Jump to content

Mechanizuotų žemės ūkio darbų ikainiai


Ukininkėlis

Recommended Posts

prieš 4 minutes , ramas 1 pranešimas:

Man visai neskauda,tik ima juokas is tu kas nevertina savo darbo ir netausoja technikos.

Čia dabar mada tokia gal... facebooke net bitininkai kelinta diena užsipuolę dergiasi iš savų, kurie medų pigiau nei jie parduoda, patys užlaužę po 8-10eur/kg dejuoja, kodėl kiti sėkmingai pardavinėja po 5eur/kg, kodėl nevertina bitučių darbo, įrangos ir t.t.

Reikia vieną kartą įsisąmonint, nebe sovietmety gyvenam, o rinkos ekonomikos sąlygomis ir visada bus tą patį darbą atliekančių pigiau, taip pat ir brangiau, tai nesukim apie tai galvos ir tuščiai nebesinervuokim. 

Patikėkit, atsiras kas net sugulusius po 70-80 kuls, bet čia tik jų reikalas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , jawax pranešimas:

Čia dabar mada tokia gal... facebooke net bitininkai kelinta diena užsipuolę dergiasi iš savų, kurie medų pigiau nei jie parduoda, patys užlaužę po 8-10eur/kg dejuoja, kodėl kiti sėkmingai pardavinėja po 5eur/kg, kodėl nevertina bitučių darbo, įrangos ir t.t.

Reikia vieną kartą įsisąmonint, nebe sovietmety gyvenam, o rinkos ekonomikos sąlygomis ir visada bus tą patį darbą atliekančių pigiau, taip pat ir brangiau, tai nesukim apie tai galvos ir tuščiai nebesinervuokim. 

Patikėkit, atsiras kas net sugulusius po 70-80 kuls, bet čia tik jų reikalas

Tai ko cia tada verkiam forume,kad kainos mazos? mazi derliai ? dejuoja ,kad 1 eura nepagavo ant tonos..Nebukim gopsus nuo 1ha viska atmetus lieka 20 eu ir uole .Cia galim vartyt ir isvartyt,kaip norim,sekmes uz pigiai dirbant.Gerai sakai geriau sukim galvas ,kaip sausa derliu pasimt.:icon-smile: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar pabandysiu pasamprotauti.Pernai man sėjo rapsą su Vaderstad Tempo.Geras pažįstamas,šiaip jis išvis nevažiuoja uždarbiaut,bet paprašiau,man pasėjo.Iškart buvo paduota pasirašyti sutartis,jeigu iš mano kaltės genda sėjamoji,akmuo ar kažkas tokio,remontas mano bėdos,ir tik autorizuoto serviso,originaliom dalim,Kuras tik iš degalinės su patvirtinančiais dokumentais (sąskaita ar čekiu).Traktorininko parvežimas po darbo,atvežimas į darbą mano reikalas.Daugiau dar ten buvo tų sąlygų ir dedamųjų,bet man asmeniškai tas reikalas patiko.Visiems viskas aišku.Nori sėji,netinka nesėji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Juozukas pranešimas:

16mm storio ir 100mm ilgio.

Uz mulciavima pievos emiau siemet 150e/ha uzteko uzsakymu, aisku girdejau buvo kas ir po 70e mulciavo

Kiek tamsta ėmei ir gavai tai tamstos reikalai, bet man nesuprantama nauda tų kurie užsakinėjo po 150... vardan alaus bokalo iš ha deklaravo?  O nedeklaruojant mulciuoti? Hm... oportunistai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , gerasukis pranešimas:

Dabar mada tokia, ankščiau visi varpų derlium matavosi, dabar pradeda girtis kas daugiau nulups iš kaimyno.

Gerbiu pačio postus ir pamąstymus,bet šioj vietoj drįstu oponuot.Tai tiesiog biznis,kaip visi mėgsta dabar sakyti.Aš ir dūšioj prieš tai.Bet kas draudžia tam kaimynui nusipirkti kombainą,ir nusikulti sau,ir dar kaimynui,kuris nenori pirkti kombaino,o nusipirko mersą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Juodas pranešimas:

Kiek važiuoti? 2-3km spinduliu 1h vienas reisas su 19 baltu ruliu 

Šiaip įvairiai 3-6 km priklausomai į kurią daržinę vežu bet vistiek bendrai paėmus vidurkis gaunasi apie 2 valandas, gal kada ir šiek tiek mažiau. O ir surinkinėju po du rulonus iš karto, gal daugiausiai laiko sugaištu, todėl kad rulonus daržinėje visad guldau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Sviesa pranešimas:

Sveiki ką imt už rapso ir kviečių sėja su vaderstad 300c +smulkių sėklų sėjamoji.?

Siandien agrotekoj maciau reklama - falcon sejamoji striptill 60 plius kuras. Pavasary avataras kainavo 35 plius kuras plius savo traktorius.... Manau min max reiksmes yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai ėjo kalba apie trąšų pirkimą ir kainas, kurios nepagrįstai pakilusios buvo, tai didieji ekonomistai šaukė, kad išeikite iš sovietmečio, yra biržos, yra rinkos, visi nori uždirbti. O kai už kūlimą ima normalia kaina, tai tada jau jūs plėšikai, jūs gobšūs, jūs kaimyną skriaudžiat. Pastebėjau tarp ūkininkų daugėja tokių, kuriems kiša špana ir jie džiaugiasi, nes matai demokratija, ekonomika veikia taip kaip turi veikti, rinkas reguliuoti gali makleriai ir banditukai, turintys įtakos, viskas ok. Mokam brangiai ir šypsomes. Bet kai ūkininkas turi kažkokią galimybę pasireguliuoti kainą pagal save, tada jau jis lupikas. O salietros kaina kai krenta dėl paklausos sumažėjimo, tai ką jie už savikainą parduoda tada? Nebesvaikime. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...