Jump to content

Pavasario darbai


Inžinierius

Recommended Posts

Prieš 10 valandų, AG Paulius pranešimas:

ar bent vidutininė dirvožemio temepratūra siekia 5 laipsnius ? 

Bent jau vakar, tai akimirksniu dirvozemio temp pakilus buvo, kai tokia diena grazi buvo. Ranka pakapsciau kokiu 10 cm gyliu, tai net nustebau, kad saltumo jausmo jokio. Malonu i rankas zeme buvo imt. Tad bent vakar garantuoju tie 5 laipsniai buvo. Bet po naktu atsala nemenkai. Siandien avizas subersiu i smelynus. Bent isbrinks grudas, o sudygt spes. Ir tai jau dulka gerai smelynai. Dar laukt nesamone butu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , linas78s pranešimas:

10cm gylyje, paviršiaus temperatūra iki 15'

IMG_20200327_105219.jpg

čia momentinė temperatūra paviršiuje, aišku nekalbu apie 10 cm. Bet kaip faktą reiktų imti paros vidurkį. Kuris šiuo metu dar vos siekia 5 laipsnius ir tai labai priklausomai nuo dirvožemio sudėties ir drėgmės kiekio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Mantas2342 pranešimas:

Supratau aš vis dar svarstau kaip toki orai nepastovūs ar bandyt šią sav sėt kviečius ar dar laukt kol pašils, na ryt važiuosiu tik kapiliarus nutraukt , o apie sėją dar nežinau.

Nežinau pas tave kokius orus rodo, bet pas mane ramu dar ilgam su sėja

Screenshot_20200327-121148_Samsung Internet.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, grazbek pranešimas:

idomu idomu kokius jus čia kapiliarus nutraukinėjate.....

Man ir idomu ar reikia ta dirvos pavirseli judint, kol nesiruosi set. Pernai brolis anksti po karta nubrauke. Tai kai atejo laikas set, jo daug prasciau dygo, nei mano. O mano kultivuota buvo is kart tik pries seja. Tad toks vaizdas susidare, kad nejudintam arime ilgiau dregme issilaike, nei su ale nutrauktais kapiliariais. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokio judinimo kapiliarų venų ir panašiai nutraukimo. Iš kart dirbimas ir sėja. Dabar užsideda tokia lengva plutelė tai ji tikrai laiko drėgmę.... kaimynas išbandė savo skutika arime, tai žemė kaip ledas, o moliai apačioje šlapi ir matosi kur pravažiuota suminta dirva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , Dainius48 pranešimas:

Drasus Jus. Kitka setumet, tai kazkaip iprasciau atrodytu. O dabar taip anksti miezius set. Ypac kai taip salnu jie bijo. 

 

prieš 17 minutes , Garix pranešimas:

Atsėt nebijot, kad taip skubat? Visas balandis prieš akis, o miežiai bijo šalčio. Pernai ne vienam jie nušalo.

Labai tie mieziai bijo tu šalnu, kad net teko šiandien su randapu purkšt visus peržiemojusius. Tuo labiau kol jie sudygs praeis mažiausiai dvi savaitės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...