Jump to content

Herbicidai


varstelis

Recommended Posts

Prieš 6 valandas, Zvanas pranešimas:

Kiek ten tų pupų? Gal foto?

Neturiu foto, pupu ne daug, viena kita

 

Prieš 1 valandų, AGROMAN pranešimas:

kazin ar pupas ima... geriau po kokio menesio pakomentuok, tada jau bus tikrai aisku...

Viena is veikliuju fenixo, tai tikrai neiima. Kita diflufenikanas, bet neradau info pupas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Vilius pranešimas:

Nauda yra. Su salyga jei pupu pabirų proto ribose

Viliau,ar tikrai žinai,ar pats išbandei,tam pačiam lauke,vienodom sėjos sąlygom,vienodu tręšimu,skirtingu pupų skaičiumi kvadratiniam metre,derlius iš atskirų laukelių susvertas,ir padaryta analizė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, praejusią savaitę nupurškiau su barbarian norma 3 l/ha pievas kurias pavyko dar išsinuomuoti oro temperatura buvo kai purškiau buvo apie 14-16 laipsnių šilumos tačiau po 3 dienų gavo šalnų. Šiandien buvau apžiūrėti tai efekto beveik nesimato. Kaip manote ar viskas bus gerai tik ilgiau reikės laukti ar jau kaip sakant diengi na veter? Ačiū už atsakymus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , jevgenijus pranešimas:

Juk šitie pokalbiai apie pupų pabiras jau buvo.  Nesu girdėjęs, kad kas būtų patyręs nuostolių dėl pupų pabirų. Nieko naujo lyg, kaip ir tai, kad būtent agronomai gamta nepasitiki. 

Agronomų toks darbas(nepasitikėti gamta).O visažinių kitas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , agronoms pranešimas:

Kada gaus šalčio?Žinom tą?Manau kad ne.O nukonkuruoti kvieti tikrai sugebės.

Turėjau tokį vaizdelį vienais metais ,nušalde gruodžio vidurį . Viskas gerai buvo . Temperatūros nėra  aukštos,greito augimo nėra. Kaip ir staigios žūties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, PArty pranešimas:

Turėjau tokį vaizdelį vienais metais ,nušalde gruodžio vidurį . Viskas gerai buvo . Temperatūros nėra  aukštos,greito augimo nėra. Kaip ir staigios žūties.

Kolega,aš tikrai nemenkinu pačio patirties,aš tik bandau rasti aukso viduriuką,ir ne tik sau,bet visiems,kas jo ieško:-P.Na tik ne tiems,kurie visad būna už kitus protingesni...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , agronoms pranešimas:

Agronomų toks darbas(nepasitikėti gamta).O visažinių kitas.

Iš mano asmeninės patirties, iš visų ūkininkų kuriuos teko pažinti, būtent inžinieriai sėkmingiausi visam šitam reikale. Tamstos ne pažystu ir gal su tavim viskas kitaip... jei būtum ne parašęs šito posto, bet dabar... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pačio didžiausia klaida,kad tu žinai kas geriausiai ką nors žino...Nieko asmeniško,manau akivaizdi diskusija būtų kur kas idomesnė.Tik nežinau ar iš jos būtų naudos mudviem,nekalbant jau apie visą forumo auditoriją.Nes kartais reik isiklausyti ir i kitas nuomones,ne visad pačio jos būna teisingos...Nors aš apie savas ir taip galvoju...Bet paskui tenka pripažint pačiam,kad deja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , jevgenijus pranešimas:

Iš mano asmeninės patirties, iš visų ūkininkų kuriuos teko pažinti, būtent inžinieriai sėkmingiausi visam šitam reikale. Tamstos ne pažystu ir gal su tavim viskas kitaip... jei būtum ne parašęs šito posto, bet dabar... 

Bet po to posto aš kvailas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Nykstys pranešimas:

Sveiki, praejusią savaitę nupurškiau su barbarian norma 3 l/ha pievas kurias pavyko dar išsinuomuoti oro temperatura buvo kai purškiau buvo apie 14-16 laipsnių šilumos tačiau po 3 dienų gavo šalnų. Šiandien buvau apžiūrėti tai efekto beveik nesimato. Kaip manote ar viskas bus gerai tik ilgiau reikės laukti ar jau kaip sakant diengi na veter? Ačiū už atsakymus

Lauk nestresavęs. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, agronoms pranešimas:

Pačio didžiausia klaida,kad tu žinai kas geriausiai ką nors žino...Nieko asmeniško,manau akivaizdi diskusija būtų kur kas idomesnė.Tik nežinau ar iš jos būtų naudos mudviem,nekalbant jau apie visą forumo auditoriją.Nes kartais reik isiklausyti ir i kitas nuomones,ne visad pačio jos būna teisingos...Nors aš apie savas ir taip galvoju...Bet paskui tenka pripažint pačiam,kad deja...

Kad nebludyt po filosofijas, manau Viliaus pastebėjimas šiuo atveju pats teisingiausias. Viskas priklauso nuo to kiek tu pabirų pridygę. Ir tikrai keista kai agronomui jokių minčių nekyla, kaip tik būtinai reikia purkšti. 

Agronomija – su žemės ūkio augalų auginimu susijusi mokslų visuma. O ne tik agrochemija ir jos naudojimas... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Nykstys pranešimas:

Sveiki, praejusią savaitę nupurškiau su barbarian norma 3 l/ha pievas kurias pavyko dar išsinuomuoti oro temperatura buvo kai purškiau buvo apie 14-16 laipsnių šilumos tačiau po 3 dienų gavo šalnų. Šiandien buvau apžiūrėti tai efekto beveik nesimato. Kaip manote ar viskas bus gerai tik ilgiau reikės laukti ar jau kaip sakant diengi na veter? Ačiū už atsakymus

Svarbiausia kad po purškimo bent kokią parą nebūtų lietaus. Rudenį, kai lėta vegetacija lėčiau  veikia ir chemija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Netryzniuokit del tu pupu ar žirniu pabiru . Aš vieno užgalio pernai isvis nekuliau. Kadangi baiges pupu sekla, pasejom zirniu ant virsaus, kad nepalikt tuščio užgalio. Sejom, pasejom, nieko nenaikinom . Finale nei derlius, nei vaizdas akim žiūrint nieko nesiskyre . O atrode tikrai baisiai kad ten kviečiu nebus . 

C7360642-B056-4784-BA9E-A212DB7E8538.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, jevgenijus pranešimas:

Kad nebludyt po filosofijas, manau Viliaus pastebėjimas šiuo atveju pats teisingiausias. Viskas priklauso nuo to kiek tu pabirų pridygę. Ir tikrai keista kai agronomui jokių minčių nekyla, kaip tik būtinai reikia purkšti. 

Agronomija – su žemės ūkio augalų auginimu susijusi mokslų visuma. O ne tik agrochemija ir jos naudojimas... 

Kai vienintelis mato vienetas - "proto ribose", tai galima ginčytis iki užkimimo, bet tai ir liks tik patinka nepatinka lygio diskusija. Kaip ir daugumoj kitų atvejų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Kai vienintelis mato vienetas - "proto ribose", tai galima ginčytis iki užkimimo, bet tai ir liks tik patinka nepatinka lygio diskusija. Kaip ir daugumoj kitų atvejų.

Na, gi visada galima vienetus plote skaičiuoti. Tada dėl tų vienetų ginčitumemės... Išeitų kad tu teisus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...