Jump to content

Mechanizuotų žemės ūkio darbų ikainiai


Ukininkėlis

Recommended Posts

Jei teisingai esu girdėjęs, tai kaip ir seniūnijose skelbiami konkursai kur teoriškai laimi žemiausia kaina. Tačiau bėda, ta kad pasirašoma sutartis 5m. ir jei pvz:. žiema be sniego nieko ir neuždirbsi, nes apskaita pagal faktiškai nuvažiuotus km registruojama kiekvieną dieną. Bet be abejonės geriau kai vietinis ūkininkas aplinkinius kelius valo kur ir pats važiuoja, nei samdytas lakūnas pakeltu peiliu, kad paskui saliarką nupilt galėtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, dzipas pranešimas:

Ne zemes ukio paslauga, bet vistiek atliekama su traktoriumi - sniego valymas nuo keliu.... Kas uzsiimate tuo - kokia kaina, kaip skaiciuojasi - atstumas ar valandinis ikainis ir t.t. 

Aš valau pagal sutarti 8e už 1000kv.m  kaimo kelius tai per val gaunasi apie 100e

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, niino pranešimas:

1 km kelio ruozo, ar nuvaziuotas 1 km. Nes ruozas 1 km, butu 2 km vaziavimo nes pirmyn ir atgal po 1 km kelio valyti :eusa-doh:

Vienu vaziavimu vienos puses niekas nenuvalo tvarkingai nebent su šonine šiupele papildomai kur naudoja

 

prieš 7 minutes , gerasukis pranešimas:

Jei teisingai esu girdėjęs, tai kaip ir seniūnijose skelbiami konkursai kur teoriškai laimi žemiausia kaina. Tačiau bėda, ta kad pasirašoma sutartis 5m. ir jei pvz:. žiema be sniego nieko ir neuždirbsi, nes apskaita pagal faktiškai nuvažiuotus km registruojama kiekvieną dieną. Bet be abejonės geriau kai vietinis ūkininkas aplinkinius kelius valo kur ir pats važiuoja, nei samdytas lakūnas pakeltu peiliu, kad paskui saliarką nupilt galėtų.

Konkursu salygos yra turi valyti visa seniunija, aišku ir miesta ir barstyti, yra reikalu kad patenkinti toki konkursa, pasmum pvz laimėjo įmonė bet aš jiems talkininkauju kaip sub rangovas savo krašta, taip darbai vyksta operatyviai bet patykek kiek būna kalbu kažkam blogai nuvale, kažkam įvažiavimą perdaug sniego užvertė, kažkas nesulaukė tada kada jis norejo, kitas spec. Kažkokia kliūti pastato

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prašė tada seniūnė valyt kelią,ir klausė kiek imčiau,nes kelininkus samdyti brangu.Paklausus kiek tas brangu,gavau tokį atsakymą.Nemanau kad melavo,norėdama suderėti kainą.Čia abiejų pusių kelio valymas,1 km.Be nulių nubraukimų ir viso kito kas kam atrodo.Tiesiog žmogus paklausė,aš atsakiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
Prieš 4 valandas, Planetarke pranešimas:

Kiek imti šiuometinėmis kainomis už skutimą diskiniu? Ne kaimynui, o svetimam. Neįsivaizduoju atvirai, nevarau chalturkių įprastai.

Priklauso nuo ploto, bet jei bent 10ha tai 25+kuras jau skaitosi didesne kaina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 5 savaičių...
Prieš 10 valandų, kestas17 pranešimas:

Visada risau kulimo paslauga prie puse tonos kvieciu, ši sezona taip pat galvoju

keista logika: jeigu ūkiui sekasi, tai turi dalintis su kūlėju :D

Vyrai, jūsų teisė rinktis, bet siūlau atsigauti nuo išsisvaigimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...