Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

On 2017-11-10 at 15:19, kastuvas pranešimas:

kas ejot su gyvulininkyste i jaunuju parama ir gavot 60k eur, uz kiek isipareigojot parduot produkcijos? man parasyta 30k eur be pvm is gyvulininkystes ir 20k eur is augalininkystes. klausiu nes idomu ar mano rasytojai nesoko auksciau bambos su tokiais rodikliais.

Klausimas tada apie paramos panaudojimą, kai šitokios sumos produkcijos, jau apie jaunąjį net neturi būti kalbos, tik į modernizaciją tokiam ūkiui. Įsipareigotos sumos yra neadekvačios pačiai paramai, paraiškos turėjo nepatvirtinti, bet visi žinome kaip įsisavinami ES pinigai projektams. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rasytojai grinde tuo kad ukio gyvibingumo rodikliai tokie turi but nes jei mazesnes apimtys tai isisavinama paramos suma bus neadekvati ir paramos nepatvirtins. siemet tuos rodiklius pasiekiau su nepilnais 25ha javu ir 17-20melzemu. bet man irgi cia kosmosas atrodo tuo labiau kad dabar suzinojau kad tos sumos be pvm paskaiciuotos. jei nesunku kam brukstelkit kad ir i pm kokiom sumom isipareigojot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, lomas pranešimas:

Kai patvirtina tavo paraiska po kiek laiko perveda 50 % sumos.tada dazniausia begi i banka ar kokia unija ir prasai paskolos.tada per vienus ar du ar tris metus igyvendini plana ir tau perveda likusia 50 %dali.

paraiska teikdamas turi buti skaityk viska susitvarkes, uk pazymejimas, valda registruota, nuosava zeme, nuomojama zeme registruota, is banko rastas apie suteikiama paskola, technikos nuomos sutartys ir t.t. pvm moketoju tampi kaip partvirtina paraiska ir tik tada gali pirkti. cia mano 2015m patirtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbat nesamones. Esu jaunas ukininkas, jokios veiklos nevykdziau ir dar nevykdau kolkas, pajamu is ukio neturejau. Per Mano VMI pateikiau prasyma ir sekancia diena paprase atsiusti numatomos veiklos aprasyma. Aprasai ka verslo plane buvai nusimates ir kad patvirtino paraiska, pirksi kazka ir iregistruoja. Visiskai nelogiska, jog be 10 000 eur pajamu neregistruoja......  Jei plungej tikrai tokia tvarka, uztektu paskambinti i Vilniu, i VMI ir tiek ziniu. Pratrauktu vietinius VMI per gerą vietą...... :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, Tautvilas pranešimas:

Kalbat nesamones. Esu jaunas ukininkas, jokios veiklos nevykdziau ir dar nevykdau kolkas, pajamu is ukio neturejau. Per Mano VMI pateikiau prasyma ir sekancia diena paprase atsiusti numatomos veiklos aprasyma. Aprasai ka verslo plane buvai nusimates ir kad patvirtino paraiska, pirksi kazka ir iregistruoja. Visiskai nelogiska, jog be 10 000 eur pajamu neregistruoja......  Jei plungej tikrai tokia tvarka, uztektu paskambinti i Vilniu, i VMI ir tiek ziniu. Pratrauktu vietinius VMI per gerą vietą...... :D

 

Ok, zinosim ka daryt jei sunus apsispres ukininkaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal atsiras protingas ir supratingas žmogus, kuris man patars ką daryti ir nuo ko pradėti tvarkyti visus dokumentus ir t.t. jei noriu kreiptis dėl paramos 2018 metais? Kolkas niekur nerandu informacijos nuo kada bus priimamos paraiškos tai kaip dar visai žalias biurokratizme nežinau ką ir bedaryti dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia reikia sulaukt taisyklių, dabar susitvarkęs visus dokumentus liksi ant ledo.  Iš anksto nebent žemės sklypą galima įsigyt ir reikia žinot kuo užsiimsi. Tada perskaitai visa tema ir užduodi klausimus konkrečius, nes nelabai ką pribursim be taisyklių ir nežinodami kokią ūkininkavimo kryptį nori pasirinkt. Matau be konsultantų, kurie padės rašyt projektą, irgi neapsieisi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...