Jump to content

šienapjoves


EdgarasL

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, Sakelo pranešimas:

Kokio pločio turi ir pagrindinis klausimas jai pjauni mišinius, na jai daug mases, ar susitvarko? 

Pjaunu ir mišinius ir liucernas ir šiaip visokias žoles. Pjauna gražiai. Jei daugiau mases yra  tai 200ag traktorius turi ka veikti . Riebioj aukstoj žolei  12km per valanda traktoriaus nekankindamas labai pjaunu . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, koukuozas pranešimas:

Pjaunu ir mišinius ir liucernas ir šiaip visokias žoles. Pjauna gražiai. Jei daugiau mases yra  tai 200ag traktorius turi ka veikti . Riebioj aukstoj žolei  12km per valanda traktoriaus nekankindamas labai pjaunu . 

Tai sraigė spėja numest, ne užkemša? Kokio pločio tavoji? Kas priekija stovi? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Sakelo pranešimas:

Pas mane priekyje kverneland 2832 fs, traktorius valtra t 174 ea. Jai sakai su 200ag.turi ką veikt, tai ydomu, ar čia bepavilks... 

kiek tavo ta valtra sveria ?  nes jei nesveria 7 tonu tai vers ant sonu o kalnuotoje vietoveje  išvis problema .  Gal tavo valtrai arkliu ir pakaks bet greiti stipriai gausi mesti . Siaip mano 3,50 pločio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , koukuozas pranešimas:

Kiek aš turėjau šienaojoviu kolkas rimčiausia šienapjove . Labai  man ji pasiteisino . Ypač  mišiniu pjovime. 

Dėl jų pagrinde ir sudomino ji. Kaip be grebsi, vis vien žemių prigrebia. Mintis tokia, kad įsigijus ja, grebimo visai atsisakyti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-02-29 at 11:37, tadasg pranešimas:

 Nes ta, kuri užsilenkia į viršų, gale kilnojasi su hydro, o kuri užsisuka į galą transportuojant - dažniausiai keliasi su šlaunimis, hydro būna tik užlenkimui į galą.

 

Dirbau su abiem variantais, man patogiau dabartinė - su hydro kilnojama.

Kuhn gmd lenkias į galą, nuo žemės kelias su hydro :) užlenkimui tik kraniukas yra, reikia patempt iš kabinos šniūriuką

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fella 3.5 m su plausintuvu pries 2 metus kainavo apie 23k be pvm. Patogumas pjauti pakabinamos +, nasumas gal didesnis prikabinamos + pakabos tiek nelauzo.
 

Zvelgiant i ateiti jei galvojama plestis ir galvoji apie frontaline sienapjove, tada tikrai pakabinama geriau pirkti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

Sveiki,

Dairausi frontalinės šienpjovės, kokios yra vienos iš patikimesniu, geriau pagamintu, patogesnes darbui ir t.t.? Vienos atrodo vienuo geresnes kitos kitkuo. Šiaip +- ko noriu tai apie 3m. pločio(gal pakanka tokios, kad sukantis i kaire nepaliktu rezio nepjauto?) be plausintuvo ir kad pradalge nebutu labai plati, kad po traktorium, bent didzioji dalis palystu. na ir hidro/pneumo kopijavimas. Krone, Kuhn, pottinger, Sip, mchalle, class?? :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-04-02 at 12:04, Nissmo pranešimas:

Sveiki,

Dairausi frontalinės šienpjovės, kokios yra vienos iš patikimesniu, geriau pagamintu, patogesnes darbui ir t.t.? Vienos atrodo vienuo geresnes kitos kitkuo. Šiaip +- ko noriu tai apie 3m. pločio(gal pakanka tokios, kad sukantis i kaire nepaliktu rezio nepjauto?) be plausintuvo ir kad pradalge nebutu labai plati, kad po traktorium, bent didzioji dalis palystu. na ir hidro/pneumo kopijavimas. Krone, Kuhn, pottinger, Sip, mchalle, class?? :))

Turiu kuhn 3125 tai lieka. Reik jau paderint 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...