Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

prieš 54 minutes , Gedas1 pranešimas:

Sveiki,gal kam yra buves prakiures lexiono kuro bakas ar yra sansu uzklyjuot su epoksidiniais klyjais

Viskas padaroma,  nelygu kokio dydžio trukimas

 

https://www.autoaibe.lt/autochemija/klijai/visbella-kuro-bako-ir-radiatoriaus-remonto-komplektas-495040

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , Deutz fahr pranešimas:

Sveiki. Claas lexion 560 kombainas, neberodo nuostoliu ekrane. Gal kam taip buvo? Daviklis koks nuejo ar rimciau?

nesupyk, gal ne į temą, bet pernai aš jau beveik pakeičiau nuostolių daviklį, bet vakare nuotoliai "atsirado". Tiesiog jų nebuvo per kratykles :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-07-07 at 09:51, manttys pranešimas:

Ar verta isigyti stiebu keliklius, jie duoda naudos? Kai pirkau nebuvo, bet dabar turesiu reiksminga plota prigulusi, rai gal verta investuot?

Belieka nulenkti galvą prieš pakėlėjus, kviečius pavyko nukulti tobulai. Samgiausiai eina einant kuliant statmenai sugulimui, bet neblogai ir prieš plauką. Atsipirko su kaupu, ėmiau iš baltic agro parts, vnt 7 eurai, nieks nelužo, buvau atsargus, posūkių nedarau su nuleistais :) 

20190730_183955.thumb.jpg.ab62fd79ec41e2780fa3a292ba9f6a66.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-07-31 at 07:52, manttys pranešimas:

Belieka nulenkti galvą prieš pakėlėjus, kviečius pavyko nukulti tobulai. Samgiausiai eina einant kuliant statmenai sugulimui, bet neblogai ir prieš plauką. Atsipirko su kaupu, ėmiau iš baltic agro parts, vnt 7 eurai, nieks nelužo, buvau atsargus, posūkių nedarau su nuleistais :) 

Pakelėjų niekada nenuimu, nebent žirniam kas antrą nuimu, posūkius darau ir viską ką reikia, clasam jie nelūžta nebent man per karjera nėra papuolę per 14 metų :) nebent sulinksta, tai buvę porą kart, o JD tai būna išdyla fiksavimo grafkės ir pameti, bet būna vėliau renkant akmenis pvz randi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš 30 minutes , armins pranešimas:

Kaip kovojat su balandom? Viskas eina i perkulima, ir kaip suprantu viskas ratu... Kazin padetu virsutinio sieto galines dalies uzdarymas? Lexion 670.

Pades manau, bet dides nuostoliai, gausi mazint greiti

Kitas variantas, kad byra pro virsu kiaurai ir tik pro apatini praeina. Tada turi pravert apatini ir valyt grudus is bunkerio. Bet isbandyciau pradzioj prailginimo pridaryma, veja padidink jei ne kokie mieziai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , manttys pranešimas:

Pades manau, bet dides nuostoliai, gausi mazint greiti

Kitas variantas, kad byra pro virsu kiaurai ir tik pro apatini praeina. Tada turi pravert apatini ir valyt grudus is bunkerio. Bet isbandyciau pradzioj prailginimo pridaryma, veja padidink jei ne kokie mieziai

apatini buvau visiskai atidares, vistiek visos balandos i perkulima ejo. Kaip isivaizduoju vejas balandas meta ant virsutinio sieto galo ir viskas eina i perkulima. Reiks megint pridaryt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , armins pranešimas:

apatini buvau visiskai atidares, vistiek visos balandos i perkulima ejo. Kaip isivaizduoju vejas balandas meta ant virsutinio sieto galo ir viskas eina i perkulima. Reiks megint pridaryt. 

I perkulima yra 2 keliai: per virsaus prailginima arba nuo apatinio. Jeigu apacia atidarei ir jos neparejo i bunkeri, tai sukrito nuo virsaus prailginime (mano nuomone). Pridaeysi ji ir turetu keliaut lauk, bet kartu ir dalis grudu, todel kris nasumas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...