Jump to content

Pasaulio įvykiai


Bulvinykas

Recommended Posts

Čia tik būtų mano pamąstymas.O kodėl nesuteikus opozicijai modernesnių ginklų patiems nekariaujant.

Jei kalbate apie Sirijos opoziciją. Tai neseku Sirijos įvykių labai įdėmiai, nes tai būtų labai sudėtingas užsiėmimas dėl ten esančių visų pusių ir jų santykių. Bet kaip suprantu opozicijos kaip analogo asadui ir isis nelabai ir yra, opozicija tiek pat radikali su galvų pjaustymais kiek ir isis. dar yra kurdai, bet ar gali duoti modernių ginklų kurdams, jei visai realu, kad jie kariaus su NATO nare Turkija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kurdai tikrai paliko gerą įspūdį kaip kovotojai kiek mačiau,bet ta Turkijos baimė tiesiog paranojiška.Nu reikia pripažinti,kad ten tikrai viskas persipynę,užtat rusai savo blogiems tikslams gerai tą išnaudoja.

Apie 40 mljn, didziausia tauta be valstybes. Kai kas sako, kad Kurdistano atsiradimas tik laiko klausimas. Sita zavarucha galetu but ju sansas. Turkijos nerimas suprantamas, butent ten daugiausiai kurdu gyvena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tiek dalyvaujanciu pusiu, reiketu sakyt, kad jau vyksta ww3. Ir koks stebuklas ....nors ir ne Rusijos teritorijoj, bet ne be Rusijos.

pasaulinė taika žinoma gerai, bet kažin ar įmanoma, tad jei jos jau nėra tai reikia džiaugtis, kad karas kuo toliau nuo mūsų. čia turiu omeny kremliau norą kariauti, ir jau geriau tai bus Sirija, nei Ukraina. Tuo labiau kad veiksmai Sirijoje pinigus iš rusų biudžeto turėtų čiulpti daug geriau, nei Ukrainoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patiko mintis apie auklės nužudytą vaiką ir kodėl rusijos žiniasklaida šio įvykio visiškai neviešino - tokios istorijos įdomios tik tada, kai įvyksta ne rusijoj ir dar svarbiau, kad jos būtų išgalvotos.

 

Čia tiem kas gaudo kiekvieną rusiškų analų žodį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patiko mintis apie auklės nužudytą vaiką ir kodėl rusijos žiniasklaida šio įvykio visiškai neviešino - tokios istorijos įdomios tik tada, kai įvyksta ne rusijoj ir dar svarbiau, kad jos būtų išgalvotos.

 

Čia tiem kas gaudo kiekvieną rusiškų analų žodį.

Va cia labai labai i tema. Kas neturi laiko ziureti nuo 4:50 iki galo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras filmukas,daug protingų pasisakymų.Ypač patiko to senuko su akiniais.Nors čia apie pasaulyje vykstančius įvykius,bet...lietuviškoje televizijoje netenka matyti tokių apklausų(gal per mažai žiūriu)nebent "Klausimėlis".

Ką reiškia"rusiškų analų žodis"?Turbūt ne  mokslinio žurnalų" atitikmuo Rusijoje?O kad apie auklės nužudytą vaiką panašūs dalykai lietuviškoje žiniasklaidoje yra pagrindas ir pirmoje vietoje,tai ,nemanau,kad reikia tuo didžiuotis.Dažniausiai  pas mus pirmoje vietoje tos uzbekės atitikmuo  sumetė vaikus į šulinį,turbūt kažkas panašaus-mokytoja krušasi su pacaniuku ...Šaršalas,visi turi ką pasakyti ir tai daro.Turbūt tai ir yra gerai ,nežinau.Bet aš tokių "žinių" vengiu.Man labiau patiktų,kad pirmuose puslapiuose būtų moksleivių,studentų olimpiadų nugalėtojai,jų mokytojų,dėstytojų pagerbimas ir pan.

Atsiprašau,kad ne "į savo daržą"įsibroviau.Turbūt tokias mintis dėstyti Šiukšlyne,Pliurpaluose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras filmukas,daug protingų pasisakymų.Ypač patiko to senuko su akiniais.Nors čia apie pasaulyje vykstančius įvykius,bet...lietuviškoje televizijoje netenka matyti tokių apklausų(gal per mažai žiūriu)nebent "Klausimėlis".

Ką reiškia"rusiškų analų žodis"?Turbūt ne  mokslinio žurnalų" atitikmuo Rusijoje?O kad apie auklės nužudytą vaiką panašūs dalykai lietuviškoje žiniasklaidoje yra pagrindas ir pirmoje vietoje,tai ,nemanau,kad reikia tuo didžiuotis.Dažniausiai  pas mus pirmoje vietoje tos uzbekės atitikmuo  sumetė vaikus į šulinį,turbūt kažkas panašaus-mokytoja krušasi su pacaniuku ...Šaršalas,visi turi ką pasakyti ir tai daro.Turbūt tai ir yra gerai ,nežinau.Bet aš tokių "žinių" vengiu.Man labiau patiktų,kad pirmuose puslapiuose būtų moksleivių,studentų olimpiadų nugalėtojai,jų mokytojų,dėstytojų pagerbimas ir pan.

Atsiprašau,kad ne "į savo daržą"įsibroviau.Turbūt tokias mintis dėstyti Šiukšlyne,Pliurpaluose.

 

Tamsta turbūt apsimeti, kad nesupranti apie ką aš. Gal primint istorijas, kurias rusijos propaganda išnagrinėjo po kaulelį ir plačiai ištransliavo? Tik visa bėda, kad tos istorijos buvo visiškas pramanas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paaugles " išprievartavimas" vokietijoje, berniuko patyčios ukrainoje, ukrainos kovotoju rengimas lietuvoje.

O įšvis , ar jaučiat skirtumą tarp "kriminalinių įvykių chronikos" ir tarp "masinių gyventojų įnformavimo priemonių" , uždavinių ir tikslų ? Galvos mergaičių , prievartavimai , berniukai ir t.t. - kriminalai , tai "Čia tiem kas gaudo kiekvieną rusiškų analų žodį."  :icon-mrgreen: , ir su šalies ekonominių-politinių-kultūrinių gyvenimu nieko bendra neturi  :eusa-think: . O "ukrainos kovotoju rengimas lietuvoje" , jau galima būtų priskirt prie žinių formato , nu ir kokius 'pramanus' šituom klausimu skleidžia RF MIP  -  patvirtina ar neigia , kad Lietuva prie to prisidėjus ?? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O įšvis , ar jaučiat skirtumą tarp "kriminalinių įvykių chronikos" ir tarp "masinių gyventojų įnformavimo priemonių" , uždavinių ir tikslų ? Galvos mergaičių , prievartavimai , berniukai ir t.t. - kriminalai , tai "Čia tiem kas gaudo kiekvieną rusiškų analų žodį."  :icon-mrgreen: , ir su šalies ekonominių-politinių-kultūrinių gyvenimu nieko bendra neturi  :eusa-think: . O "ukrainos kovotoju rengimas lietuvoje" , jau galima būtų priskirt prie žinių formato , nu ir kokius 'pramanus' šituom klausimu skleidžia RF MIP  -  patvirtina ar neigia , kad Lietuva prie to prisidėjus ?? 

 

Tai tu man dabar paaiškink, kaip pramanyta istorija apie neva nukryžiuotą berniuką, buvo nagrinėjama kelias savaites visose laidose, mergiotė, kuri vietoj pamokų leido laiką su draugu, ir aplink tai buvo sukurta istorija apie išprievartąvimą - ką tai turi turi bendro su uždaviniais ir tikslais? Ir staiga tikras įvykus sostinės centre - ir tyla bei ramybė. Ar yra tuose analuose, kuriuose tamsta žiūrite, atsakymas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu man dabar paaiškink, kaip pramanyta istorija apie neva nukryžiuotą berniuką, buvo nagrinėjama kelias savaites visose laidose, mergiotė, kuri vietoj pamokų leido laiką su draugu, ir aplink tai buvo sukurta istorija apie išprievartąvimą - ką tai turi turi bendro su uždaviniais ir tikslais? Ir staiga tikras įvykus sostinės centre - ir tyla bei ramybė. Ar yra tuose analuose, kuriuose tamsta žiūrite, atsakymas?

Tai apie tai ir 'bubinu'  :icon-mrgreen:, kad tai kriminaliniai dalykai , ir nesiimu sprest ant kiek ten tiesos . Sutinku , kad tai ir propogandiniais tikslais panaudojama , bet tai nėra tokios svarbos žinios dėl kurių būtų verta 'laužyt ietis'  . Parodė ir tą "garsujį įvykį sostinės centre" , per of.tv dargi anksčiau nei internete jisai pasirodė(man asmeniškai tas neidomu) , ir pilnai sutinku su išsakyta , lygtais Medvedevo , nuomone  kad tai ne MIP formatas . Paprasčiausia nebeskiriam kas yra žinių formatas , čia ir mūsų lietuviškos žiniasklaidos indėlis - žinios prasideda ir baigiasi kriminaliniais pranešimais, politikų ir verslininkų intrigėlėm . Tam yra specialios laidos ten ir marškinius , savus ar svetimus skalbkim  :eusa-think: . Nematau čia jokio slėpimo nei dvigubų standartų , nematau nei dėl ko reiktų 'pusti' šitą burbulą .  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būčiau linkęs pritart KAZĖ pozicijai . Kiek seku šitą temą , visada - karas , nužudymai , trumpiau tariant - smurtas , aferos , apgavystės . Nors tema ir vadinasi pasaulio įvykiai , bet atrodo , kad pasaulyje nieko gero nevyksta ....... 

 

Bobutė prie parduotuvės irgi pyksta, kad per tv tik kraują,  papus ir subines  rodo, bet pabandyk jai paaiškinti, kad tv pultelyje yra ne vienas mygtukas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būčiau linkęs pritart KAZĖ pozicijai . Kiek seku šitą temą , visada - karas , nužudymai , trumpiau tariant - smurtas , aferos , apgavystės . Nors tema ir vadinasi pasaulio įvykiai , bet atrodo , kad pasaulyje nieko gero nevyksta ....... 

turbut geriui reklamos nereikia... o seip nei tu nei KAZE nesupratot apie cia Bulvinykas sneka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turbut geriui reklamos nereikia... o seip nei tu nei KAZE nesupratot apie cia Bulvinykas sneka.

Kiek supratau , norėjo pasakkyt , kad rusai labai afišuoja kas vyksta lietuvoj , o slepia savo vidaus įvykius ...... Šiaip tokių galvų pjaustymų aš irgi nerodyčiau per televiziją - ką gali žinot , kas šaus paaugliui , anfitamino prisirijusiam ,  į galvą vakarykščiui tokių žinių prisižiūrėjusiam .... Tas pats liečia ir vaikų skandinimus šulinyje , reklama " pasiteisino " , manot nebus daugiau . Ko gero šiuo laikmečiu toks būdas patikimiausias išgarsėt .

Yra ir kita įvykių Maskvoje medalio pusė - pastatykit save į tos mergaitės tėvų vietą ..... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia kitokios Pasaulio naujienos, kadangi mes savo veikloje tiesiogiai susiduriame su žmonėmis turinčiais įvairių poreikių, kartais net kaliautojais aklaisiais, tai manau stirpus žingsnis į priekį:

 

http://vz.lt/sektoriai/agroverslas/2016/03/01/netradicinis-pienas-kurio-paklausa-pasaulyje-auga-zaibiskai

 

ir kompanijos info:

 

https://www.a2milk.com.au/questions-answers/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek supratau , norėjo pasakkyt , kad rusai labai afišuoja kas vyksta lietuvoj , o slepia savo vidaus įvykius ...... Šiaip tokių galvų pjaustymų aš irgi nerodyčiau per televiziją - ką gali žinot , kas šaus paaugliui , anfitamino prisirijusiam ,  į galvą vakarykščiui tokių žinių prisižiūrėjusiam .... Tas pats liečia ir vaikų skandinimus šulinyje , reklama " pasiteisino " , manot nebus daugiau . Ko gero šiuo laikmečiu toks būdas patikimiausias išgarsėt .

Yra ir kita įvykių Maskvoje medalio pusė - pastatykit save į tos mergaitės tėvų vietą ..... 

Kalba ejo apie cenzura, apie ziniu atrinkima, filtravima vadink kaip nori. Bliamba net tupos blondines vatnikes supranta, kad cenzura ir propoganda yra negerai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...