Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

prieš 8 minutes , Minduksx pranešimas:

Na man trūksta našumo, norėtųs 250-300t, o šiaip kombainas liuks,  su elektra problemų nulis, o visa kita nesunkiai remontuojama prireikus

Tai čia jau hibrido reiktų dairytis, norint diena iš dienos tiek vežt į sandėlį. Mes perkovimo priekabą dadėjom kitam sezonui, nes į laukus priekabų neleidžiam, tai prarandu nemažai laiko išpylimams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Minduksx pranešimas:

580 tai kažkas apie 300t daro, Viktoras galėtų patvirtint arba paneigt, o išleidimas sustojus ziauria suėda laiko ir našumo. Pas mane veža vienas traktorius tai perkrovimo priekaba nereikalinga. O dėl komabiano tai taip arba hibridas arba žemės reik pasimazint :)

Taip su 580 300t padarai, bet aš ir su 670 su v770 tiek padarau, tik lyginant su 580 į dieną kuro 100-150 ltr sutaupau, dėl to ir pakeičiau...aišku, kult maloniau su 580 mažesnės vibracijos, galia - užkišt turbūt neįmanoma bent jau man neteko, bet atėjo laikai kai reik taupyt...:icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, M&M pranešimas:

Taip su 580 300t padarai, bet aš ir su 670 su v770 tiek padarau, tik lyginant su 580 į dieną kuro 100-150 ltr sutaupau, dėl to ir pakeičiau...aišku, kult maloniau su 580 mažesnės vibracijos, galia - užkišt turbūt neįmanoma bent jau man neteko, bet atėjo laikai kai reik taupyt...:icon-rolleyes:

Ant 580 kiek metrų chederis? Jei su vienu kuli savaitę, tai apie tona kuro daugiau, tai čia nekažką susitaupo. Kaip supratau 580'to cat variklis, o 670 tada koks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Minduksx pranešimas:

580 tai kažkas apie 300t daro, Viktoras galėtų patvirtint arba paneigt, o išleidimas sustojus ziauria suėda laiko ir našumo. Pas mane veža vienas traktorius tai perkrovimo priekaba nereikalinga. O dėl komabiano tai taip arba hibridas arba žemės reik pasimazint :)

Na 300 prikult galima, žinau  kas ir daugiau yra prikūles, bet mes tiek nekuliam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Minduksx pranešimas:

580 tai kažkas apie 300t daro, Viktoras galėtų patvirtint arba paneigt, o išleidimas sustojus ziauria suėda laiko ir našumo. Pas mane veža vienas traktorius tai perkrovimo priekaba nereikalinga. O dėl komabiano tai taip arba hibridas arba žemės reik pasimazint :)

300 t vienas traktorius valios nuvežt? Galima pamatyt, kas ten do žvėris? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Minduksx pranešimas:

Ta prasme o kas cia stebuklingo? Laukai pas mane 3km atstumu, sandeli greit isvercia, kol prikuliu bunkeri speja nuvaryt ispilt ir gryzt. Aisku prie 300t, sandeli galiu greit uzkist, ir priekabos reiktu didesnes

Nežinau, angluose vienas niekaip nespėdavau, nors sandėliai kilometro atstumu :) Visgi sandėly dar biski turi susistumdyti , nebent ten kažkas jau dirba, tada gal ir įmanoma. Kiek laiko kuli megos bunkeri? Koki 20 min?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, JCB pranešimas:

Ant 580 kiek metrų chederis? Jei su vienu kuli savaitę, tai apie tona kuro daugiau, tai čia nekažką susitaupo. Kaip supratau 580'to cat variklis, o 670 tada koks?

Ne, aš anksčiau kūliau su 580 su v750 kederiu, o dbr kuliu su 670 ir naujesnio modelio v770 pjaunamaja. 580 turėjo merso v8 variklį, 670 turi cat. Tokie pastebėjimai man iš patirties kyla, aišku jeigu derliai būtų tik 9t/ha ir daugiau, tada jau 670 gautų malkų smarkiai...

p.s. Su 580 nukūliau 4k ha, su 670 jau turiu nepilnai apie 1,5k.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Bulvinykas pranešimas:

2011 760, vikšras, cemos, vairavimas, 10.5 vario, 115 Klaipėdoj. Vat šitas jau tikrai 300 darys per dieną.

Čia rimtai? Už gerai pajotus 2008-2009 580 ar 600 po 100k€ prašo, o čia naujesnis modelis tt, cemos ir navi jei jis nenujotas tai super kaina, nors kartais būna kokia kaina toks ir kombainas, įdomu būtų pamatyt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , M&M pranešimas:

Čia rimtai? Už gerai pajotus 2008-2009 580 ar 600 po 100k€ prašo, o čia naujesnis modelis tt, cemos ir navi jei jis nenujotas tai super kaina, nors kartais būna kokia kaina toks ir kombainas, įdomu būtų pamatyt...

Paprašysiu nuotraukų, pačiam įdomu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...