Jump to content

dainiusx

Nariai
 • Pranešimai

  22
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

dainiusx paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 4

dainiusx paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie dainiusx

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Šilalė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nenusimink Rita,gerai išstudijuok klaidas,pataisyk ir teik naujam šaukimui šią vasarą.
 2. Gal kas samdot buhalterę?Kiek jums ima už supaprastintos buhalterijos tvarkymą?Man reikia atsiskaityti iki vasario 28 už paramą.Kaip sakė1. Reikia užsivesti ilgalaikio turto kortelę.2.Metų santrauką už 2019m. 3.Įvedimo į eksploataciją aktas.--kur tokį rasti?
 3. dainiusx

  Už kiek perkate žemę?

  O taip sugražintų mus į tuos metus kai nebuvom Europos sąjungoje.Va tada tai buvo bėdnumas,kažkaip greit pamirštam.Nieko nepadarysi žmogus prie gero greit pripranta ir nori dar geriau.
 4. Pirkti gali,bet kažin ar dar yra kas parduoda?
 5. dainiusx

  Grėbliai

  Aš tai griebiu su stoll grėbarka šoninio griebimo su T 40.Plotis 6m. tai tikrai,jei ne daugiau.T40 variklis jau kokie 2 metai visai be galios.Bet grėbarką veža ir grėbia be problemų.Kai šaltas variklis grėbarką pakelia be vargo,bet kai užkaista arba turi kažkas padėti pakelti,arba pats išokti iš traktoriaus ir padėti arba šiek tiek palaukti,kad atvėstų.Bet aš turiu atmušes sistemą,kad praktiškai man kelti beveik nereikia,išskyrus važiuojant keliu.Galiu pasakyti,kad grėbarkai nereikia daug galios,ko nepasakysi apie pjaunamają.
 6. Remia 100% tai faktas ir PVM taip pat,ir manau,kad tikrai gera programa smulkiam,lyginant su tuo kas buvo iki šiol.
 7. Pas jus tai kur? Koks kraštas?
 8. Gal dar atsimeni kelintų metų jie panašiai buvo,nes žiūriu,kad 8 klasės gali rasti ir 1994 metų ir 2001 m.
 9. Ar visos 8 serijos valtros gerai laiko?
 10. Aš ir nesupratau kas čia galėjo ką pražiopsoti.
 11. dainiusx

  šienapjoves

  O kaip class ir kverneland šienapjovės kada reikia ardyti,ar reikia visą lentą nuimti,ar tik atsukai 4 varžtus ir kiekvieną dalį ardai atskirai?
 12. dainiusx

  Zemes ukio paslaugu kainos

  Kiek dabar eina kainos už dirvos arimą? Arčiau su 4 korpusais.
 13. Jei ne paslaptis kokių metų traktorius ir kiek moto valandų?
 14. Sveiki.Gal kas žinos iš senų traktoristų? Jeigu aš atsuksiu tą varžtą kur parodytas nuotraukoje su pirštu,nepasileis ten kas nors iš pavarų dėžės.Noriu pakeisti to dangtelio tarpinę,nes baisiai per jį varo tepalą.Man keista pasirodė,kad iš šonų,dar užsikala plokštelės,matomai,kad neatsisuktų.Pradėjau sukti ir išsigandau,kad nepaleisčiau ten ko nors.Nežinau kažko nuotraukas įdėjo pasuktas.
 15. dainiusx

  Mėšlo kratytuvai

  Sveiki.Gal kas padės apsispręsti dėl mėšlo kratytuvo?Ar imti metal-fach ar jol-met,ar iš tų dėvėtų vakarietiškų,tokių kaip Jeantil?Renkuosi tarp 8-10 tonų.Man pas lenkų atrodo geras dalykas tandeminė važiuoklė,o pas vakariečius tik viena ašis.Tai kaip čia gaunasi,ar tie lenkai tokie protingi,ar vakariečiai protingesni,kad daro tokias skirtingas važiuokles.
×
×
 • Create New...