Jump to content

Žemės nuoma, kaina, mokesčiai


Recommended Posts

Temoje kur yra žemės pardavimas http://zemesukis.com/topic/6068-žemės-pirkimas-priklauso-nuo-kaimynų/page-5 , yra mano situacija. Sklypo bendrasavininkų yra 8, vienas pardavinėjo, kitiem dzin, pijokėliai, pas notarą neatsiveši, niekur nesirašinės. Tada notaras siuntė reg laiškus bendrasavininkam (120eur), kad vienas iš jų parduoda, jei domina- atsiliepkit. Terminas mėn. Taip pat turėjau dėti į dvejų rajonų laikraščius skelbimus (100eur). Po to mėnesio, notaras parašo raštą, kad niekas neatsiliepė ir/arba laiškų neįteikė, tada su tuo raštu, taip pat su pranešimu, kad anas parduoda ir tavo raštu, kad sutinki pirkti, bei apmokėjimu,(26eur) eini į žemėtvarką, ten gauni reikiamus dokumentus ir jau pas notarą. Mano atveju buvau naudotojas (reg. registrų centre sutartis). Tavo atveju dar reikės kaimynų atsisakymų, kuriuos renki pats (porą dienų) arba siunčia žemėtvarka, terminas mėn. Tik žiūrėt reik neapsižioplint, nes vienoje vietoje kainos nesutapo,(notaras vienas nurodė, nžt kitas) reikėjo dar kartą nžt perrašyti pažymas, kas man kainavo dar 110eur, kuriuos jau buvau sumokėjęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

sakyciau kad kopia...bet tiek nieks neduoda kiek praso. ziurekit vyrai, gal kam teko susidurt. nupirkau sklypa kurio nuomininkai nepirko, zadejo kad nutrauksim zmoniskai ta sutarti, kad jie nusikulia ir vsio. po nupirkimo soko jie ragan ir pasiunte.,. kokios galimybes nutraukt? nuoma jie mokejo...o jei pagal CK pranesu pries 6 menesius? ar turiu butinai prie ko prikibt? beje ir nuoma buvo 10 m daryta tai kaina tik ant keliu kebabu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakyciau kad kopia...bet tiek nieks neduoda kiek praso. ziurekit vyrai, gal kam teko susidurt. nupirkau sklypa kurio nuomininkai nepirko, zadejo kad nutrauksim zmoniskai ta sutarti, kad jie nusikulia ir vsio. po nupirkimo soko jie ragan ir pasiunte.,. kokios galimybes nutraukt? nuoma jie mokejo...o jei pagal CK pranesu pries 6 menesius? ar turiu butinai prie ko prikibt? beje ir nuoma buvo 10 m daryta tai kaina tik ant keliu kebabu...

Pirkimo pardavimo sutartije turejo but punktas kad zeme neisnuomota,arba nuomos nutraukimo salygos.

 

Gal kas galit sumest zemes nuomos sutarties sablona nes miekur nerandu tinkamo.

Vienas isnuomoja, kitas nuomoja,kaina ,sutarties galiojimo laikas,nutraukimo salygos ir du parasai.Nereikia cia kazko daug prifantazuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Vienas isnuomoja, kitas nuomoja,kaina ,sutarties galiojimo laikas,nutraukimo salygos ir du parasai.Nereikia cia kazko daug prifantazuot.

 

Dauguma nekreipia demesio i NUTRAUKIMO SALYGOS, nes jei pasikeicia savininkai, ar kiti kaina pasiulo aukstesne lieki ant ledo, darant sutarty neuztenka parasyt kad petras marytei isnuomuoja zeme

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 mėnesių...

Sveiki, is nzt.lt parsisiuntus žemelapius kurie manę dominą, yra plotai šviesiai mėlynos spalvos, be jokiū brūkšnelių, sutartiniuose zenkluose šis žymėjimas reiškia, kad tai kiti LŽF žemės plotai. Klausimas: ką tai reiškia kiti LŽF žemės plotai? Jie laisvi ar kam priklausantys?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, is nzt.lt parsisiuntus žemelapius kurie manę dominą, yra plotai šviesiai mėlynos spalvos, be jokiū brūkšnelių, sutartiniuose zenkluose šis žymėjimas reiškia, kad tai kiti LŽF žemės plotai. Klausimas: ką tai reiškia kiti LŽF žemės plotai? Jie laisvi ar kam priklausantys?

ten gali but miskas ar zeme apaugus krumynais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...