Jump to content

claas lexion640 vs john deere T 550


stauga

Recommended Posts

  • Atsakymai 213
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

kainos labai artimos komplektacijos panasios, o jei kam kils klausymu kodel persigalvojau tai lexo kaina gerokai virsijo mano lukescius

Rinkciausi claas

1. vario pjaunamoji

2. merso variklis

3. sesi kratikliai pries penkis. (nors dojus ir deklaruoja, kad ju tas penkiu kratikliu kombainas nasumu prilygsta iprastam sesiu kratikliu kombainui)

4. bunkerio talpa.

tik va triju metu garantija tai jau pliusas T550 ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kainos labai artimos komplektacijos panasios, o jei kam kils klausymu kodel persigalvojau tai lexo kaina gerokai virsijo mano lukescius

Pagal kainų lygius kiek aš juose orientuojuose tai 5088 lygmenį panašiai. O kioskas siuolo ir pardavinėja 450? Kažkaip iki šiol ties 440 apsistodavo nes 450 pavojingai arti NH CX sferos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal kainų lygius kiek aš juose orientuojuose tai 5088 lygmenį panašiai. O kioskas siuolo ir pardavinėja 450? Kažkaip iki šiol ties 440 apsistodavo nes 450 pavojingai arti NH CX sferos.

na bent jau kalba vyksta apie 450 tucano o iki cx tai tucano toli iskulimo sistema ziurint o visa kita tai pakankamai panasu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kainos labai artimos komplektacijos panasios, o jei kam kils klausymu kodel persigalvojau tai lexo kaina gerokai virsijo mano lukescius

Pagal kainų lygius kiek aš juose orientuojuose tai 5088 lygmenį panašiai. O kioskas siuolo ir pardavinėja 450? Kažkaip iki šiol ties 440 apsistodavo nes 450 pavojingai arti NH CX sferos.

Kuria prasme 450 pavojingai arti NH CX sferos? Kaina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

....nu va paėmiau ir paskambinau draugeliui , šiemet prieš kūlę nusipirko dušmaną 450 už 565 su 2viem atpjovėjais , skleistuvas ir vežimėlis , vario 6m su papildimom skardom...taip kad :- derėkis :icon-exclaim:

Kaina sakyciau nebloga, bet tas buvo pernai... siemet uz tiek 450 su vezimeliu tai net i kalbas kesko nesileidzia.. :( kitamet tipo dar brangs...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

....nu va paėmiau ir paskambinau draugeliui , šiemet prieš kūlę nusipirko dušmaną 450 už 565 su 2viem atpjovėjais , skleistuvas ir vežimėlis , vario 6m su papildimom skardom...taip kad :- derėkis :icon-exclaim:

hmm prieš praėjusį sezoną 5088 buvo 30000 pigesnis, manau santykis išliks ir kitamet. Tokiu atveju šiemet jo be 600 neįkasi. čia šiap pastebėjimas iš šalies

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia tu filmuku prikurti galima daug ir ivairiu ir po ilgu svarstymu jau kaip ir apsisprendziau visgi renkuosi nei jd nei tucano o 640 lexiona nes nuo tucano kaina tik 50 tukstanciu skiriasi bet lexionas yra lexionas bugnas 8 spragilu ir 60 cm diametro kur tucano 45 ir 6 spragilai plius sietu ir kratikliu plotai didesni tik 640 turi maziau akliu bet su 6,6 pjaunamaja manau kad uzteks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia tu filmuku prikurti galima daug ir ivairiu ir po ilgu svarstymu jau kaip ir apsisprendziau visgi renkuosi nei jd nei tucano o 640 lexiona nes nuo tucano kaina tik 50 tukstanciu skiriasi bet lexionas yra lexionas bugnas 8 spragilu ir 60 cm diametro kur tucano 45 ir 6 spragilai plius sietu ir kratikliu plotai didesni tik 640 turi maziau akliu bet su 6,6 pjaunamaja manau kad uzteks

na galva lyg ir nebloga turi, bet mastymas idomus tavo. Mėtaisi tarp tucano ir t serijos(nors is esmės tai skirtingi kombainai) o imi lexiu nes kaina skiriasi 50t. tik... lexiu palyginus w650 manau kaina mazesne bus jd, o jie analogiski.

zinoma rinktis paciam, bet mastymas idomus :eusa-think: (mano nuomone apie kombainus zinai) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jd brangesni bent kiek susiduriau, lexion 670 ir w660 ant 20tukst skirtumas :eusa-naughty:

o kas tau sakė kad w660 atitinka claas670? lygink su claas650-660(nezinau koks yra). Nejieskokit stebuklu claasas visada buvo brangus ir bus.

paminejau, kad jd brangesni yra, o jei lyginam w660 su mazesniu nei lexion 670 tai tas skirtumas nebe 20tukst bus o dar didesnis, taip kad nera claas toks jau brangus siuo atveju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia tu filmuku prikurti galima daug ir ivairiu ir po ilgu svarstymu jau kaip ir apsisprendziau visgi renkuosi nei jd nei tucano o 640 lexiona nes nuo tucano kaina tik 50 tukstanciu skiriasi bet lexionas yra lexionas bugnas 8 spragilu ir 60 cm diametro kur tucano 45 ir 6 spragilai plius sietu ir kratikliu plotai didesni tik 640 turi maziau akliu bet su 6,6 pjaunamaja manau kad uzteks

Ir manai, kad jo nasumas bus didesnis nei 450 tucano? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...