Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

 

Prieš 15 valandų, Mantas2342 pranešimas:

Keista, spiroksaminas nėra stiprus prieš miltligę. Na bet tada gerai jei sutvarko. Aš ir input naudojęs keletą metų, bet pas mane veislės nejautrios miltligei

O tai ką tvarko tada spiroksaminas? Butent del miltligės jis ir yra inpute, ar ne? Jei veislės nejautrios miltligei tai iš inputo nauda duoda tik protiokonazolas. Gal tada geriau curbatur (tas pats protiokonazolas) + kazkas is kitos grupes veikliu medziagu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , axe pranešimas:

 

O tai ką tvarko tada spiroksaminas? Butent del miltligės jis ir yra inpute, ar ne? Jei veislės nejautrios miltligei tai iš inputo nauda duoda tik protiokonazolas. Gal tada geriau curbatur (tas pats protiokonazolas) + kazkas is kitos grupes veikliu medziagu?

Jei miltligei nejautri veislė, tai purški protiokonazolą + azoksistrobiną (pvz. Amistar 0.4l +Pecari 0.4l)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , axe pranešimas:

 

O tai ką tvarko tada spiroksaminas? Butent del miltligės jis ir yra inpute, ar ne? Jei veislės nejautrios miltligei tai iš inputo nauda duoda tik protiokonazolas. Gal tada geriau curbatur (tas pats protiokonazolas) + kazkas is kitos grupes veikliu medziagu?

Tvarko miltilgę tas spiroksaminas , bet ne taip gerai kaip kai kurios kitos veiklios medžiagos prieš miltligę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, Mantas2342 pranešimas:

1 purškimui balaya su flexity labai panašu kaip ir input , tik tiek kad balaya ir flexity daug pigiau nei input. Prieš pašaknio ligas veikia abu gerai, tik tiek , kad jei turėsi miltligės tai inputas bus silpnesnis negu balaya ir flexity

 

Nusikalbėjai su paskutiniu sakiniu, nes metrofenonas nėra labai stiprus prieš miltlige, jis ją sutvarko bet jei lygiant su input tai vienodam lygi, o jei lyginant su input triple tam nėra lygiu nes yra prokvinazidas bet jis veiks tik tuo atvėju jei purški prevenciškai jis negydo, bet apsaugo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , Leksionas pranešimas:

Nusikalbėjai su paskutiniu sakiniu, nes metrofenonas nėra labai stiprus prieš miltlige, jis ją sutvarko bet jei lygiant su input tai vienodam lygi, o jei lyginant su input triple tam nėra lygiu nes yra prokvinazidas bet jis veiks tik tuo atvėju jei purški prevenciškai jis negydo, bet apsaugo

Mano duomenimis metrofenonas stipresnis prieš spiroksaminą, bet nesakau ,kad metrofenonas stipriausias prieš ją . Kaip ir paminėjai prokvinazidą tai sutinku , kad ta veikli geriau tvarko miltligę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-03-11 at 21:21, Remse pranešimas:

Balaya 0.5 ir flexity 0.25 l tai tikrai zenkliai silpniau nei input. Ir su tokiom normom apie pašaknį kalbėti yra nuodemė. Toks mišinys laikys tik 2-3 savaites nuo lapų ligų. 

Kokia nuomone apie priaxor su curbatur? Silpnai uz tokia kaina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Mantas2342 pranešimas:

Aš naudojau pernai pirmam, bet pas mane miltligės nėra tai gerai susitvarkė ,po to net ant vėliavinio nieko nenaudojau, nes švaru buvo

nu tai liuks, pirmam purškimui netinka, kaip ir minėjo kolegos prieš miltlige veikimas silpnas, o miltligė pirmaisiais augimo tarpsniais yra pavojingiausia, vėliau jau gali ji ten apačioj ir tupėt, derliui įtakos neturi.
Nuo daug priklauso miltligė: tankumas, veislė, žemės dirbimas ir t.t. Vienais metais prisižaidžiau su miltlige , tai daugiau nerizikuoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, yogop pranešimas:

nu tai liuks, pirmam purškimui netinka, kaip ir minėjo kolegos prieš miltlige veikimas silpnas, o miltligė pirmaisiais augimo tarpsniais yra pavojingiausia, vėliau jau gali ji ten apačioj ir tupėt, derliui įtakos neturi.
Nuo daug priklauso miltligė: tankumas, veislė, žemės dirbimas ir t.t. Vienais metais prisižaidžiau su miltlige , tai daugiau nerizikuoju.

Tai tame ir esmė jei būtų miltigės pas mane tai ir nesirinkčiau, nes būtų silpnas kaip sakiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-03-12 at 20:53, Mantas2342 pranešimas:

Mano duomenimis metrofenonas stipresnis prieš spiroksaminą, bet nesakau ,kad metrofenonas stipriausias prieš ją . Kaip ir paminėjai prokvinazidą tai sutinku , kad ta veikli geriau tvarko miltligę.

Kodėl basf niekada neparduodavo flexity? Max 4t per menus lietuvoj, kaip lenderio ar inputo 100 tonų? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, voras pranešimas:

Nu vaikinai gražu žiūrėt !

Veikliosiom medžiagom, kad duodat, ausim tik karpau :icon-razz:;):icon-razz:

Tai kad, kai pradeda prekiniais ženklais matuotis, aš Quadro purškiau, aš Moddus, aš Trimax, o aš Moxa, o aš Optimus, o aš Countdown tai galvoji wtf, kiek čia visko naujo visi purškia, o paskui išsiaiškini, kad visur trineksapak-etilas veiklioji. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Tai kad, kai pradeda prekiniais ženklais matuotis, aš Quadro purškiau, aš Moddus, aš Trimax, o aš Moxa, o aš Optimus, o aš Countdown tai galvoji wtf, kiek čia visko naujo visi purškia, o paskui išsiaiškini, kad visur trineksapak-etilas veiklioji. 

Aš manau kalbėjimas veikliosiomis medžiagomis yra savotiškas agronominis sportas. :D Moddus ar Optimus ar kiti, yra lyg trivialūs pavadinimai chemijoje ir kuriuos šiuo atveju vistiek tenka žinoti, nes skiriasi vm koncentracijos. Ir kažkaip neteko girdėti, kad kas sakytų - daviau kviečiams 100g/ha trineksapak-etilo. 

Šeip, ilgalaikis mūsų tikslas turėtų būti vis mažėjantis, tų liežuvį laužančių, pavadinimų žinojimas. Jei suprantat apie ką aš čia ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...