Jump to content

Žemės nuoma, kaina, mokesčiai


Recommended Posts

prieš 14 minutes , Dar vienas miestietis... pranešimas:

Tai jau suklaidinau...

Bet ar ne kiekvienas moka už save pajamų mokestį? Ar jis iš nuomos pajamas gauna,ar aš?

Žemės nuomos sutartyje kaina nurodoma su mokescius, sakykim kaina 200e, tai nuo 200e nuskaiciuoji mokescius ir kas lieka duodi žemės sąvininkui. Jei sutarėt nuomoti būtent už 200e ha, tai sutartyje rašot 200+ mokesciai ( ~230e ? ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

Perskaičiau sutartį,pasirodo apie sutarties nutraukimą nei vieno žodžio neparasyta.Kazkas ta sklypą tipo  už labai brangiai perka,ir naujas savininkas nuomotu man toliau už daug brangiau.Savininkas prašo kad tiesiog atsisakyciau pats visko,ir dar skubiai nes kitą savaitę parduotu sklypą( jei atsisakyciau pats).Mano nuostolius tipo padengtu išmokos,o jie atsisakytu nuomos pinigų.Rudeni tik isnuomavo ir zadėjo nepardavineti.Moralas-nesinuomuoti iš senų durnių ir  mažiau investuoti į svetimą žemę..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Dar vienas miestietis... pranešimas:

Perskaičiau sutartį,pasirodo apie sutarties nutraukimą nei vieno žodžio neparasyta.Kazkas ta sklypą tipo  už labai brangiai perka,ir naujas savininkas nuomotu man toliau už daug brangiau.Savininkas prašo kad tiesiog atsisakyciau pats visko,ir dar skubiai nes kitą savaitę parduotu sklypą( jei atsisakyciau pats).Mano nuostolius tipo padengtu išmokos,o jie atsisakytu nuomos pinigų.Rudeni tik isnuomavo ir zadėjo nepardavineti.Moralas-nesinuomuoti iš senų durnių ir  mažiau investuoti į svetimą žemę..

Tai tau siūlo ir pirkt ir nuomuot,tai čia jau tai irgi neblogai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Robertas  ne viską supratai,isinuomavau 5 m,praėjo 8 mėnesiai,žadėjo neparduoti,parduoda už nesveika kaina,nes kažkas perka visus didesnius sklypus ir leidžia nuomai.Turiu teisę dirbti 5 metus,bet jau piktejanciu tonų savininkas reikalauja kad atsisakyciau visų jo įsipareigojimų,nors  sutartyje sutarties nutraukimas nėra visai numatytas, terminas 5 metai.!!! Pirkejas perka tik tuo atveju jei aš atsisakau ,o be to ,sutiks man isnuomuoti  vėl ta pati sklypą ir toliau tik už brangiau 😀. Nagli,melagiai seniukai baisiai nori parduoti sklypą lipdami kitiem per galvas,o kad aš jų žemėje eurus "uzkasiau" ir dar niekas neuzaugo ir neuzaugs jiems nerupi.O man net išmokos nuostolio nepadengs.Tiek apie smulkų miestiečio ūkį 😀

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Dar vienas miestietis... pranešimas:

Perskaičiau sutartį,pasirodo apie sutarties nutraukimą nei vieno žodžio neparasyta.Kazkas ta sklypą tipo  už labai brangiai perka,ir naujas savininkas nuomotu man toliau už daug brangiau.Savininkas prašo kad tiesiog atsisakyciau pats visko,ir dar skubiai nes kitą savaitę parduotu sklypą( jei atsisakyciau pats).Mano nuostolius tipo padengtu išmokos,o jie atsisakytu nuomos pinigų.Rudeni tik isnuomavo ir zadėjo nepardavineti.Moralas-nesinuomuoti iš senų durnių ir  mažiau investuoti į svetimą žemę..

Ikea šiuo metu labai aktyvi rinkoje. Pas mus 30 proc. Daugiau duoda už didelius sklypus nei įprastai. Čia tik eilinis pavyzdys kaip mūsų įstatymai veikia prastumtpti lobistų...

P.s. rašyčiau laišką ’seniui’ raštu, kad patvirtintų įsipraeigojimus dengti nuostolius, bet net tik esamus bet ir būsimus jei naujas šeimininkas atsisakys nuomos ar kels kainą.

P.s.s. sutartis registruota? Joje numatyta ,kad negali parduoti? Joje numayta, kad naujas savininkas perims įsipareigojimus? Ir t.t.  vienžo - sekmės. Geriausiai kompromisas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutartis iš nma svetainės,registruota,jokių nutraukimu,jokių pardavimų ,kaip sakė juriste du durniai pasirašė sutartį kur iš viso niekas nenumatyta.😀

Bet pasirodo,sklypai valdose turi būti iki naujų metų,jei deklaruota be ilgų įsipareigojimų ,ekochemu,tik dėl tiesioginių.Kitaip gali ir tu negauti.Todel kiek noresiu tiek ir laikysiu ta sklypą. Nebent sumokės kompensacija

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-07-13 at 22:23, Dar vienas miestietis... pranešimas:

Sutartis iš nma svetainės,registruota,jokių nutraukimu,jokių pardavimų ,kaip sakė juriste du durniai pasirašė sutartį kur iš viso niekas nenumatyta.😀

Bet pasirodo,sklypai valdose turi būti iki naujų metų,jei deklaruota be ilgų įsipareigojimų ,ekochemu,tik dėl tiesioginių.Kitaip gali ir tu negauti.Todel kiek noresiu tiek ir laikysiu ta sklypą. Nebent sumokės kompensacija

 

Laikysi įsikibęs tą sklypą kol savininkas pasiskaitys CK ir atsiųs tau pranešimą apie sutarties nutraukimą. Tavo nenaudai yra tai kad sutartyje nenumatyta prieš kiek laiko reikia pranešti raštu apie sutarties nutraukimą. Kadangi sutarty nėra, tai CK yra parašyta ir pagal tuos terminus nutraukinės sutartį gudresnis savininkas :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, WYCKA/ pranešimas:

Apie kokio dydžio sklypą kalba aina kad taip sunku paleist? 

Sklypas tik 5,5ha,nuomavausi tik su sąlyga kad nebus parduodamas,mielai paleisiu sklypą kai atsiimsiu ką idėjau

Pasėjau dobilus už kuriuos net litro kuro nebeduoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
Prieš 2 valandas, Dariulis pranešimas:

Gal kas susitvarke zemes ukio paskirties zeme miesto teritorijoje? nuo 2024m NZT tuo neuzsima, savivaldybese jau gal kam pavyko susitvarkyti, koki procesai?

Dar neskubėk dar tik gavo nuo vasario 1 d tas žemes savivaldybės,ten dar balaganas,niekas nieko nesusigaudo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...