Jump to content

Pavasario darbai


Inžinierius

Recommended Posts

Kaip patartumėt padaryti su karbamido išbėrimu prieš sėja. Pas mane visur arimai, sėjamoji paprasta diskinė. Galvoju apie kelis variantus, berti ant arimo, dirbimas su germiu ir tada sėja. išdirbus viena eile germiu, tada karbamidas ir vel dirbimas arba isdirbti dviem eilem germiu tada tręšti ir sėti. Kaip kiti darot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Juodas pranešimas:

Kaip patartumėt padaryti su karbamido išbėrimu prieš sėja. Pas mane visur arimai, sėjamoji paprasta diskinė. Galvoju apie kelis variantus, berti ant arimo, dirbimas su germiu ir tada sėja. išdirbus viena eile germiu, tada karbamidas ir vel dirbimas arba isdirbti dviem eilem germiu tada tręšti ir sėti. Kaip kiti darot?

As ant arimo isberiu..tada germis ir seja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Juodas pranešimas:

Kaip patartumėt padaryti su karbamido išbėrimu prieš sėja. Pas mane visur arimai, sėjamoji paprasta diskinė. Galvoju apie kelis variantus, berti ant arimo, dirbimas su germiu ir tada sėja. išdirbus viena eile germiu, tada karbamidas ir vel dirbimas arba isdirbti dviem eilem germiu tada tręšti ir sėti. Kaip kiti darot?

Geriausias tavo paskutinis variantas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , ugerlose44 pranešimas:

Ant arimo netaisiklingai pasiskleidzia,subira i nelygumus,geriau po germio

Esu dares ir po germio...jokio skirtumo derliui nemaciau.. tik sutaupiau ir laiko ir kuro..o pavasarį to laiko ner daug.  Bet aš nesiūlau ir kitiem taip daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , Juodas pranešimas:

Kaip patartumėt padaryti su karbamido išbėrimu prieš sėja. Pas mane visur arimai, sėjamoji paprasta diskinė. Galvoju apie kelis variantus, berti ant arimo, dirbimas su germiu ir tada sėja. išdirbus viena eile germiu, tada karbamidas ir vel dirbimas arba isdirbti dviem eilem germiu tada tręšti ir sėti. Kaip kiti darot?

Cha, aš irgi tokia problemą sprendžiu :) pas mane arimai lygus, tai gal ant jų ir bersiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Daidas pranešimas:

Visi bijoti kad azotas išsiplauna,kad nusėda ir t.t,bet beriat ant arimo ir poto gėrmiu,kultivatorium nusodinat patys azotą...tai kada daigas ji paims?

Ar jūs bent kažką suprantat, kad tokius vėjus rašot, tai tipo 5 cm viršutinem dirvos sluoksnyje nėra azoto:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Daidas pranešimas:

Visi bijoti kad azotas išsiplauna,kad nusėda ir t.t,bet beriat ant arimo ir poto gėrmiu,kultivatorium nusodinat patys azotą...tai kada daigas ji paims?

Arimas arimui nelygus, ar ne? Tom visom sportinėm nesamonėm su aiškiai matomom vagom aš neturiu laiko, todėl dažniausiai arimas pas mane lygus kaip stalas. Visaip daug kartų daryta. Be to aš ne triznuoju dėl tų trąšų. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , MBLORINSER pranešimas:

zirniai, ridikai ir kviecia pabaigai manau. Ryt vaziuoju halima kvieciu paseti.

Supratau aš vis dar svarstau kaip toki orai nepastovūs ar bandyt šią sav sėt kviečius ar dar laukt kol pašils, na ryt važiuosiu tik kapiliarus nutraukt , o apie sėją dar nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...