Jump to content

claas lexion640 vs john deere T 550


stauga

Recommended Posts

kūbu didesnis bunkeris, didesnis variklis 9l o ne 6,6. Pradžiai tiek.

o siaip daugiau niekuom ir nesiskiria

Jei tavo mamukas virdama sriubikę įbers ne šaukštelį o pusantro druskos ir pora pipiriuku daugiau įmes, tik tiek ar ne ;)

bandau pasakyt, kad su kombainu kaip su sriubike visko turi būti tiek kiek reikia ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 213
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

kūbu didesnis bunkeris, didesnis variklis 9l o ne 6,6. Pradžiai tiek.

o siaip daugiau niekuom ir nesiskiria

Jei tavo mamukas virdama sriubikę įbers ne šaukštelį o pusantro druskos ir pora pipiriuku daugiau įmes, tik tiek ar ne ;)

bandau pasakyt, kad su kombainu kaip su sriubike visko turi būti tiek kiek reikia ;)

Geras pastebejimas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

540C tai silpnokas ten variklis, ant kiek ji padidino? o kiek ha Tau kult reik?

variklis 540 c buvo 260ag o pas 640 nominali galia 279ag, ha tai 220 siai dienai bet kombainas jug perkamas ne vieniem metam taip kad ir imu kad atsarga tureciau

nu cia jau su labai nemažu rezervu imi :)

na jamu kad ir sau ir dar pas kaimyna nulekciau

:eusa-clap: as uz toki pasirinkima tokiam plotui,nes buna kai prisiperka,kad paskui tik tik speja su nauju,o apie "kaimynus" net nepagalvoja... ;) svarbu kad kaimynai turetu kuom atsilyginti... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
vis del to galutinai pasirinkau lexion 660 su silpnesne komplektacija

o kas ieina i silpnesne komplektacija?

ir to zveries kaina gal ne paslaptis? :)

na kad kaina nevirsitu mano planu tai deja teko atsisakyti ir derliaus apskaitos ir dregnomacio ir autopiloto. o kainos kol kas nesakysiu nes manau kaina kiekvienam yra individuali

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vis del to galutinai pasirinkau lexion 660 su silpnesne komplektacija

Kodėl rotoriuko raudono neėmiai? dėl kuro sanaudu? ar dėl PRASTO pačio rotorio darbo (drėgnuose, nevienoduose derliaus tolygumo pasėliuose) :eusa-think:

Na nemanau kad jau ten ypac blogos tos kulimo salygos prie visko priprasti galima, tik as kazkaip norejau tradicinio kombainiuko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kad kaina nevirsitu mano planu tai deja teko atsisakyti ir derliaus apskaitos ir dregnomacio ir autopiloto. o kainos kol kas nesakysiu nes manau kaina kiekvienam yra individuali

Kad auto piloto nededi tai klaida, jis geriau už tave kūlęs būtų.

patikek zinau bet tas gerumas 19 gabaliuku kainuoja, bet vis dar minciu yra bet kad kaina jau virs 700 gaunas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kad kaina nevirsitu mano planu tai deja teko atsisakyti ir derliaus apskaitos ir dregnomacio ir autopiloto. o kainos kol kas nesakysiu nes manau kaina kiekvienam yra individuali

va va su taip "nesakysiu" paskui ziuri, kad kaimynas buna daug pigiau nusipirkes uz tave :lol: zinau tuos ju bajeriukus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

]

ne plika padangos 900 sraiges stabdis du atpjovejai vezimelis

Jooo mokintis man ir mokintis. Niekad nebūčiau pagalvojęs, kad tuos dalykus prie navarotų priskirt galima

pasirodo pas dauguma tai yra navarotai na man irgi keista kai tokie dalykai skaitosi kaip papildoma komplektacija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal aš ką netaip supratau, apie kurios sraigės stabdį kalbam?

chederio sraiges stabdis na jei puntuka pamatai chederyje tada greitai gali sustabdyt

cia ne tas pats kaip NH kai ta migtuka paspaudi jos nestabdo,o tik atjungia, ir ji pati palengva sustoja is inercijos. nors visada galvojau kad ji turi greit sustoti :eusa-think: as greiciau paspaudziu isjungima pacio hederio,nei ta knopke. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...