Jump to content

claas lexion640 vs john deere T 550


stauga

Recommended Posts

  • Atsakymai 213
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

toli gražu ne visi taip masto ;)

grįžtant prie temos dėl to ir suabejojau dėl tų stabdžių, mat jei viskas tvarkoj su prabuksavimo mova ar jie tikrai reikalingi :eusa-think: čia dar žinoma priklauso ir nuo pačios sraigės konstrukcijos (diametro pvz) ir hederio konstrukcijos

nu matai tas dalykas ne tokius kosminius pinigus ir kainuoja o kas del pacio sustabdymo tai su tuo stabdziu tai jis zymiai greiciau sustabdys nei siaip isjungus pjaunamaja man kaip tik tuo stojimo momentu ir palindo tas akmenukas as tik buvau pasyvus sio ivykio stebetojas ir padariau viska ka galejau tai yra isjungiau rankena kuri ijungia chederi tai jei butu buves stabdis buciau spejas ji panaudot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas buvo, sraibių akmenais apibombarduotu teko matyti į nuožulne įrytų akmenų irgi teko girdėt, bet kad išlenktų sraigę kažkaip neužkliuvo.

Tas stabdis gerai jei prieš tai išjungia pavarą, gal taip ir padaro.

tai dabar nori pasakyt kad as cia pasakas pasakoju kad man sraige akmuo sulenke

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas buvo, sraibių akmenais apibombarduotu teko matyti į nuožulne įrytų akmenų irgi teko girdėt, bet kad išlenktų sraigę kažkaip neužkliuvo.

Tas stabdis gerai jei prieš tai išjungia pavarą, gal taip ir padaro.

tai dabar nori pasakyt kad as cia pasakas pasakoju kad man sraige akmuo sulenke

Kad aštokių dalyku negirdėjau cnh hederiam tai dar nereiškia, kad taip išvis nebūna ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas buvo, sraibių akmenais apibombarduotu teko matyti į nuožulne įrytų akmenų irgi teko girdėt, bet kad išlenktų sraigę kažkaip neužkliuvo.

Tas stabdis gerai jei prieš tai išjungia pavarą, gal taip ir padaro.

tai dabar nori pasakyt kad as cia pasakas pasakoju kad man sraige akmuo sulenke

Kad aštokių dalyku negirdėjau cnh hederiam tai dar nereiškia, kad taip išvis nebūna ;)

Na visko pasitaiko na ir man per 7 metus taip vienakart nutiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...