Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

prieš valandą, Remse pranešimas:

Šiemet pusę laukų su granstaru, kitą puse su Mateno duo purkšiu. Bayer labai giria tą savo naująjį produktą. Man labiausiai domina, ar tikrai taip gerai paims visokias veronikas, našlaites, man jos problema, niekas padoriai nepaima.

Nuo kada fenixo veikli tinka kvieciam? Pats savo kailiu esu bandes fenixa 1,5 ltr. kvieciuose kartu su kmynu iseliu rudeny, kvieciu daug nekuliau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Remse pranešimas:

Šiemet pusę laukų su granstaru, kitą puse su Mateno duo purkšiu. Bayer labai giria tą savo naująjį produktą. Man labiausiai domina, ar tikrai taip gerai paims visokias veronikas, našlaites, man jos problema, niekas padoriai nepaima.

Taupant pinigus reikia kazka tokio tik nuo dviskilciu. Vienskiltes pavasari susitvarkysiu.pas mane atsirado problema su migle...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar neteko iš rudens purkšt (žieminių auginimo patirtis vieni metai :)

Tai pasirinkimas:

Komplet

Legacy pro

Legacy500

Granstaras

Kas dar, Maten duo?

 

Dabar kas ima miglę iš rudens, nes pavasarį beveik niekas, Avoxa sustabdo bet nenumuša man regis iki galo.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-09-24 at 23:16, ignas.d pranešimas:

Nuo kada fenixo veikli tinka kvieciam? Pats savo kailiu esu bandes fenixa 1,5 ltr. kvieciuose kartu su kmynu iseliu rudeny, kvieciu daug nekuliau...

Paskaityk etiketę, labai svarbu javų tarpsnis, man regis ar tik ne iki antro lapelio galima purkšt aklonifeno turinčiu herbicidu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-09-24 at 22:11, Remse pranešimas:

Šiemet pusę laukų su granstaru, kitą puse su Mateno duo purkšiu. Bayer labai giria tą savo naująjį produktą. Man labiausiai domina, ar tikrai taip gerai paims visokias veronikas, našlaites, man jos problema, niekas padoriai nepaima.

Ir kokia kaina gaunasi Mateno duo? Kas platina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...