Jump to content

Dirvos idirbimo budai ir seja


Algis...

Recommended Posts

Prieš 11 valandų, niino pranešimas:

Jeigu dalyvaujama tarpiniu paseliu auginime ariamoje zemeje, viskas kaip ir aisku. Nukuli, paseji ir palieki per ziema. Bet pavasari butina juos uzarti arba suskusti? Ar galima tesiogine seja ir tai uzsiskaitytu, kad knisti zemes nereiktu?

Ne negalima. Ir kaip gaila. Su nma turėjau pernai šitą diskusija. Gavau atsakymus el. Paštu ir dar paskambino pasakyti kad atvyks patikrint ar sutarta. Nes net leksciavimas netinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, MBLORINSER pranešimas:

Nearimines neskatina. Ten tarpiniai per žiemą kiti reikalai išvardinti. Bet su arus visiškai visa jų logika su griaunama dėl ko juos turėjai laikyti per žiemą

Erozija, azoto išsiplovimas. Agronomija - paskutinis dalykas kuris domina baltus rankogalius. Tarpiniai per žiemą tik testas, yra nemažai balsų, kurie kalba apie būtinybę visus žalinimus sieti su TI. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vykdant veiklą „Ražienų laukai per žiemą“, nupjovus javus, privalu laukų neaparti iki kitų metų kovo 1 d. Įsipareigotame lauke iki apariant ražienas, negalima naudoti augalų apsaugos produktų, organinių ir mineralinių trąšų, ir srutų po derliaus nuėmimo. Ražienų negalima kalkinti ir skusti. Iki derliaus nuėmimo žemės ūkio augalų plotus ariamojoje žemėje būtina periodiškai įdirbti, kad nebūtų žemės ūkio augalus stelbiančių piktžolių. Nuėmus derlių, šiaudus reikia sutvarkyti, surišti juos į ryšulius (ritinius) ir išvežti iš lauko arba šiaudus galima susmulkinti ir paskleisti dirvos paviršiuje.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Avataras per šukuotą ražieną nelabai ėjo.  Vadinasi aš klydau, kad tau volai nereikalingi. :icon-smile:

Turiu pamegines su peiliniu volu ir vederio croskateriu . Labiau patiko diskas 2-3cm . Nors cia tik vienu metu bandimas ir nebutinai visada bus taip. Tesiog tie volai su vandeniu buvo gerokai sunkesni ir isstume is zemes ora . Ji dabar po volo kietesne .Is esmes abu geri aparatai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Avataras per šukuotą ražieną nelabai ėjo.  Vadinasi aš klydau, kad tau volai nereikalingi. :icon-smile:

Kažkas ne taip tame video abra dirvožemis ne toks, ar dar kažkas. Aš pats sėjau, jau du metus, su Avataru įvairiom sąlygom, ir į sausą, kietą ir į pliurzę, ir per balas, ir nieko panašaus nebuvo, ir net minties nekyla, kad galėtų reikėti po sėjos voluoti. O anksčiau turėjau minty, kad po sėjos, nebent, su peiliniais pralėkti, kad CC pribaigti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Zvanas pranešimas:

Kažkas ne taip tame video abra dirvožemis ne toks, ar dar kažkas. Aš pats sėjau, jau du metus, su Avataru įvairiom sąlygom, ir į sausą, kietą ir į pliurzę, ir per balas, ir nieko panašaus nebuvo, ir net minties nekyla, kad galėtų reikėti po sėjos voluoti. O anksčiau turėjau minty, kad po sėjos, nebent, su peiliniais pralėkti, kad CC pribaigti ;)

Vienintelis dalykas, kas gali būt, tai didelis sėjos gylis gylis. Ilgi šiaudai. O po jos sėjos su peiliais, tai nekažką idėja, mano galva. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Vienintelis dalykas, kas gali būt, tai didelis sėjos gylis gylis. Ilgi šiaudai. O po jos sėjos su peiliais, tai nekažką idėja, mano galva. 

Tai, kad sėjau ir miežius 3-4 cm, ir pupas 5-9 cm.

O peiliai po sėjos tai žiūrint į ką sėjama, jei į tokią patrešusią ražieną tai tikrai ne, o jeigu į žalią CC tai kitas reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...