Jump to content

pauliuxs

Nariai
 • Pranešimai

  149
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie pauliuxs

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  radviliskis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pirkau iš ewa 13m. Mokėjau apie 44t.litų +pvm.Tampau su MF 7624 tai lengvai traukia.Su 180 ag ant ribos būtu priklauso nuo traktoriaus svorio.
 2. pauliuxs

  Trašų kainos

  12N+26 S. Skystis 315 €. Kieme už grynus.Agrochema.
 3. pauliuxs

  Zymeto Kuro Kaina

  Agrochema 0,57 su pwm.šiandien.
 4. Pas mane irgi panašus volas tai dar nebuvau užkišęs niekada.Ir durpyne kur nei lyginimo volai nei diskinis nepadėjo su tuo be problemų sutvarkiau.
 5. Jo žaibavo vakar apie 23val. Ir griaustinis dundejo.
 6. Kaimynai du stambus yra po 2000ha. dirba tai ir jie nevažiuoja su bačkom iki lauko ,su purkštuvais spėja kasą išlaistyt iš kiemo.Norma 200 kas +150 sulfato, antras trešimas taip pat čia ž.kviečiam.
 7. Aš niekur jo netranspotuoju. Atveža i kiemą supila mašiną i 19 konteinerių .Aš prisitraukiu i purkštuvą ir į laukus.Esu ir anksti važeves per laukus dar neklimpau nei karto ir vežes normalios būna.
 8. Laistyt pradedam veliau nei su barstyklem kiti barsto.Tranportavimas tai atveža pavasarį kasą tie iš kuriu perkam ir kada paprašom,pilam i konteinerius.I purkštuvą prisitraukt 4kubus 15 min užtrunka.
 9. Prie Šiaulių r. rubežiaus.
 10. Prieš 5metus pradėjom su kasu tręšt tai salietrą užmiršom.Aplink visi ūkininkai pirmam tręšimui naudoja kasą ir antram beveik visi.
 11. pauliuxs

  Grūdu kainos?

  Agromax 150 duoda šeduvoj.Fasma turėtu daugiau duot.
 12. pauliuxs

  Grūdu kainos?

  Kaip vardas vadybininko?
 13. pauliuxs

  Grūdu kainos?

  Radviliškio elevatoriui KG. seno derliaus kaina .Su tušiniu parašyta naujo derliaus formulė nuo matif tam pačiam punkte.
 14. Turiu ZATS-3200 su gps su svarstyklem jau 4 metus tai labai patenkintas ,vienodai paskleidžia ,tiksliai normą išsėja.
×
×
 • Create New...