Jump to content

Žemės nuoma, kaina, mokesčiai


Recommended Posts

Nu va taip kad gryni pinigai nuimti nuo saskaitos o pateisinimo kur padeti nera, nu pravalgyti:)

Bet juk nuimti gryni pinigai pirmiausia pareina į "kasą" o tik po to, jei yra kuo pagrysti, išleidžiami. Ir dalis jų nurašoma savo reikmėm. Ar aš klystu.. ? Nebent buhalterė viską kas išgryninama nurašo savo reikmėm, tada aišku kad gali kibti..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet juk nuimti gryni pinigai pirmiausia pareina į "kasą" o tik po to, jei yra kuo pagrysti, išleidžiami. Ir dalis jų nurašoma savo reikmėm. Ar aš klystu.. ? Nebent buhalterė viską kas išgryninama nurašo savo reikmėm, tada aišku kad gali kibti..

 

Klysti. Nereikia "nešioti" po kasą, iškart nurašai kaip paėmimą asmeniniams poreikiams.

O šiaip tokiais atvejais atsakymas vienas - kiek noriu, tiek "pravalgau", ne VMI reikalas mano kąsnius skaičiuoti. Juk šie pinigai nėra sąnaudos ir nemažina pelno, jie paimami jau po apmokestinimo, iš pelno. Dirbamas 24 valandas per parą, turiu teisę gyventi taip, kaip noriu aš, o ne tetos iš institucijų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Todėl, kad nemokėjo apginti savo kliento, jei išties buvo tokia situacija. Todėl, kad tokių priekaištų net negali būti. Todėl, kad VMI retai tuo domisi. Visi dirbame dėl vieno - kad turėtume daugiau ir galėtume leisti sau gyventi kuo geriau. Tiesiog... kyla visokių minčių...

 

Ir šiaip nupievinom jau - tema apie žemės nuomą :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau pernai gaves. Uzpildziau, pateikiau, perspejau zemes savininkus, sumokejau jiems ta suma kurie ja veliau sumokejo VMI.Kadangi informacija pateikiau uz kelis metus, o dauguma savininku buvo nedeklarave nuomos pajamu suma gavosi atitinkama. Bet tvarka turi but. Tik tiek kad ukininkas paverciamas tam tikru skundiku.

 

O gavai tik siemet ar ir pernai buvai gaves? uz kuri laikotarpi praso pateikti info?

Pernai laišku atsiuntė, pasitaręs su kolegom, pečius prakūrėm, šiemėt el. paštu vėl prašo, už 2013 ir 2014 m. pateikti, greičiausiai apseis ir be skundimų. Juk pajamas ūkininkai patys turi apskaityt, vmi nesikreipia į kaimo seniūną, prašydama pateikti ūkininkų pajamų, tai kodėl mes turime eilinių gyventojų pajamas skaičiuot ir dar viešint

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kasdien per tv praneša kaip koks valdžiažmogis apsivogė ir visos kitos bezabrazijos, o čia ūkininkėli, būk šventuolis su numautom kelnėm...

 

p.s. ar girdėjote, jog skirstant biudžetą, finansų ministerijai +7mln eur, švietimo +4mln eur, žūm -4mln eur. ir t.t., tai va toks valstybės požiūris į žemės ūkį. Kiek žinau vmi irgi valstybinė įmonė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad kaip tik pats mauni sau kelnes, nes ne tik sumoki pakankamai dideles sumas už nuomą, bet dar iš tavo sumokėtų mokesčių išlaikomi tie, kuriems tą nuomą moki. Nes jie nesusimoka GPM nuo nuomos pajamų, nes didžioji dauguma dar ir bedarbiai, gaunantys pašalpas, kompensacijas, nemokamą gydymą, švietimą, etc. Iš tų pačių tavo sumokėtų mokesčių. Iš tos pačios nelegalios nuomos, neregistruotų sutarčių paskui ir perkant žemę problemos - kas, kad dirbai, investavai, bet niekur tai nesimato, o ateina turtingesnis dėdė, pamosuoja didesniu pinigėliu - ir lieki be nieko, be pirmumo teisės. Ne ūkininkui yra prievolė GPM mokėt, o tam, kuris gavo pajamas, tad kelnių niekas šiuo atveju ūkininkui nemauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikalavimo nėra, prašo geranoriškai. O bet tačiau...jei norime ir toliau uždirbti pašalpas, kompensacijas ir pan. visiems, nerodantiems pajamų ir nemokantiems GPM - mūsų teisė.

Aš nesuprantu vieno. Jei jau VMI mato, kad čia yra problema, tai kodėl nepadaryt tokios pat tvarkos kaip įmonėm? Sumokėjai žmogeliui, išskaičiavai GPM ir pervedei VMI. Nus dar sudeklaravai. O dabar patys atsidūrė prašytojų vaidmenyje. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...