum daugiau. :icon-wink:

Aš suprantu kodėl drapox fendistas taip pat suprantu kodėl aš new hollandistas,Zvanas maseyfergiunistas ir taip toliau ir panašiai.Kiekvienas darome sprendimus ir pasirinkimus taip kaip suprantam ir taip kaip tuo momentu saulė šviečia.Ir tikrai yra mažai žmoniu kurie savo pasirinkimu kitu akyse abejoja.Nors tikrai nevisada jie buna teisingi. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai pastebejai,apie tech patarimus praktiškai neberašau, na kam įrodinet kaip jam geriau užsidirbt, jei žmogus to negirdi ir nenori girdėt, kada mes išmoksim gerbt kito nuomone nesvarbu kad jin kitokia, be pasityčiojimu , pašaipu. Pats esi fendo fanatikas, aš už tai ir gerbiu, bet kai parašai savo nuomone, tu ką nematai kaip iš tavęs šaiposi, kad ir šviežiai apie kombainus, na jei tau patinka ta spalva tai ką ? tu juk dar nežydras. o ko neperdažinėjo? ar seniai niuholandus nustojo raudonai dažyt.Arba dėl sietu ploto, verda kova tik kraujai nesitaško, ne taip reikia spręst tas problemas, gražus ruduo, pasivažinėkit po laukus, kaimynu, savo, juk visi žinom kas su kuo kulia ir pamatysim kita vaizdą.tas dešimt cm sietu nesumažina sužėlusiu barzdų.Pamatysim tikra gamybini rezultatą. Aišku,tada rasim kitu priežasčių

Drapox pats kiek žinau antra sezoną kuli su fendu, bet kažkaip detalaus aprašymo apie kombainą nesimato nors ir žadėjai, ką geltonu, salotinių išsigandai.kad nesutryptu. Man įdomu kaip tautai paaiškint ant kiek gerai chederio transporteris, tokius dalykus reikia pajus, pačiam su juo padirbt.pasirodo jonis irgi tokį chederi siulo, tik niekam nereikia.

O dėl rimtu problemų sprendimu su plūgais važiuoju i vietą, nes teorija su praktika stipriai prasilenkia, kad ir vakar, buvau pas viena ūkininką, tai dotnuvos vadybinikai patarė plūgą kabint ant šoniniu pailgu paspirio skylių. tokiose vietose komentarai ir pasibaigia. iki, produktyvių pamąstymų.

Liuks pasisakymas. :eusa-clap:

Pats žinai kad abu apie vienodą amžių kur tai sukiojamės, tad matę ir šilto ir šalto, kaip sako: už vieną muštą tris nemuštus duoda. Tad kažkokių karštų jaunų spaiglių pasišaipymai manes nelabai kutelioja. Žinau puikiai, kad jų nuomonė pasikeis su amžium.

Taip esu Fendt fanas, kas liečia traktorius, nes jie turi daug pranašumų prieš kitus, apie ką ne į temą dabar aiškinti.

Dėl kombaino turiu kiek kitokią nuomonę, tai tikrai ne tobulumo viršūnė ir tikrai nenorėjau niekur įrodyti kad ta žalia ar raudona Laverda geresnė už Lexion ar CX, ar gal būt už JD. Tiesiog norėjau išsiaiškint teorines ir konstrukcines priežastis, kodėl jinai turėtų būti blogesnė ir kodėl būtent tas kitas geresnis ir tiek.

Apie savo kombainiuką žadėjau parašyti kai ką smulkiau, tik gal kai laiko bus daugiau, nes šiandien norim užbaigti sėjos darbus. Jei labai trumpai, tai šiai dienai po 2 sezonų žalia Laverda M410 MCS, kitaip sakant Fendt 6335C yra idealiam stovyje. Tik per tiek laiko pavyko tai padaryti savo, serviso ir netgi servisinių iš gamyklos dėka. Reiškia kūdikiškų ligų buvo ir pagrinde tai elektronika, fyškės. Galiu pasidžiaugti, kad man tai nekainavo nei lito ir dėl to kombainas nestovėjo nei vienos kulimui tinkamos dienos. Ar taip būtų buvę su lytagriniu servisu ar keskiniais? Tikras faktas kai žmogus kulimo sezono metu laukė dvi savaites kada naujam Lexion bus parsiūsta nusibaigusi turbina. Ir kitas faktas kai TC kulimo sezono metu turėjo kulti su nekeistais gamykliniais tepalais, patys žinot kiek juose būna prisidirbimo strūškių, kai nesulaukė lytagrinių serviso.

Tai visus tuos dalykus reikia viešinti ir kitiems tada geriau bus apsispręst kas geriau ir ko nori. Nes nėra nei absoliučios tobulybės nei absoliučios tiesos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pasisakysiu ir as, mano cx6080 atidirbo jau trecia sezona kol kas jokiu bedu nei su elektronika nei su mechanika, nei su servisu paskambini atvaziuoja, nors kol kas vaziavo tik tepalu ir filtru keist. pradirbo 500 mh, daugiausiai per diena esu isspaudes 152 t, bet galima butu ir geriau. tai tiek trumpai apie maziuka cx'a

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liečia Cx tai tik kederyje yra pakeitimu :Stambesnė sraigė pats kederis tipo jau balansuotas -anksčiau kairė pusė buvo sunkesnė. taip pat ir pats pailgėjo.Dalgio tvirtinimas ir jo apsaugos kitokios pats dalgis su pastiprintais sujungimais.Atpjovėjai abu hidrauliniai nuimta apkrova nuo dalgio.O kombaine sakyčiau viskas tas pats tik pelu skleistuvai lėkštiniai išmetantis pelus per šonus.Anksčiau budavo standartiniai viska mesdavo i smulkintuva.Gal smulkintuvas pradės dirbti normaliau ypač rapse ir prisikabinant kederio vežimėlis nebedaužys pelu skleistuvo korpuso. Bunkeris didesnis jau net vienuolika su puse tukstančiu litru.Kaip ir viskas.Tiek tik pastebėjau kai bus ant kiemo tada bus galima apžiurėti rimčiau.Nu ir kaina lyginant su prieš šešeta metu pirktu ir turinčiu penkiasdešimt arkliu mažiau vistiek šio naujojo kaina mažesnė beveik penkiais proc.

tie hederio pakitimai jau buvo pries tris metus,,, turim ir senesni hederi ir naujesni, zinoma naujesnis tvirtesnis, bet su juom zemai nepapjausi,kaip su senesniu, nes turi aukstesne "barzda" o tie hidrauliniai atpjovejau tai nesikeikus, kaip cia svelniau pasakius,tikrai vienas blogiausiu pasirinkimu buvo,vargas ir tiek. mechaniniai man geriau uzsukai prie dalgio ir galvos nesuki, arba elektrinis... esu kules nemazai su visais trimis budais tai jei reiktu rinktis imciau dabar elektrinius arba mechaninius...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tie hederio pakitimai jau buvo pries tris metus,,, turim ir senesni hederi ir naujesni, zinoma naujesnis tvirtesnis, bet su juom zemai nepapjausi,kaip su senesniu, nes turi aukstesne "barzda" o tie hidrauliniai atpjovejau tai nesikeikus, kaip cia svelniau pasakius,tikrai vienas blogiausiu pasirinkimu buvo,vargas ir tiek. mechaniniai man geriau uzsukai prie dalgio ir galvos nesuki, arba elektrinis... esu kules nemazai su visais trimis budais tai jei reiktu rinktis imciau dabar elektrinius arba mechaninius...

Nepamenu tiksliai bet Pas NH turėtu būti standarte kederio kampo į žemė keitimas tas turėtu padėti su ta barzda.

Dėl atpjovėjų užbėgdamas už akių ilgiems ginčams turiuy pasakyti, kad jie patobulino sistemą ir tai ką dabar turi Voras turėtu būti geriau nei tai ką tu pirkai prieš tris metus. nors vistiek lieku ištikimas elektriniams:)

As tai elektrinio neimciau, kai kuli temperatura ir taip apie 30 laipsniu, kaitinti pravodke nelabai noretusi

Tai tik tai el. instaliacijos klausimas ir nesunkiai išsprendžiamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad tos barzdos nei nuimsi nei pridesi kazka,o kaip kitaip ta kampa pakeisti? :eusa-think: kaip ta hederi suversti i prieki? pas vora matyt jau patobulino,nes pas mus jei pradesi jungineti atpjovejus tai lenktuva greitis kinta, isjungus viena atpjoveja lenktuvu greitis dvigubai padideja ir atvirksciai, zodziu... ir beje kai prie kombaino prisikabini vezimeli suhederiu ir atpjovejais,sukdamas staigiau i kaire, ispilimo straublys kliuva uz atpjovejo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad tos barzdos nei nuimsi nei pridesi kazka,o kaip kitaip ta kampa pakeisti? :eusa-think: kaip ta hederi suversti i prieki? pas vora matyt jau patobulino,nes pas mus jei pradesi jungineti atpjovejus tai lenktuva greitis kinta, isjungus viena atpjoveja lenktuvu greitis dvigubai padideja ir atvirksciai, zodziu... ir beje kai prie kombaino prisikabini vezimeli suhederiu ir atpjovejais,sukdamas staigiau i kaire, ispilimo straublys kliuva uz atpjovejo...

taip versti į priekį, tik su protų, orientacijai maždayg tiek, kad stovint ant asvalto pirštai būtu ant asvalto, kai įvažiuosi į lauką ratai kažkiek pasės į dirvą ir tada pirštai turėtu būti daug maž reikiamoje padėtyje (vėl gi tai priklauso nuo to kiek sės kombainas į dirvą)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad tos barzdos nei nuimsi nei pridesi kazka,o kaip kitaip ta kampa pakeisti? :eusa-think: kaip ta hederi suversti i prieki? pas vora matyt jau patobulino,nes pas mus jei pradesi jungineti atpjovejus tai lenktuva greitis kinta, isjungus viena atpjoveja lenktuvu greitis dvigubai padideja ir atvirksciai, zodziu... ir beje kai prie kombaino prisikabini vezimeli suhederiu ir atpjovejais,sukdamas staigiau i kaire, ispilimo straublys kliuva uz atpjovejo...

Dėl lenktuvų greičio kitimo, manau kad greičiausiai patys pasijungėt atpjovėjus nuo tų pačių laidų kurie ateina į lenktuvų greičio daviklį. Netikiu kad taip galėjo padaryti gamintojas. Turėtų atskiri laidai ateiti davikliui, atskiri atpjovėjams, kad tokių čiūdų nebūtų. O dėl vežimėlio, ar daugiau neišsiilgina vežimėlio dišlius, kad nekliūtų? Na nebent saulutes riečiant. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad tos barzdos nei nuimsi nei pridesi kazka,o kaip kitaip ta kampa pakeisti? :eusa-think: kaip ta hederi suversti i prieki? pas vora matyt jau patobulino,nes pas mus jei pradesi jungineti atpjovejus tai lenktuva greitis kinta, isjungus viena atpjoveja lenktuvu greitis dvigubai padideja ir atvirksciai, zodziu... ir beje kai prie kombaino prisikabini vezimeli suhederiu ir atpjovejais,sukdamas staigiau i kaire, ispilimo straublys kliuva uz atpjovejo...

Dėl lenktuvų greičio kitimo, manau kad greičiausiai patys pasijungėt atpjovėjus nuo tų pačių laidų kurie ateina į lenktuvų greičio daviklį. Netikiu kad taip galėjo padaryti gamintojas. Turėtų atskiri laidai ateiti davikliui, atskiri atpjovėjams, kad tokių čiūdų nebūtų. O dėl vežimėlio, ar daugiau neišsiilgina vežimėlio dišlius, kad nekliūtų? Na nebent saulutes riečiant. :icon-wink:

cia kalba eina apie hidraulinius atpjovejus, taip straublys ispilimo prailginas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vytai, nustebinai, cia gi kombainas, ne ferari, valdant toki aparata reikia moketi kurkas daugiau nei tik vaziuoti tiesiai ir tik pirmyn, su vezimu is paskos ir vairuojana asimi sastato viduryje reiktu gal net specialios kategorijos, o tu, kad rezei, tai net upa numusai.

Begedis :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per lauko dieną lytagros, kai buvo prieš kūlimus šiemet. tai tie nh kombainai kaip įvažiavo į lauką, sparnus pakėlė, dulkių debesys sukilo....viskam nurimus ir išsikrapščius akis miežių dulkių, pasimatė, kad visi grūdai ant žemės... kas buvo, neduos meluot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...