Jump to content

dainiusx

Nariai
 • Pranešimai

  32
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

dainiusx paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 4

dainiusx paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie dainiusx

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Šilalė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gal kas žino kontaktus kas galėtų kapitaliai sutvarkyti variklį Case 956xl.-1989m. Žemaitijoje ar aplink ją.
 2. Nelabai supratau,ką reiškia pieninės galvininkystės sektoriui.Toks jausmas,kad tik tiems kur pieną pardavinėja.Tokiu atveju vien tik gyvulių neužteks.
 3. dainiusx

  irankiai

  Kaip supratau pas tą Makita galima pasirinkti priveržimo ir atleidimo stiprumą.Ar teisingai supratau?
 4. dainiusx

  irankiai

  Kas nors naudojat akumuliatorinį smūginį veržliasukį Makita dtw1000 Ar užtenka galios traktoriaus,sunkvežimio ratams atsukti?
 5. Džiugina,kad ne vienas lauke karys O šiaip linkiu,kad visiems pasisektų gauti iki pagrindinių vasaros darbų
 6. Ar dar yra tokių,kurie surinkę virš 70 balų ir jokių žinių iš NMA?
 7. Gal kas žino iš ankstesnių paraiškų teikimo.Kiek laiko praeina kol gauni tuos 3000eur. po mokėjimo prašymo pateikimo?
 8. dainiusx

  šienapjoves

  Aš imsiu be plaušintuvo.Pagal jūsų aprašymus pradėjau abejoti ar nebus per sunku Fordui 3.5m.Šiaip svoris Fordui rašosi 5670kg.+ ant priekio svoris uždėtas 520kg.Gaunasi virš 6t.,sakyčiau gana nemažai.Bet paskui pagalvojau,jei ateityje įsigyčiau naują traktorių,tai jis greičiausiai jau tokio svorio neturės.Tai tadasg aš supratau,kad tu išbandęs abu variantus ir su užsilenkimu į viršų ir į šoną.Tai tau patogesnė kuri užsilenkia į viršų.Ar teisingai supratau?
 9. dainiusx

  šienapjoves

  Planuoju pirkti šienapjovę.Kaip supratau forumiečiai,kad centrinio pakabinimo vienareikšmiškai geriau.Apsistojau ties 3.5m.,tik iškilo klausimas: ar imti į šoną užverčiamą, ar į galą kur užsiverčia kaip plūgas.Gal kas turi tokią kur į galą užsiverčia kokia nuomonė būtų apie ją? Tuo labiau,kad kuri užsiverčia į galą 500eur. pigiau negu kur į šoną,čia kalbu apie Pottinger 3.5m.Traktorius būtų Ford 8210---110AG
 10. Nenusimink Rita,gerai išstudijuok klaidas,pataisyk ir teik naujam šaukimui šią vasarą.
 11. Gal kas samdot buhalterę?Kiek jums ima už supaprastintos buhalterijos tvarkymą?Man reikia atsiskaityti iki vasario 28 už paramą.Kaip sakė1. Reikia užsivesti ilgalaikio turto kortelę.2.Metų santrauką už 2019m. 3.Įvedimo į eksploataciją aktas.--kur tokį rasti?
 12. dainiusx

  Už kiek perkate žemę?

  O taip sugražintų mus į tuos metus kai nebuvom Europos sąjungoje.Va tada tai buvo bėdnumas,kažkaip greit pamirštam.Nieko nepadarysi žmogus prie gero greit pripranta ir nori dar geriau.
 13. Pirkti gali,bet kažin ar dar yra kas parduoda?
 14. dainiusx

  Grėbliai

  Aš tai griebiu su stoll grėbarka šoninio griebimo su T 40.Plotis 6m. tai tikrai,jei ne daugiau.T40 variklis jau kokie 2 metai visai be galios.Bet grėbarką veža ir grėbia be problemų.Kai šaltas variklis grėbarką pakelia be vargo,bet kai užkaista arba turi kažkas padėti pakelti,arba pats išokti iš traktoriaus ir padėti arba šiek tiek palaukti,kad atvėstų.Bet aš turiu atmušes sistemą,kad praktiškai man kelti beveik nereikia,išskyrus važiuojant keliu.Galiu pasakyti,kad grėbarkai nereikia daug galios,ko nepasakysi apie pjaunamają.
×
×
 • Create New...