Jump to content

Pasaulio įvykiai


Bulvinykas

Recommended Posts

Dainiau, tu dar atseki faktus???

Dabar žiniasklaida ant tiek tendencinga, kad pasauliui pateikia ką reikia, o ne kaip yra.

Tiriamoji žurnalistika senai tik miglotas prisiminimas.

Tas pats black live's matters buvo taip nušviestas, kad niekas perdaug ir nesigilino kodėl.

Niekas nedrįso gariai pasakyti, kad šita pašalpų gavėjų klasė yra votis subinėj.

Nedrįso kodėl? Todėl, kad visa JAV imperija ir kone visas kapitalistinis pasaulis pastatytas iš nualintų kolonijų, nuskurdintų ir sulaužytų likimų.

Dabar tik tyliai mojuoja pašalpas, nes taip tiesiog lengviau.

Leido pašėliot protestuotojams, neteko girdėt, kad ką nors nuteistų, pasodintų ar nubaustų.

Plėšimai, turto nokiojimas buvo tapęs legaliu būdu nukreipti dėmesį.

Nežinau kas vyko tuo metu kitam pasaulio gale, neatseku chronologijos, bet esu tikras po šiyuo buvo pakavotas kažkoks ne visai demokratinis įvykis. Netikiu, kad praleido progą.

Išties susigaudyti sekant žiniasklaidą tai apsol neįmanoma. Bendrą vaizdą pasidarai ir aišku kad twiter, google, fb, amazon ir dar koks bbz valdo tiesiogine žodžio prasme.

1% populiacijos valdo 99% kapitalo, sparnuota frazė, bet juk 99% populiacijos yra to kapitalo "žaliava" kurią reikia valdyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei atvirai, tai blm man tolima tema. Kaip manau ir visiem lietuviam. Bet matyt ten įtampa yra ir kažkokius sprendimus jiems reiks padaryt. Bus įdomu kaip Bidenas spręs tuos klausimus, nes toj pusėj yra nusisvaigusių iki komunizmo garbinimo.

Kas liečia buvusį prezidentą, tai jis pats labai mėgo rašyt ir čia jau nieko neiškraipysi. Jis vedė šalį link pilietinio karo ir nedaug trūko. Kaip sakė vienas amerikonas, jei tu iš kitos partijos, tai kaimynas tikrai nesustos padėt, jei tau ratą nuleido ant kelio. Iki blondino taip nebuvo. Šitoj vietoj jau galima būtų leistis į samokslo teorijas ir pradėt galvot, kas labiausiai norėtų žlugusios JAV.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad jis buvo neeilinė asmenybė manau visi su tuo sutinka.

Dėl blm tai pažiūrėk kaip neaktualu vilniečiams, Aušrinė puikiai sugebėjo parodyt savo liberalizmą net ir per šį, regis necapie tai surengtą protesto akciją, bet manau, kad Laisvės partiją į seimą pateko būten dėl sudalyvavimo ir savo pozicijos pademonstravimo.

Kas ją išrinko? Žalias jaunimėlis pi.ę su sub.ne sumaišęs, apsvaigęs nuo žolės ir pilnas jaunatviško altruizmo.

Mano galva viskas nuo per gero gyvenimo.

Pamenu epizodą 1999 metais UK dar studentu būdamas mačiau kaip anglai pykstasi

You are mother f..ker,  ser!

F..k you self, ser!

Aš laukiau kuo viskas baigsis, bet tuo ir baigėsi ...

Ser ...

:icon-razz:

Dabar lygiai tas pats

Užtai ir anekdotai, 

Ponas, Petrai, gal galite nevarvinti karšto lydmetalio ant galvos, prašau ?!

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man gaila savo vaikų, dar kol netoli tol kontroliuoji, kas bus kai studijos prasidės.

Ku.va hipsterių laikai atėjo.

Tikras vyras turi turėti Prius'ą, barzdą, net nesvarbu jei ir net labai retą, full cap'ą ir paspirtuką to nutrinto priuso bagažinėj.

Tas žalias kursas išves pasaulį iš proto galutinai. Mes tapom didžiausi teršėjai, valstybės išlaikytiniai, milijonieriai pašalpiniai ir šiaip votys visuomenėj.

Pamenu kai kūriau ūkį man konservatoriai žadėjo šviesų rytojų, žemės valstybinės pirkimas su išsimokėjimu, kad ir už solidžias palūkanas, bet viltis vistiek buvo duota.

Parama įsikūrimui ir viskas.

Bet tikrai nė nesitikėjau daugiau.

Diskutuoju nesenai su patologiniu konservatorium tas man sako reikia atimti iš tavęs, nu ir pasiutau, sakau jūs man žadėjot, tik eik dirbk, kurkus, o dabar sakau nori atimti???

Nė velnio, be kovos nepasiduosiu ! :icon-razz:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neigimo stadija. Tai normalu. :D

Žinai,aš jautrios vaizduotės asmenybė ir po tavo dviejų postų įsivaizduoju...

Kaip landzbergiai iš tavęs atimineja turtą, o tavo sūnus šukuodamas barzdą ištraukia iš priuso bagažinės paspirtuką ir išvažiuoja į slaptos pasaulio vyriausybės, kuri valdo viską ir visur bei nekenčia neeilinių asmenybių, surengtą Vilniaus žaliųjų įsitikinimams prijaučiančių gėjų paradą. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sūnus skutasi barzdą ir kol aš dar turiu smarvės tikrai ją skus.

Priuso neturi ir tikrai neturės.

Apie sąmokslo teorijas niekur neužsiminiau.

Kas organizavo tą paradą tikrai nežinau, bet, kad buvo Aušrinė girdėjau, simpatiška moteris, pasidomėjau.

Progresas atsirado iš tingėjimo, mokslas iš abejonės, religija iš noro valdyti "dumblą"

Prie viso to prisidėjo neeilinės asmenybės, vienaip ar kitaip, bet tik jų dėka turim tai ką turim.

Esu niekieno gerbėjas, tiesiog kalbos, darbai, pasekmės ir išvados.

Dar pridėti reikėtų žodį istorija, bet manau mano gyvenimas bus per trumpas, kad įvertinti istoriniu aspektu vienokias ar kitokias šių laikų asmenybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, voras pranešimas:

Man gaila savo vaikų, dar kol netoli tol kontroliuoji, kas bus kai studijos prasidės.

Ku.va hipsterių laikai atėjo.  ........

Kai studijos prasisdės , teks Tau su sunum kartu vienam kambary apsigyvent , kad kontrolės neprarast  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  . . . , ba vaiką hipsteriai , dar neduok Die pagaus :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok, tuomet parašysiu kitaip, atsakingas už savo veiksmus ir jų pasekmes.

Mano pžymių knygelės gyvenime niekas netikrino. Jos turinys buvo mano ir tik mano reikalas.

O toliau tik daugiau atsakomybės ir mažiau laisvės.

Praleidau šitą etapą"nerūpestinga vaikystė"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , voras pranešimas:

Ok, tuomet parašysiu kitaip, atsakingas už savo veiksmus ir jų pasekmes.

Mano pžymių knygelės gyvenime niekas netikrino. Jos turinys buvo mano ir tik mano reikalas. _________

Nu ir ... ,  tada paaiškyt iš kur pas Tamstą tas - "kol aš dar turiu smarvės tikrai ją skus....Priuso neturi ir tikrai neturės." ?? Įsivaizduoju , kaip tas tūrėtų kažką stipriai užknist .... , :icon-biggrin:  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...