Jump to content

šienapjoves


EdgarasL

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...

Planuoju pirkti šienapjovę.Kaip supratau forumiečiai,kad centrinio pakabinimo vienareikšmiškai geriau.Apsistojau ties 3.5m.,tik iškilo klausimas: ar imti į šoną užverčiamą, ar į galą kur užsiverčia kaip plūgas.Gal kas turi tokią kur į galą užsiverčia kokia nuomonė būtų apie ją? Tuo labiau,kad kuri užsiverčia į galą 500eur. pigiau negu kur į šoną,čia kalbu apie Pottinger 3.5m.Traktorius būtų Ford 8210---110AG

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Interesantas nepaminėjau, bet tikriausiai žiūrisi be plaušintuvo šienapjovę. Nors su plaušintuvu į viršų užsilenkančių tokio pločio nebūna :)

Aš eksplotuoju Lelly splendimo 320, 3,2m pločio, be plaušintuvo, užsilenkia į viršų. Pjaunam pagrinde su Mtz 952, tai nepasakyčiau kad jam per sunki ta šienapjovė. Aišku, užsilenkus toje pusėje svoris jaučiasi, bet dirbti tai neptrukdo.

Aš tai rinkčiausi pagal tai, kaip patogiau bus gale apsisukant kilnoti - su hydro ar su šlaunim. Nes ta, kuri užsilenkia į viršų, gale kilnojasi su hydro, o kuri užsisuka į galą transportuojant - dažniausiai keliasi su šlaunimis, hydro būna tik užlenkimui į galą.

Dirbau su abiem variantais, man patogiau dabartinė - su hydro kilnojama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas ford 8210 jug turetu buti gana sunkus traktorius  + senieji arkliai ten, o ne naujieji kumeliukai ...

Prikabinama su 3.6 m su plausintuvu tampome su 100 ag ir uztenka jegos.

Patogumas uzverciamas i virsu, bet ir tokio traktoriaus neturetu smarkiai versti. Aisku jau atsargiau reiks vaziuoti transportineje padetyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, dainiusx pranešimas:

Planuoju pirkti šienapjovę.Kaip supratau forumiečiai,kad centrinio pakabinimo vienareikšmiškai geriau.Apsistojau ties 3.5m.,tik iškilo klausimas: ar imti į šoną užverčiamą, ar į galą kur užsiverčia kaip plūgas.Gal kas turi tokią kur į galą užsiverčia kokia nuomonė būtų apie ją? Tuo labiau,kad kuri užsiverčia į galą 500eur. pigiau negu kur į šoną,čia kalbu apie Pottinger 3.5m.Traktorius būtų Ford 8210---110AG

 

 

 

 

Turiu 3m. Fella centrinio pakabinimo, kuri užsilenkia į galą, tai nusiėmus frontalinį, 100ag traktoriui priekį kilnoja, sunki šienapjovė. Reikia būti atsargiam darant posukį, nes šienapjovė užsimeta į priešingą eismo juostą. Kai papjoviau su centriniu pakabinimu, paprastos nebenorėčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš imsiu be plaušintuvo.Pagal jūsų aprašymus pradėjau abejoti ar nebus per sunku Fordui 3.5m.Šiaip svoris Fordui rašosi 5670kg.+ ant priekio svoris uždėtas 520kg.Gaunasi virš 6t.,sakyčiau gana nemažai.Bet paskui pagalvojau,jei ateityje įsigyčiau naują traktorių,tai jis greičiausiai jau tokio svorio neturės.Tai tadasg aš supratau,kad tu išbandęs abu variantus ir su užsilenkimu į viršų ir į šoną.Tai tau patogesnė kuri užsilenkia į viršų.Ar teisingai supratau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyveni ir mokaisi, rodos kaina krones buvo didesnes. Bet kokybe tikrai krone puseje ...

Po pirmo sezono sienapjovei reduktorius pasileido, pakeite nemokamai i “patobulinta “ nauja, tai anas po menesio jau tepalais apsipyle. Na bus matyt kiek laikys. Ir dar pradejo trukineti Galines skardos, bet cia turbut nuo pjovimo greicio ir pievu lygumo priklauso. Nors pas mus gana lygu. Greblys kiti niuansai ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...