Jump to content

claas lexion640 vs john deere T 550


stauga

Recommended Posts

  • Atsakymai 213
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

na pamastom garsiai.

Nežinau kaip tiksliai claas tai daro bet iš principo ko reikia, kad tokia sistema veiktų,

pradėkim nuo loginio vairavimo vožtuvo, kuris būtu valdomas elektronikos, bet be ginčų atiduotu vairą vairuotojui jei tas bando jį pasukti. Tą manau visos integruotos sistemos turi

Kompas kas be ko, kažkas turi įvertinti navigacijos prietaiso (lazerio arba GPS imtuvo) duomenis ir perduoti atatinkamą signalą vairavimo vožtuvui

Toliau reikalingas prietaisas esamai judėjimo krypčiai nustatyti, kad kompas žinotu kiek sukti ratus, atba ratų posūkio sensoriai, arba dvi antenos ar bent jau giroskopas

Na va čia kaip ir minimumas reikalingas, kad sistema veiktų. ir visą tai ką išvardinau turi tilpti į 10 gabalų

na sauliau tikrai nezinau kaip ten kas yra nes jei as paklausciau visu siu dalyku abejoju ar gauciau issamu paaiskinima is keskiniu bet zinau ta dalyka kad idejus automatini vairavima man kombainas pabrangsta 19 000 lituku jei pazysti sauliau koki vadybininka is keskiniu pasuk ryt ir paklausk kaip ir kas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu planuoji lazer pilota pirkti, tai jau geriau dasidejus gerus desimt tukstanciu ir pasimti ez guide 500, ez steer + visus atrakinimus ir modema ir turesi tuos 2.5 cm. kaip kad RTK ir galesi kilnotis i bet kuri traktoriu .. bus bent jau nauda

kad zinok 10 gabalu neuztenka dadet

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

? tai pats jei vienas lazeris aplink lauka lakstytum o jei du ne. o jei pas mane nei vieno nera tai as astunkėm po lauka vazinėju? :eusa-think:

:lol: jei gerai suprantu tavo minti tai siulai isvis neimti jokiu vairavimu ar as klystu :icon-rolleyes:

mano galva vieno sociai. Beje manau kad lazeris geriau nei gps.

na bet as kazkaip visalaika is vieno lauko krasto kulu nes su priekabom i lauka stengiuosi nevaziuoti tai su vienu lazeriu niekaip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu planuoji lazer pilota pirkti, tai jau geriau dasidejus gerus desimt tukstanciu ir pasimti ez guide 500, ez steer + visus atrakinimus ir modema ir turesi tuos 2.5 cm. kaip kad RTK ir galesi kilnotis i bet kuri traktoriu .. bus bent jau nauda

kad zinok 10 gabalu neuztenka dadet

Tai, kad žinok beveik užtenka jei kalbam tik apie vairavimą, jei nori dar ir purkštuvo valdymo tai jau kaip ir trūksta.

Grįžtant prie klaso manau ten paruošimas jau standarte įkrautas ir jie už 10000 įdeda protą už 9000 akis, taip pat sėkmingai vietoje akių gali įdėti anteną, manau taip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu planuoji lazer pilota pirkti, tai jau geriau dasidejus gerus desimt tukstanciu ir pasimti ez guide 500, ez steer + visus atrakinimus ir modema ir turesi tuos 2.5 cm. kaip kad RTK ir galesi kilnotis i bet kuri traktoriu .. bus bent jau nauda

kad zinok 10 gabalu neuztenka dadet

Tai, kad žinok beveik užtenka jei kalbam tik apie vairavimą, jei nori dar ir purkštuvo valdymo tai jau kaip ir trūksta.

Grįžtant prie klaso manau ten paruošimas jau standarte įkrautas ir jie už 10000 įdeda protą už 9000 akis, taip pat sėkmingai vietoje akių gali įdėti anteną, manau taip

vat sito negaliu pasakyt nu ryt reiks bandyt passkambint pabandyt paklaust

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaip mm paaiškino kaip ten viskas veikia tai gal tikrai nelabai ir naudos iš to lazer piloto, tada jau reiktu ta brangesni prietaisa arba visai jokio o už skirtuma kainos galingesni kombaina.

kad naudos mažai negalima sakyti, bet idealiai veikia ilgam dideliam lauke t.y. nuo 20ha+, o kuo didesnis tuo geriau :) nors gps manau mažuose laukuose irgi per daug nereikalingas... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blexa susisuko man makaule del tu visu vairavimu jauciu spausiu i viska ir pasiimsiu galingesni kombaina vietoj tu navarotu ryt skambinsiu paklausti kiek lexas 650 brangesnis uz 640

gal ir teisingai... :icon-wink: po pirmo su pilotu, antram lexusui nedejom piloto... vat gaila tik kad dregnumo irangos neidejom, tos tai reik, nes buna kad ne vienam lauke kuli... orientaciniai geras dalykas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blexa susisuko man makaule del tu visu vairavimu jauciu spausiu i viska ir pasiimsiu galingesni kombaina vietoj tu navarotu ryt skambinsiu paklausti kiek lexas 650 brangesnis uz 640

:lol: na va baigiam i prota visai atvest, "dervos i ugni norint ipilt", kai suzinosi lexo650 kaina parasyk i p.m. ir beveik is geros bonkos galiu lazintis kad w660 ar t650 minimum 20t pigesnis suderėciau tau ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blexa susisuko man makaule del tu visu vairavimu jauciu spausiu i viska ir pasiimsiu galingesni kombaina vietoj tu navarotu ryt skambinsiu paklausti kiek lexas 650 brangesnis uz 640

:lol: na va baigiam i prota visai atvest, "dervos i ugni norint ipilt", kai suzinosi lexo650 kaina parasyk i p.m. ir beveik is geros bonkos galiu lazintis kad w660 ar t650 minimum 20t pigesnis suderėciau tau ...

na dojus ir man siulo kaina nebloga siulo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na dojus ir man siulo kaina nebloga siulo

JD ir turi but kaina geresne, nes biskeli lygis ne tas...

? kuom tas lygis prastesnis?

jau vien į kabina įlipus galima suprast, toliau įvairios smulkmenos...kaip kad kopijavimo davikliai chederi, tepimo taškai ir jų išdėstymas ir .t.t. ir .t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liecia GPSus, kad ir to pacio trimblo, vien 500 nepakanka, reikia viso komplektuko su 2,5 cm tikslumu ir tai 35000 lt http://www.trimble.lt/kainos.htm. Daiktas butu pats universaliausias o atsipirkimas 500ha per vienerius metus.

Beje dziedas jei jau esi neetatinis dojaus darbuotojas tai man reikia 300ag traktoriaus, suderesi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na siaip kai ziuri i jd tai tikrai ir tepimo taskai ismetyti ir kazkaip viskas labiau sugrusta paskui dar prie variklio reduktorius pastatytas kuris perduoda galia i kulimo sistema siaip kabina man irgi kazkaip claas malonesne, tik tas valytuvas per viduri stiklo bet priprantamas dalykas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...