Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

prieš 3 minutes , MTZokas pranešimas:

O kodėl man už pirmuos ha dar nepravedė? Ar čia daugiau tokių? Gavau tik bazinę ir ankštinius

Perves iki Lapkričio 30d. Prisijungus prie https://portal.nma.lt/nma-portal/pages/start pamatysi, kad parašyta data tokia. Lėtai viskas šįmet labai su pavedimais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , sole pranešimas:

Parašymas kad planuoja iki kažkokios datos išmokėti nieko nereiškia, lengvai pakeičia datą. Kai atsiranda paskaičiuotos konkrečios sumos lentelėje tada jau galima tikėtis neužilgo pinigėlių į sąskaitą😀

Būna ir ten reikalų. Kai matai, kad užsakyta, tada, tfu tfu tfu, kolkas viskas ok būdavo.. o ramiausia kai supypsi bankas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
On 2023-11-14 at 17:48, sole pranešimas:

Kas turi erozinių laukų tai ar ne nuo rytdienos jų patikros prasidės, gal todėl ir neskaičiuoja jums išmokų.

Su tom patikrom cirkai dedasi. Pas mane kompleksinė patikra, tai jau buvo n kartų. Dabar važiuos tikrinti ar neskleidžiu mėšlo po 15 d. 😁 Sniego pas mus apie 30cm. Sako gal galėsi su traktorium vėžes padaryti? Paklausiau kiek žada tikrinti, sako 50% nuo visų laukų, kraštovaizdžio elementų taip pat 😶. Gaunasi apie 120 taškų prie kiekvieno reikia privažiuoti ir nufotografuoti. Tai nepažadėjau kol kas nieko.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , ludditas pranešimas:

Su tom patikrom cirkai dedasi. Pas mane kompleksinė patikra, tai jau buvo n kartų. Dabar važiuos tikrinti ar neskleidžiu mėšlo po 15 d. 😁 Sniego pas mus apie 30cm. Sako gal galėsi su traktorium vėžes padaryti? Paklausiau kiek žada tikrinti, sako 50% nuo visų laukų, kraštovaizdžio elementų taip pat 😶. Gaunasi apie 120 taškų prie kiekvieno reikia privažiuoti ir nufotografuoti. Tai nepažadėjau kol kas nieko.

 

Tas pats ir pas mane, paskutinį kartą buvo lyg antradienį, nuo pirmadienio mūsų krašte tikrins ar palikta danga, neariminę ir erozinius, pas mus  sniego tik nedaug bet vistiek sunkiai įsivaizduoju kaip darys foto kad matytųsi augalija. Nesidžiaugia ir tikrintojai naujais reikalavimais, bet nurodymas duotas iš viršaus kad turi ieškot sniege 🤣

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...