Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Granstar dameti 15g ir viso gero tai rugiagėlei. 

Tai firmos siulydavo brodway su 2,4d druska, nes sunkiai ima rugiagele, lipika silpniau. O dabar viska ims ir bus maziau streso nei su ta druska. Granstaro blogis, jog jam vystosi atsparumas, kaip ir daugumai sulfuronu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Mantas2342 pranešimas:

O jei turit laukuose žliugės tai kaip su ja susitvarko?

Tombo ir broadway labai patikdavo, kasmet kažkokią dalį jais purkšdavom, bet pernai kai po broadway žliugė sustojo ir vėl atsigavo, šiemet nebenaudosim visai. Bent jau pas mus ji tampa daugiausiai bėdų keliančia poktžole. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , jawax pranešimas:

Tombo ir broadway labai patikdavo, kasmet kažkokią dalį jais purkšdavom, bet pernai kai po broadway žliugė sustojo ir vėl atsigavo, šiemet nebenaudosim visai. Bent jau pas mus ji tampa daugiausiai bėdų keliančia poktžole. 

pas mane ir probleminė kai kuriuose laukuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Gal jau kas esate išbandę galima sakyti pernai metų naujieną Rexade 440? Rašo kad ima net varputį, šalutinio poveikio nėra. Kaina irgi ne kosmosas 1ha apie 32eur pilna dozė (plius Pam). Kas man patinka kad?norma 50g /ha, nereikia kanistrų tempti karučiais :)

silpna vieta rugiagėlė ir laukas šiek tiek pašviesėja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tarpusavy herbicidai dera, galima maisyt, is kiek daugiausiai miksa daryt galima? Ir normas maziausias det parasytas ar galima ir maximalias? Kai du herbicidai maisosi, dar kaip ir nebaisu man. Bet kai dar trecio idet norisi, tai idomu pamazint butina ar ne? Nes zole jau nemaza, kad geriau suveiktu norisi rimtesnio kokteilio. Nes maisyt planuoju sena gera moni 25g+trimer15g+mcpa super 1 litra +PAM. Ar kazka pamazint geriau? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Robertas08 pranešimas:

Tai sakau laukiu šiltų orų ir niekas neatspėja kada ateis

Gal jau čia pradėjai keturių fungicidų technologija. Neisivaizduoju kam ir dėl ko dabar purkšti fungicidą. Jei tau vadybininkas siūlė purkšti tai tu jį siūsk toli, toli kad kelio atgal nerastų. Jiems svarbu kuo daugiau parduoti, nes tu moki pinigus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , ūkininkas pranešimas:

Gal jau čia pradėjai keturių fungicidų technologija. Neisivaizduoju kam ir dėl ko dabar purkšti fungicidą. Jei tau vadybininkas siūlė purkšti tai tu jį siūsk toli, toli kad kelio atgal nerastų. Jiems svarbu kuo daugiau parduoti, nes tu moki pinigus.

Matosi mitligės atsėliuotuose laukuose, nusipirkau falcon forte kaip ekonominį varianta , masčiau už savaitės ar dviejų išpurkšt,paaiškinkit kas ne taip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , ceck pranešimas:

Witalikai, savaitės bėgį jei leis orai eis antras trumpinimas su fungiu nežiūriu aš y ligas,šiandien nėra po poros dienų pilna ligų, ant 32 visada dedu ;)

At šitaip :) na gali būti, bet aš kažkaip jų nepastebiu per daug. 
Koks fugicidas bus? 32 dar ir į pašaknio taikai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...