Jump to content

Metraštininkas

Nariai
 • Pranešimai

  184
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Metraštininkas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 17 2016

Metraštininkas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Metraštininkas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Joniškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Metraštininkas

  Zirniai

  Dėl žalio stiebo - fungicidą naudojai? Kokį? Man taip buvo Signum panaudojus.
 2. Metraštininkas

  niva bedos

  Gal kas susidūręs su tokiu bloku? Kokie jutikliai jam turi stovėti norint, kad signslizuotų apie besisukančių dalių sustojimą? Ar šiaip daugiau info apie jį žino?
 3. Metraštininkas

  Zirniai

  Būdamas po pluta žirnis visvien leistų stiprią šaknį, ne?
 4. Metraštininkas

  Zirniai

  Yra, bet ne tokia ir didelė. Vietose, kur nevoluota - ta pati situacija. Bet ta plutelė jau ilgokai, kol tęsiasi ši sausra.
 5. Metraštininkas

  Zirniai

  Sveiki, reikia minčių apie žirnius. Apgailėtinas tankumas. Žirniai išleidę šaknelę kuri nurudo, sudžiuvo. Sėta balandžio 22d., gilumas mažesnis nei rekomenduotina, sėkla prieš kūlimą glifosuota. Daigumą tikrinau prieš sėją - dygo. Priešsėlis - miežiai, arta. Herbicidas nenaudotas. Gal kam teko susidurti su tokiu atveju?
 6. Metraštininkas

  Sandelys technikai, grudams

  Architektai su kainom neadekvatūs.
 7. Metraštininkas

  frontaliniai krautuvai

  Be pvm. Radau foto. Dėl rėmo tvirtumo net nebuvo kilusi abejonė. https://photos.app.goo.gl/wU1QFl0PXqMUibSl2
 8. Metraštininkas

  frontaliniai krautuvai

  Galėtum tiksliau nupasakoti kuri vieta domina (kalbant apie liejimą)? Galėčiau nufotkinti. Rėmas ant traktoriaus suvirintas iš pjaustytų metalo lakštų. Visos skylės atitiko tiksliai. Tiksliai nepamenu, bet mokėjau apie 2400e + kaušas dovanų akcija vyko. Pirkau iš Grąžulo. Iki to dar su kitais kalbėjau dėl intertecho, bet nustebino pardavėjų užsispyrimas neparduoti. Ką pažada - to nedaro. Dėl tvirtumo - man neatrodo silpnas. Dirbu kaip ir su likusia savo technika - saugodamas, tad dėl fuflo faktoriaus nepakomentuosiu.
 9. Metraštininkas

  frontaliniai krautuvai

  Irgi rinkausi iš šių lenkiškų krautuvų. Pasirinkau metal fach ir manau nesuklydau. Pirk iš ten, kas siūlo geriausią kainą. Metal technik pilnai nesuverčia kaušo o ir pats kažkaip kirviu suvirintas iš lakštų.
 10. Metraštininkas

  Pliurpalas

  O geras, paskaitęs vieną puslapį pasijutau patekęs į alternatyvią realybę.
 11. Metraštininkas

  ZETOR 125

  Kokie pozymiai įvyko mirus pompai? Kokia darbo eiga norint ją pakeisti? Ką radai išardęs? Subiro sparnuotė? Man ariant pradėjo pūsti antifrizą pro bakelį. Veliau pavažiavus panašu, kad nebevyksta cirkuliacija - radiatorius šaltas, o antifrizą pučia lauk. Kokia nuorinimo tvarka?
 12. Metraštininkas

  jenisiei-1200

  Pats turiu su vienu būgnu ir nejaučiu jokio poreikio antram. Su dviem bus daugiau išlaidų, remonto ir vargo. Turbūt ir dalys gali nuo nivos gali netikti. Pas mane važiuoklė diržinė. Aišku, šioje vietoje hidrostatinės norėčiau labiau.
 13. Metraštininkas

  jenisiei-1200

  Tik jenisej. Geriau su vienu būgnu.
 14. Metraštininkas

  Zirniai

  Glifosatas išplito 1980taisiais? Kiek dar įvairiausių išradimų pasaulyje tais laikais buvo įvesta? Bijau čia bus kaip su gmo. Visi bijo bijo, bet taip ir nemačiau noramalaus tyrimo, kaip tos pelės trečioje kartoje nustojo daugintis.. Toliau jau glifotreilai - į aviacinius degalius pila po kanistriuka rundapo.
 15. Metraštininkas

  Zirniai

  Iš principo.. Glifosato instrukcijoje nurodomas galimas žirnių purškimas 20d iki pjūties. Oficialiai įrpodyta, kad glifosatai nesukelia vėžio, greitai skyla. Laikantis šių sąlygų - kame problemos?
×