Jump to content

claas lexion640 vs john deere T 550


stauga

Recommended Posts

na cia tu filmuku prikurti galima daug ir ivairiu ir po ilgu svarstymu jau kaip ir apsisprendziau visgi renkuosi nei jd nei tucano o 640 lexiona nes nuo tucano kaina tik 50 tukstanciu skiriasi bet lexionas yra lexionas bugnas 8 spragilu ir 60 cm diametro kur tucano 45 ir 6 spragilai plius sietu ir kratikliu plotai didesni tik 640 turi maziau akliu bet su 6,6 pjaunamaja manau kad uzteks

Ir manai, kad jo nasumas bus didesnis nei 450 tucano? :eusa-think:

na nasumas manau bus panasus tik tucano labai daug ko neturi ka jau turi lexionas tai yra hydrauline pobugnio apsauga dulkiu nutraukejas nuo nuozulnios kameros abieju pusiu laseriai (tucano tik vienas dedasi) iskrovimo sraige didesnio nasumo ir kitokios konstrukcijos na ir dar manau yra tu skirtumeliu, o kas del nasumo tai jei dabar dirbau su 156 ag tai manau pakaks ir 280

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 213
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

dėl lazerių tai patarčiau dar pagalvoti, jie gerai kokiai bendrovei, kur daug kombainų? Dirba vienam lauke ir tenka sekti kažkieno jau palikta pradalge. Kai dirbi vienas tai ir GPS puikiai tinka. Taigi bet koks Ez steer, quick steer ar jonio vairas tokiu atveju kurkas naudingesnis nes bali panaudoti ir traktoriuje.

Čia tik šeip pastebėjimas iš praktinės pusės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas naudos iš lazerio sugulusiuose :eusa-think: Įtariu sudėjus abu lazerius, kaina gaunasi automatinio vairavimo :eusa-shifty:

Tai jau tikrai, nes įranga faktiškai ta pati tik vietoje GPS antenos lazerio akis (šiuo atveju dvi) ir reguliavimai lazerio kur kas sudėtingesni norint atsižvelgti į visus variantus (sugulę ir pan.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na bet kita kombaina rinktis del gps irangos irgi neprotinga

nu tai iškomplektuoji lazerius statai gps ir kur problema kam tą kitą kombainą rinktis? :icon-question: arba išvis be jokių lazerių pirkti o GPS pasistatyt vėliau.

na bet as manau kad laser pilot yra tiksliau nei gps o jei su gps bus paklaida iki 30 cm tai jau tada geriau jau pats vairuosiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad claaso nori tai senai žinau :)

Dėl vairavimo, dėl tikslumo kas tiksliau nežinau žinau tik tiek kad motoriuką koks jis bebūtu daugiau kur panaudotum ne tik kombaine o kainuotu pigiau nei visa lazerių sistema. Nežinau kiek tiksliai pilna lazerinė sistema kainuoja bet bandau spėti nebus pigesnė nei motoriukas su VRS RTK korekcijom o čia jau visai kitas tikslumas 2,5 cm +-. Čia bet kurią sistemą žiūrint ar Trimblą ar Leika, jonis VRS neturi o Topcon tai gali būti ir brangiau nors nieko ten mandraiau nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pirmiausia sveikinus visus ZEMESUKIS.COM narius ir lankytojus su Kaledomis ir artejanciais Naujaisiais Metais, kantrybes Jums darbuose, gyvenimesekmes ir kad technika negadintu nuotaikos visus metus!!

Kitas dalykas: Negi pas Mus Lietuvoje laukai 20-40km ilgio, ir negi musu kombainu pjaunamosios 8-14m plocio, kad mums reikia visu Laser pilot'u ar GPS'u kombainuose, man atrodo kombaino kabinoje ir yra vairas bei sedyne, kad galetu ten sedet zmogus ir vairuoti? ar klystu?

Aisku purskimo, tresimo ir kitu panasiu operaciju be GPS jau atlikti nera patogu ir cia palydovines sistemos labai pagelbsti, bet kai kombainas dirba vos 2 ar 3 (4) savaites per metus, tai reiketu pasiskaiciuoti ar verta detis sia iranga.

NEPAMIRSKITE, kad siais zodziais Jus neprivalote vadovautis, tai tik mano pastebejimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pirmiausia sveikinus visus ZEMESUKIS.COM narius ir lankytojus su Kaledomis ir artejanciais Naujaisiais Metais, kantrybes Jums darbuose, gyvenimesekmes ir kad technika negadintu nuotaikos visus metus!!

Kitas dalykas: Negi pas Mus Lietuvoje laukai 20-40km ilgio, ir negi musu kombainu pjaunamosios 8-14m plocio, kad mums reikia visu Laser pilot'u ar GPS'u kombainuose, man atrodo kombaino kabinoje ir yra vairas bei sedyne, kad galetu ten sedet zmogus ir vairuoti? ar klystu?

Aisku purskimo, tresimo ir kitu panasiu operaciju be GPS jau atlikti nera patogu ir cia palydovines sistemos labai pagelbsti, bet kai kombainas dirba vos 2 ar 3 (4) savaites per metus, tai reiketu pasiskaiciuoti ar verta detis sia iranga.

NEPAMIRSKITE, kad siais zodziais Jus neprivalote vadovautis, tai tik mano pastebejimas.

o ir Remigijus pasirode, galetu gal pats pakomentuoti savo komercini pasiulyma: viewtopic.php?p=168414#p168414 ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, siulysiu visa Musu atstovaujama technika, tik forumo dalyviams nebesiuntinesiu lasiku, nes kai pakeista jo tikroji prasme, tai kyla audros visiem cia sedintiem vadybininkam ir isdeda kitus i suns dienas.

Visiem uzteks vietos po saule.

visai nesiruosiu cia kitu teisti ne taip kaip kai kurie:)))

p.s. ir sita tema "Virgis." apie claas tucano 450 ir JD T550, o ne apie mane.

Graziu svenciu!:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pirmiausia sveikinus visus ZEMESUKIS.COM narius ir lankytojus su Kaledomis ir artejanciais Naujaisiais Metais, kantrybes Jums darbuose, gyvenimesekmes ir kad technika negadintu nuotaikos visus metus!!

Kitas dalykas: Negi pas Mus Lietuvoje laukai 20-40km ilgio, ir negi musu kombainu pjaunamosios 8-14m plocio, kad mums reikia visu Laser pilot'u ar GPS'u kombainuose, man atrodo kombaino kabinoje ir yra vairas bei sedyne, kad galetu ten sedet zmogus ir vairuoti? ar klystu?

Aisku purskimo, tresimo ir kitu panasiu operaciju be GPS jau atlikti nera patogu ir cia palydovines sistemos labai pagelbsti, bet kai kombainas dirba vos 2 ar 3 (4) savaites per metus, tai reiketu pasiskaiciuoti ar verta detis sia iranga.

NEPAMIRSKITE, kad siais zodziais Jus neprivalote vadovautis, tai tik mano pastebejimas.

na jei pats nepastebejai tai katik pats sau papriestaravai, nesuprantu kuo skiriasi deriaus nuemimas nuo kitu zemes ukio darbu, siais laikais zmones stengiasi tuos darbus atlikti paprasciau ir nasiau, tai kodel derliaus nuemimas turetu buti isimtis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, siulysiu visa Musu atstovaujama technika, tik forumo dalyviams nebesiuntinesiu lasiku, nes kai pakeista jo tikroji prasme, tai kyla audros visiem cia sedintiem vadybininkam ir isdeda kitus i suns dienas.

Visiem uzteks vietos po saule.

visai nesiruosiu cia kitu teisti ne taip kaip kai kurie:)))

p.s. ir sita tema "Virgis." apie claas tucano 450 ir JD T550, o ne apie mane.

Graziu svenciu!:)

Nezinau ka turejai minty apie pakeista laisko prasme, bet jo turinys nekeistas ir nekoreguotas nebent as netaip supratau ka norejai pasakyti doesn't matter, sprendimas vistiek jau primtas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tik gaila kad ant musu zemeles lietuvos siulanciu gps iranga yra daug o ismananciu apie ja vos keleta tai kai niekas tau normaliai neisaiskina ir pasimeti ka cia geriau pasirinkus o si tema man akis labaiu pravere deka shaulinio ir kitu kolegu

Pasiimi EZ-Guide500 ir varikliuką EZ-Steer, ir baigtos diskusijos apie lazerius.

Platina http://www.trimble.lt/ Kaune studentuose, arba Dotnuvoj http://www.dotnuvosprojektai.lt/lt/products/3/132/276

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pirmiausia sveikinus visus ZEMESUKIS.COM narius ir lankytojus su Kaledomis ir artejanciais Naujaisiais Metais, kantrybes Jums darbuose, gyvenimesekmes ir kad technika negadintu nuotaikos visus metus!!

Kitas dalykas: Negi pas Mus Lietuvoje laukai 20-40km ilgio, ir negi musu kombainu pjaunamosios 8-14m plocio, kad mums reikia visu Laser pilot'u ar GPS'u kombainuose, man atrodo kombaino kabinoje ir yra vairas bei sedyne, kad galetu ten sedet zmogus ir vairuoti? ar klystu?

Aisku purskimo, tresimo ir kitu panasiu operaciju be GPS jau atlikti nera patogu ir cia palydovines sistemos labai pagelbsti, bet kai kombainas dirba vos 2 ar 3 (4) savaites per metus, tai reiketu pasiskaiciuoti ar verta detis sia iranga.

NEPAMIRSKITE, kad siais zodziais Jus neprivalote vadovautis, tai tik mano pastebejimas.

na jei pats nepastebejai tai katik pats sau papriestaravai, nesuprantu kuo skiriasi deriaus nuemimas nuo kitu zemes ukio darbu, siais laikais zmones stengiasi tuos darbus atlikti paprasciau ir nasiau, tai kodel derliaus nuemimas turetu buti isimtis?

Kai pagalvoji tai ta sistema nera pigi, turbut už tos sistemos kaina galima paimti truputi našesni kombainiuka, idomu kas šiuo atveju daugiau naudos atneštu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pagalvoji tai ta sistema nera pigi, turbut už tos sistemos kaina galima paimti truputi našesni kombainiuka, idomu kas šiuo atveju daugiau naudos atneštu?

Va butent o ka pats veiksi tame kombaine? :) greit miegas prades imt nosi bekrapstant - pamirsi gale lauko apsisukt. kiba sunku paciam vairo baronka pasukiot? man tai grynas malonumas ir nematau jokio reikalo ten kazkokiu automatiniu vairavimu isigyt. aisku cia tik mano asmenine nuomone. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...